Postel Ikea Hemnes nebo Ikea Birkeland

LiveTheDream
7.8.13 21:12

Postel Ikea Hemnes nebo Ikea Birkeland

Chtěla bych poprosit ty, které mají nějaké zkušenosti s těmito manželskými postelemi z Ikey. Chci si pořídit postel, která není finančně moc náročná pro studentku, ale zároveň nesmí být hned rozvrzaná a rozviklaná…líbí se mi z Ikey Hemnes nebo Birkeland http://www.ikea.com/…s/S69931561/ http://www.ikea.com/…s/S39906266/ , ale zdají se mi takové na pohled nekvalitní a na internetu jsem žádné recenze nenašla. Mám vymyšlenou ještě jinou variantu v případě toho, že nenajdu žádnou čistě bílou postel 180×200, ale ta Hemnes se mi líbí :?.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Eos
8499
7.8.13 21:22

Hemnes je podobná jako dřív prodávaná Aspelund a u té říkám nikdy víc. Rozvrzala se, rozviklala, ulomila se noha u čela 8o Kvalita žádná, jen hezká na pohled. Docela bytelné jsou postele Malm. Sice vzhledově asi nebude podle tvé představy, ale vydrží i několikero rozmontování. Bílou 180×200 měli v nabídce taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LiveTheDream
7.8.13 21:31

@Eos No já jsem ještě našla tuto http://www.kika.com/…ostel-capri/ a nevím, no…děsí mě tam trošku ty tenké nožky…

• Citovat
  • Upravit
454
7.8.13 21:31

Máme Hemnes a hrozně vrže a křupe už jen při tom, když z ní člověk vstává. a to je úplně nová :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
7.8.13 21:47

@Eos
Malm už máme přes rok, 1 rozmontovaná kvůli malování a super, nemohu si stěžovat vůbec nevrže :-) kamarád di myslel že je to masiv :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Eos
8499
7.8.13 21:55

@LucieŠH z obrázku netuším, šla bych zkusit na prodejnu. Máme z Kiky postel a je to německá kvalita, pořádný bytelný masív. Píšeš, že jsi studentka, tak nevím, jestli třeba plánuješ to mít opravdu na dlouhá léta. S případnou vyhlídkou na děti bacha na ty rohy :) Dobré pořízení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7608
7.8.13 21:57
@Oggy84 píše:
@Eos
Malm už máme přes rok, 1 rozmontovaná kvůli malování a super, nemohu si stěžovat vůbec nevrže :-) kamarád di myslel že je to masiv :-D

Jak je to možné, máme 7 let a hned po roce začala vrzat. Ale je to roštem, zřejmě drhne dřevo na dř. rám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
7.8.13 22:03

Ahoj, my máme Birkenland, ten největší rozměr, je hezká, ale hrozně nekvalitní. Dali nám poloviční slevu, protože čelo postele bylo po přivezení rozlepené. Třetí den pode mnou a manželem spadla, protože se vyškubnul šroub, který drží prostřední železný nosník, byl moc krátký. Navíc už od začátku hrozně vrzala, čelo postele drželo jen tak aby se neřeklo. Tak manžel nakoupil haldu dlouhých šroubů, kovových destiček a stloukl ji napevno dohromady. Teď už drží, ani nevrže, jen čelo se trošku hýbe, i když je taky napevno přibyté. Navíc stačí malé ťuknutí, a postel je hned oprýskaná (několikrát jsem omylem narazila vysavačem na roh). Za čtyři litry, které jsme za ni zaplatili, ujde, ale nepočítáme s ní na moc dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11598
7.8.13 22:26

Nám malm začala vrzat skoro hned. vyměnili jsme jí po 6 letech, když nám začala budit miminko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama