Postel na míru, chybí nám 7 cm v dětském pokoji

614
27.7.13 13:02

Postel na míru, chybí nám 7 cm v děts. pokoji.

Ahoj, chtěli jsem koupit již dvě velké postele do děts. pokojíku. Plánovali jsem dát obě velké postele pod šikminu za sebou, takto by to bylo ideální, zbylo by dost místa na hraní, hračky atd. Jenže…stand. postele mají vždy vnější rozměr min. 205 cm a my máme místnost dlouhou 403, takže nám 7 cm chybí. Druhá varianta by byla, že by měly postele vedle sebe. Můj dotaz je takový, dávali jste si někde dělat postele na míru? Vyšlo to o hodně dráž než normálně koupené? A kde? Byli jste spokojené? A druhý dotaz, co si myslíte o tom, že by děti měly postele vedle sebe max. oddělené zábranou. Co by to přinášelo za plusy a mínusy? Děti budou cca 3 roky od sebe a není to napořád, budou jednou dva pokojíky, jen bych chtěla, aby pár let byly v jednom společně. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16848
27.7.13 13:04

A co tam dát 180cm? A jednu větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
27.7.13 13:04

Postel na míru, matrace na míru…musíš s tím počítat taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 13:07

Co třeba tam dát takovou tuválendu s úložným prostorem, nemá to čela a dělka je fakt jen délka matrace?
Dělají se samozřejmě i s kvalitní pružinovou matrací a navíc získáteten úložný prostor třeba na zimní oblečení atd
Pokud budeš mít postel na míru, tak do ní zřejmě bude potřebovat i matraci na míru a ty teda drahý jsou.
Ještě mě napadlo, že třeba ikea dělá rámové matrace, ke kterým se jen našroubují nožičky, zas to máš dlouhé jen těch 200cm, ale už si nevybavuju cenu.
Postel bude muset mít vždycky o těch několik cm navíc, protože kolem matrace je rám postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
27.7.13 13:14

Našla jsem, že koupit 190 matraci není problém, takže by pak stačila postel na míru přesně 2m vnější délka a dovnitř ta matrace 190. Napadlo mě i postel jedna 180, ale zas jsem oba s manželem vysocí, takže děti pravd. budou taky a postele bychom rádi kupovali jen jednou, měnit pak jen matrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60425
27.7.13 13:19

Děti máme vedle sebe a nakonec mezi sebou zábranu maj, bez ní dost cestují, lehaj si přes sebe a pak kvičí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60425
27.7.13 13:20

No a nevýhody- při uspávání nebo v noci si nemůžu lehnout mezi ně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
27.7.13 13:24

Mame manzelskou postel na miru, k ttomu i matrace na miru, spas dost drahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
27.7.13 13:27

Koupila bych postele 180 cm… :nevim:
Se segrou jsme spavaly na letisti a rvaly se jako kone - porad jedna druhe lezla na pulku, moc funela, nahlas polykala… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
27.7.13 13:34

A co postele do L-ka (viz obrázek)? My to tak máme a je to fajn, když si chtějí děti špitat, tak můžou, ale při spaní si nepřekážejí :palec: My teda máme postele se zábranami, takže je mezi nimi ještě zábrana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1621
27.7.13 14:25

Jak pise @Gladys koupila bych dve válendy s ulozným prostorem. Ted jsem na nejake koukla a maji rozmery 195×85×40 cm a je i vyber v klalitnich. To by se mohlo vejit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16247
27.7.13 15:01

Máme na míru, dělal nám je tchán, ale myslím, že od nějakého místního truhláře to zastak drahé není, stejnětak se dá sehnat na míru i matrace. Děti mají postele vedle sebe - výhoda, můžu ležet mezi nima :D Když jsou zvlášť, tak stejnak pořád cestovaly k sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama