Postel s nosností kolem 150kg

9351
11.7.13 21:02

Manželská postel s nosností kolem 150kg

Potřebujeme koupit novou manželskou postel (z masivu), ale s vyšší nosností na každé straně, kolem 150kg. Na netu jich je hodně, ale některý určitě tolik nevydrží. Máme třeba pro syna z 3Dliving, kde je psaná nosnost 150kg, ale jsou tam tenký prkýnka, sotva to unese mě, manžela sotva :twisted: Takže od nich manželskou ne…
Psala jsem email na Domestav, ale běžně je prý nosnost postelí 120-130kg a s vyšší nosností bych si musela nechat udělat na míru. Což budu muset, když neseženu jinde :mrgreen:
V Ikea se nám líbí, ale většina myslím nebyla masiv :think:
Nemáte někdo dobrou zkušenost?
Někdo, kdo má taky většího manžela? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3138
11.7.13 21:12

@Zebra máme tuto http://www.nabytekriha.cz/…ina-756.html já nejsem křehule :mrgreen: a spí s námi v posteli i 16kg dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
11.7.13 21:18

Zkus se ještě podívat na zdravý spaní, jestli nemají vyšší nosnost. Vím, že jsem se tam zajímala, kdybych chtěla postele delší, protože manžel má dva metry a šlo by to. Tak třeba i ta vyšší nosnost by šla. Ikeu radši nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4356
11.7.13 21:21

Nikdy mě teda nenapadlo řešit nosnost postele, ale když nad tím přemýšlím, takdohromady s manželem těch 150 kg určitě máme (i o něco víc) a postel drží už osmý rok.
Máme takovou http://www.hlobil.cz/…ouble-junior
Ale nosnost 150 kg mě nepřijde nějak extrémní, s takovou by snad měl počítat každý výrobce manželské postele. Když má chlap kolem 90 kg a žena kolem 60 kg je to hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
11.7.13 21:36

@Kacka2 ona Zebra myslí 150 kilo na každé straně, aspoň myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Courtney
11.7.13 21:37

Kačka:pokud jsem to správně pochopila, tak shání manželskou postel, kde jedna půlka bude mít nosnost 150 kg, takže dohromady 300 kg

• Nahlásit
  • Citovat
4356
11.7.13 21:53

Aha tak pardon, špatně jsem pochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
11.7.13 22:35

Jo jo, potřebujeme nosnost kolem 150kg na každé straně :) Většinou se to v popisech i píše, jaká je nosnost na jednu ležící osobu. Právě že těch 150kg píší někdy i u těch míň kvalitních a už jsme jednu postel odrovnali, tak bych ráda nějakou lepší :| :lol:
Proto jsem chtěla nějaký konkrétní tipy na postele, který má někdo odzkoušený ;)

Moc děkuju za tipy, projdu to. Ještě možná mrknu na nějaký prodejny zdravýho spaní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 23:23

Ty jo, jako postel s normostí 300kg vás neunesla? Blbý dotaz. Kolik vážíte? :-o

• Nahlásit
  • Citovat
Evaa1974
11.7.13 23:43

Myslím, že v této diskuzi se neřeší váha zakladatelky a jejího muže, nýbrž kde sehnat postel s nosností 150 kg na každé straně pokud se nepletu, anonymní :zed:.Ráda se přidávám, máme podobný problém s roštem. Svépomocí jsme to vyřešili, protože postel je téměř nová a stála 20 tisíc. Nevím, do kolika kg jsou ty standardní lamelové rošty, nám zkrátka nevydržel :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5077
12.7.13 00:13

Máme postel z JMP centrum zdravého spaní a drží už 8mým rokem, doporučuji. Fakt mají kvalitní a myslím, že i ta nosnost s nimi půjde vyřešit. Ikeu nedoporučuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
12.7.13 12:46

Mě na tom nepřijde nic tak divného, anonymní :think:
Já tolik (zatím :mrgreen: ) nemám, ale manžel má kolem 140kg. A pochybuju, že se dělají postele s rozdílnou nosností na každé straně :roll:

Asi zajdem do prodejny toho Domestavu a poptám se na vyrobení silnější postele. Tu značku má ségra pro děti a chválila ji :nevim:

Příspěvek upraven 12.07.13 v 12:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
12.7.13 12:54
@Laaja píše:
Máme postel z JMP centrum zdravého spaní a drží už 8mým rokem, doporučuji. Fakt mají kvalitní a myslím, že i ta nosnost s nimi půjde vyřešit. Ikeu nedoporučuji!

mrknu na to taky, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Courtney
12.7.13 13:07

Zebra: my prave po dvou rozlamanych postelich (manzel se to pokousel svadet na 2 leteho syna :-))) jsme koupili tu na kterou jsem ti posílala odkaz výše a zatim super. A taky je docela zasadni pečlivě vybrat rosty, ty udělají hodne. A co jsme zjistili, tak je dulezita tzv. pátá noha uprostred postele. Šťastnou ruku při vyberu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
9351
12.7.13 17:20
@Courtney píše:
Zebra: my prave po dvou rozlamanych postelich (manzel se to pokousel svadet na 2 leteho syna :-))) jsme koupili tu na kterou jsem ti posílala odkaz výše a zatim super. A taky je docela zasadni pečlivě vybrat rosty, ty udělají hodne. A co jsme zjistili, tak je dulezita tzv. pátá noha uprostred postele. Šťastnou ruku při vyberu :-)

my možná budeme potřebovat těch noh víc :lol:
Naše postel byla celá sešroubovaná, teď už je rozlámaná venku. Stejně spíme na matracích v obýváku kvůli rekonstrukci :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama