Postel z dřevotřísky, vyčáchne smrad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:00
postel z dřevotřísky, vyčáchne smrad?

Koupili jsme novou postel, ale šíleně smrdí, nevím, čím to je, snažíme se pořád větrat, kdo z vás koupil někdy dřevěný nábytek (dřevotříska), vyvětralo se to? Už nevím, co s tím, smrdí i ty dřevěné rošty.

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 20.10.18 20:03

Zkus to otřít octovou vodou. Občas to déle trvá. Ale může to být i velmi nekvalitní lepidlo na té dřevotřísce. Není některá deska někde naštíplá? nám toto začal dělat jeden šuplík u postele a nakonec šel do sklepa - vyloupl se tam kousek desky a šíleně to páchlo - jak mršina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:07

@nozu ty rošty někde jsou naštíplé. Smrdí mě všechny rošty v obchodech a tohle byly první, který mi nesmrděly a pak mi je dovezou domů a zase problém. zase nevím zda octem potírat i ty rošty, abych to ještě nezničila

kristyn.g
Závislačka 2892 příspěvků 20.10.18 20:07

ahoj, zařizovali jsme nově byt a teď dětský pokoj, a smrdí to novotu no… :zed: ale vyčichne to neboj.. větrejte. I nový kočárek smrděl novotou docela dlouho, jsem ráda že jsem kočárek i nábytek vybalila z krabic dříve než s příchodem miminka, právě kvuli tomu smradu.

kristyn.g
Závislačka 2892 příspěvků 20.10.18 20:08

Jinak trvalo to pár týdnů asi, postupně se to lepší, potírání nepomůže, myslím si že tam smrdí použitá lepidla a ty materiály.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:09

@kristyn.g no právě, já se spíš bojím, aby to nebylo zdraví škodlivé, jsem těhotná, takže čuchat neustále tento zápach. Snad to časem opravdu zmizí

kristyn.g
Závislačka 2892 příspěvků 20.10.18 20:16
@Anonymní píše:
@kristyn.g no právě, já se spíš bojím, aby to nebylo zdraví škodlivé, jsem těhotná, takže čuchat neustále tento zápach. Snad to časem opravdu zmizí

no já jsem taky těhotná, větrám a mám zatím ten nábytek v dětském, ale asi s tím nic nenadělám, prostě to vyčichnout musí. Už to tedy bych řekla docela vyčichlo, nebo to nesmrdí už tak jak čerstvě vybalené aspoň. Pokud v tom nejsi permanentně, jako že větráš tak to bude dobrý :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:19

@kristyn.g a taky máte dřevotřísku?

smajlik345
Kecalka 487 příspěvků 20.10.18 20:21
@Anonymní píše:
@kristyn.g no právě, já se spíš bojím, aby to nebylo zdraví škodlivé, jsem těhotná, takže čuchat neustále tento zápach. Snad to časem opravdu zmizí

to zmizí což mě osobně vadilo, protože mě to vonělo :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:22

@smajlik345 tak to závidím :D mně to fakt přijde šílený zápach, z postele ne tolik jako z roštů

hopsika
Stálice 82 příspěvků 20.10.18 20:32
@nozu píše:
Zkus to otřít octovou vodou. Občas to déle trvá. Ale může to být i velmi nekvalitní lepidlo na té dřevotřísce. Není některá deska někde naštíplá? nám toto začal dělat jeden šuplík u postele a nakonec šel do sklepa - vyloupl se tam kousek desky a šíleně to páchlo - jak mršina.
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >