Reklama

Postel/pohovka Hemnes do dětského pokoje ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucynka25
Kelišová 7124 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 11:34
Postel/pohovka Hemnes do dětského pokoje ??

Ahoj, máte ji někdo pro děti?? Dcerce ji chceme koupit od 3let..Líbí se mi, že se dá roztáhnout rovnomerne, kdyby měla kamarádku, nebo kdybych s ní někdy spala třeba já a ze na ty bočnice, že nespí u zdi..Jaká je ta pěnová matrace? Asi nic moc co? Lepší asi koupit pořádnou, že? Diky

Reklama

Reakce:

Mondousek
Kecalka 106 příspěvků 23.01.17 11:47

My mame, je super. Koupili jsme matraci jinde. A v Ikee jsme poridili i zabranu

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 23.01.17 11:58

@lucynka25 Ahoj,taky ji máme, dcera na ní spí od 2let a naprostá spokojenost. Matraci jsme koupili teda v jysku. Jezdí ke mě dost často sestra a to dvoulůžko je k nezaplacení a i šuplíky v tom jsou hezky prostorný. Máme ještě 12letou dceru a i jí tuhle postel pořídíme každým dnem právě kvůli přespáváni kamarádek ;)
Jediné co je nevýhoda, že matrace mají být na sobě, což by na tu 2letou bylo vysoko, tak tu pro návštěvy máme zezadu postele, nemáme jí kam jinam dát :nevim:

lucynka25
Kelišová 7124 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 12:30

A jakou matraci jste kupovali??? a mate obe stejne? Jelikoz ty kvalitni jsou kolem 20cm tak bych tu druhou davala jinam, ale zase se mi nechce utracet za druhou matraci dost penez, kdyz to bude jen vyjimecne..tak nevim jak to resit, protoze ty obycejne jsou kolem 10cm a to by byl pak 10cm rozdil v tech matracich pri roztazeni.. :nevim:

Mondousek
Kecalka 106 příspěvků 23.01.17 21:59

My zatím koupili jen tu jednu dražší, ale vybírala jsem cíleně nižší, myslím, že má asi 16 cm, aby zábrana ještě fungovala. No a situace si žádala, abych pár dní přespala s dcerou a tak jsme to operativně vyřešili polštáři resp. opěradlem z gauče stejné výšky a šířka je cca 50 cm. Jsou to 3 obdelníkové „matracovité“ polštáře. Tím chci jen říct, že pro vyspání dvou lidí stačí rozšířit jen třeba o 50 cm a je to v poho, takže asi další matraci kupovat nebudu. A ještě původně jsem teda pořídila k té lepší matraci matraci druhou stejné výšky, ale byla skládací, takže by se v poho hodila na skříň a nepřekážela. Jenže se mi zdála moc tvrdá, tak jsem jí vrátila, ale teď zpětně bych si jí nechala, na to občasné přespání by to nevadilo. :D

lucynka25
Kelišová 7124 příspěvků 2 inzeráty 24.01.17 06:46

@Mondousek a mohla bych poprosit o fotku s tou zabranou? Jak je to vysoke??

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama