Postěžování si na přítele

108
10.3.21 21:18

Postěžování si na přítele

Ahoj maminky nejdu s žádným dotazem ale spíše si postěžovat.
Dnes měl přišel asi špatnou náladu z práce tak jsem to odnesla samozřejmě já. Jsem ve 3 měsíci těhotenství a máme doma 2 leteho syna. Tohle těhotenství nesu strašně špatně skoro celé ráno prosedim na záchodě jsem unavena do toho ještě chodím na brigádu a starám se o našeho syna a dnes jsem si vyslechla jak jsem špatná máma jak se nestaram o domácnost a že on už toho má plné zuby dokonce mi řekl že lituje že semnou čeká druhé dítě :( já už nevím co mám dělat i kdybych se rozkrajela vše dělám špatně syn je na mě strašně fyxovany takže vše musím dělat já od táty nechce prebalit nakrmit no prostě nic vše já jsme už opravdu fyzicky i psychicky unavená syn se v noci budí třeba 6* za noc takže toho už mám opravdu po krk…
Děkuji že jste si to přečetli až sem a kdyby jste měli třeba nějaký povzbudivy komentář ráda si ho přečtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15084
10.3.21 21:24

Bych ho příště sepsula. U nás jsme tohle vyřešili, tak že když chlap dorazí z práce. Tak aspoň půl hodiny po něm nikdo nic nechce. Ale i tak občas vyjede. Tak dělám, že to neslyším. Prostě jdu pryč. Ať si řve třeba na zeď.
Já taky nejsem vždycky 100% milá
Zkusila bych nějak vyřešit to časté buzení syna. Když se pořádně vyspíš budeš se cítit líp. Víš proč se budí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
10.3.21 21:27

@Netopirek nene bohužel myslím si že to jsou asi špatně sny jinak je zdraví nic mu není.
Ještě mi vyndal za to že jsem se na něj dnes nesmála když přišel domů z práce, bohužel prostě ne každý den je růžový občas je to těžké jistě máte dítě tak to znáte jaké ty dny občas jsou…
Já si mu už vlastně ani nemůžu postěžovat že měl syn třeba dnes špatnou náladu že se vztekal a brečel protože to mám potom hned na talíři že si jen stěžují a že nemám na to být mámou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15084
10.3.21 21:31

@Simona67
S tím stěžování to, ale může být pravda. Já jsem si taky jednou vyslechla, proč jsem tedy ty děti chtěla, když si na ně jen stěžuji. Tak jsem si dala za úkol říkat to dobré. Nebo aspoň si stěžovat minimálně. Ze začátku to bylo těžké, ale časem jsem zjistila, že i já mám lepší náladu.
A on spí kluk sám v pokoji nebo s vámi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 21:32

Vyrážka?

Ahoj, mám takový dotaz.. na rukou přesněji na ukazovacku a palci se mi objevila vyrážka. Je poněkud zvláštní, vypada to jak prasklinky kůže nebo jak male řezné rány je to velmi zacervenalé. Při doteku to bolí nebo stipe, máme v plánu jít na kožní ale chtěla bych se první zeptat vás na vás názor.
Dekuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
108
10.3.21 21:38

@Netopirek semnou v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23798
10.3.21 21:50
@Simona67 píše:
Dnes měl přišel asi špatnou náladu z práce tak jsem to odnesla samozřejmě já. Jsem ve 3 měsíci těhotenství a máme doma 2 leteho syna. Tohle těhotenství nesu strašně špatně skoro celé ráno prosedim na záchodě jsem unavena do toho ještě chodím na brigádu a starám se o našeho syna a dnes jsem si vyslechla jak jsem špatná máma jak se nestaram o domácnost a že on už toho má plné zuby dokonce mi řekl že lituje že semnou čeká druhé dítě :( já už nevím co mám dělat i kdybych se rozkrajela vše dělám špatně syn je na mě strašně fyxovany takže vše musím dělat já od táty nechce prebalit nakrmit no prostě nic vše já jsme už opravdu fyzicky i psychicky unavená syn se v noci budí třeba 6* za noc takže toho už mám opravdu po krk…
Děkuji že jste si to přečetli až sem a kdyby jste měli třeba nějaký povzbudivy komentář ráda si ho přečtu

A v takové situaci sis s ním pořídila druhé dítě? Jako vím, že ti to nepomůže, ale nebere mi to hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
10.3.21 21:54

Manžel nebo přítel si Vás neváží. U nás to dopadlo tak, že jsem se od manžela odstěhovala s dvěma malými dětmi (1,5 a 2,5), ano děti jsem chtěla, a taky se o ně starám a postarám. Pro mě to ani moc velká změna nebyla, vzhledem k tomu, jak se doma zapojoval. Nepotřebuji do života člověka, který by mě jen ponižoval a urážel a já bych mu za to měla vařit, prát a uklizet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30463
10.3.21 21:54
@Simona67 píše:
Děkuji že jste si to přečetli až sem a kdyby jste měli třeba nějaký povzbudivy komentář ráda si ho přečtu

Nechala bych ho zchladnout a pak bych se zeptala, co ho vedlo k takovému hroznému vyjádření. Jako může být přetažený z práce, ale rozumný dospělý chlap nevyčte ženě s pupkem, na kterém má 50% účast, že toho početí lituje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15084
10.3.21 22:30
@Simona67 píše:
@Netopirek semnou v posteli

A zkoušeli jste ho přesunout? U nás se tak snížilo buzení na 1-2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
10.3.21 22:46

Vypadá to, že chlap doma nic nedělá, a ty si hraješ na super hrdinku co všechno zvládá. Jako proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
10.3.21 22:51

@Simona67 Máš toho na sebe naloženo poměrně dost. Nevím jak moc potřebujete, aby jsi ve svém stavu a téhle blbé době lítala ještě po brigádách, protože tohle je dlouhodobě neudržitelný stav. Máš nervy, jsi unavená, těhotná a servaná. Tvého chlapa nechápu. Nebudu ti tady rozepisovat, jestli byl takový buran vždycky, neměla jsi si s ním dělat děti a podobně. Napíšu ti, aby jsi myslela především na svoje nenarozené miminko, kterému může tato situace ublížit nejvíc. Bez chlapa se ženská nakonec obejde, ale bez dětí už ne. Ty jsou totiž nejvíc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
10.3.21 23:41

Zkusila bych syna presunout, nejlepe do vlastniho pokojicku. Opravdu to muze vyrazne pomoc.
Kdy stihate tu brigadu? 8o… pokud je Vam spatne, k tomu malej, nervy z blbych kecu a jeste brigada…nedivim se, ze toho mate plny zuby.
Jinak s tim stezovanim… ja bych mu rekla, ze si nestezuji. Jen ho informuji, co jeho synator dela. O to by se mel zajimat sam od sebe, pokud je tedy tak 100% otec ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
11.3.21 21:08

Taková hezká ženská a zahazuje se s takovým blbem  :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu