Postielky od firmy Sarlett

8
7.10.06 18:27

Postielky od firmy Sarlett

Mate niekto skusenosti s postielkami od firmy Scarlett. Rozhodujem sa medzi postielkou z tejto firmy a z firmy Renka-styl. Ak mate nejake skusenosti, tak sa s nimi podelte. Chcem kupit postielku bukovu a so stahovacou bocnicou.
Vdaka za kazdu odpoved
Lori

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

860
7.10.06 18:41

ahoj Lori, ja mam od Scarlet postylku 140×70, da se rozlozit na postel, je bezva, neni s ni zadny problem, mam ji z obchodu matysek.cz, tam maji nejlevnejsi ceny.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
7.10.06 23:05

Lori,
postýlky od f. Scarlett nabízí až 80 % českých obchodů. Sama jsem jí koupila přímo v Polsku a spokojenost maximální. Tedka čeká na druhé mimi. Mají velkou nabídku, variabilitu , není problém s dokoupením koleček a jejich přiděláním. Stejně tak jsem maximálně spokojená s textilem do postýlek ( nebesa, povlečení , zavinovačky), výborné jsou spací pytle. Vše je 100 % bavlna a po opakovaném praní se neničí. Výhodou je ,že si zvolíš vzor povlečení a k němu se dají dokoupit různé věci ,vč. mantynelů. Stejně tak kvalita matrací je výborná.Takže můžu jen doporučit.
apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.10.06 23:47

Postylky od firmy Scarlett

Ahoj, my jsme od firmy Scarlett meli napred kolibku a pak postylku. S obojim jsme max. spokojeni po strance kvality - i kdyz mame jeden z levnejsich typu :wink:
Jedinou veci, ktera se mi nelibi je vyska postylky - postylka je moc nizka a docela mne boli zada, jak se porad ohybam k miminku - zatim mame rost v nejvyssi poloze. Vyssi postylky ma polska firma Drewex (nevim jestli to pisu spravne, ale foneticky to tak zni), ale jsou spise drazsi (stejne jako drazsi typy od Scarlettu). Nevim kolik chcete do postylky investovat. Urcite je najdes na netu. Tak doufam, ze jsem aspon trochu pomohla. Tana

• Nahlásit
  • Citovat
8
9.10.06 10:00

Dakujem za odpovede. Na Slovenku su na tieto postielky tiez celkom dobre ceny. Takze po prepocte sa mi neoplati kupivat z Ciech. Chcela som este vediet aky rost je v postielkach. Ci je tam len doska, alebo je tam latkovy rost?
Lori

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
9.10.06 15:34

Lori,
rošt v postýlce je tyčkový na rámu. Respektivě ,abych se vyjádřila, pokud si pamatuju. Pevný rám a v něm latky. Rošt do postýlky musí být pevný, aby je dítko při skákání nepolámalo a zároveň prodyšný.
Jinak nevím jestli jsem to už nepsala ,ale mám dobrou zkušenost i s kokosovou matrací od Scarlett.
apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.06 08:46

Apolena dakujem. Potesila si mna, ze je tam ten latkovy rost, lebo tiez som nazoru, ze musi byt vzdusny, ziadna sololitova doska. A co sa tyka matracu, tak mne sa zda ta vyska 6 cmm dost nizka. Lepsie sa mi pozdava kokosovy matrac od firmy Renka-styl.
Lori

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama