Postihuje mě strach z budoucnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 09:02
Postihuje mě strach z budoucnosti

Jsem mladá je mi 25let. Mám dvouletý vztah. Četla jsem na netu, hodně lidí se svěřuje i mě, na fb si píši s ženami. Spousty chlapů opustily svy ženy či je podváděli s mladšími ženami. Měly vztah od 20let do 40cca třeba a padlo chlapovi 40 a našel si dvacítku. Ženy lituji, že jim vzal „mladí“ ony nepodvedly. Ale dnes lituji, že si ten život za mlada neužily. Že byli mladé ale byli věrní chlapovi který je opustil pp 20letech kvůli té mladé slečně. Já se toho normálně bojím, že to nastane i mě. Jsem věrná, mám snoubence. Ale teď si říkám. Že nechci dopadnout jako ti ostatní manželky. Pak mi bude 40 a už si nebudu moct užívat svuj „mladý věk“ ptz mladý věk mít nebudu. Vůči ženám toto není fér. Že drou, snaží se na vztahu pracovat a pak jim uteče za mladým masem, protože zestarneme?? Mám kamarádku, která mít vztah nikdy nechce. Nechce děti, nechce být vdaná. Sama je milenkou zenateho muže, kterému je 46 a přesně tenhle příklad, který jsem Vám popsala. Sama mi rádi, at si užívám dokavad jsem mladá. Že se nemám vdávat. Že bych ho měla opustit. A vázat se až v těch 40letech.tak me to hloda v hlavě. :nevim: nemusíte mě ukamenovat, ale Vemte si. Kolik žen tohle zažije.

Reakce:
zu.syk
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 12.08.19 09:09

Promiň, ale napsala jsi to tak kostrbatě, že jsem ani nebyla schopná to dočíst :nevim:

Jogy
Kecalka 220 příspěvků 12.08.19 09:10
@Anonymní píše:
Jsem mladá je mi 25let. Mám dvouletý vztah. Četla jsem na netu, hodně lidí se svěřuje i mě, na fb si píši s ženami. Spousty chlapů opustily svy ženy či je podváděli s mladšími ženami. Měly vztah od 20let do 40cca třeba a padlo chlapovi 40 a našel si dvacítku. Ženy lituji, že jim vzal „mladí“ ony nepodvedly. Ale dnes lituji, že si ten život za mlada neužily. Že byli mladé ale byli věrní chlapovi který je opustil pp 20letech kvůli té mladé slečně. Já se toho normálně bojím, že to nastane i mě. Jsem věrná, mám snoubence. Ale teď si říkám. Že nechci dopadnout jako ti ostatní manželky. Pak mi bude 40 a už si nebudu moct užívat svuj „mladý věk“ ptz mladý věk mít nebudu. Vůči ženám toto není fér. Že drou, snaží se na vztahu pracovat a pak jim uteče za mladým masem, protože zestarneme?? Mám kamarádku, která mít vztah nikdy nechce. Nechce děti, nechce být vdaná. Sama je milenkou zenateho muže, kterému je 46 a přesně tenhle příklad, který jsem Vám popsala. Sama mi rádi, at si užívám dokavad jsem mladá. Že se nemám vdávat. Že bych ho měla opustit. A vázat se až v těch 40letech.tak me to hloda v hlavě. :nevim: nemusíte mě ukamenovat, ale Vemte si. Kolik žen tohle zažije.

Asi stejně vela žen kolik i manželů. Kdo se bojí ať nechodí do lesa

topkiss
Kecalka 417 příspěvků 12.08.19 09:11

Ahoj,
já to zažila. Ne po 20 ale téměř po 10 letech. Nebyla mladší, ani bezdětná…
Ale nikdy nebudu litovat, že jsem ztratila nějaký čas. Je pravda, že jsem ještě relativně mladá. Ale zůstali mi dvě děti, který bych nevymenila za nic na světě. Ženská, která má děti zvládne všechno, protože to je její smysl života. A nikdy není pozdě začít znovu.
Zažila jsem v životě hodně hnusných věcí.
A přesto jsem pozitivní. A dokonce si i po tom všem troufnu říct, že všichni nejsou stejný

Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 12.08.19 09:13

Já jsem v klidu, protože to já jsem to mladý maso svého muže :pankac:

brisco
Závislačka 3720 příspěvků 12.08.19 09:13

Je to úplně jednoduché. Záleží na tom, jestli chceš mít děti. Protože jestli ano, tak hledat si stálého partnera pro rodinu ve 40 je dost risk. Aby jsi pak nenaříkala, ze jsou všichni chlapi přebraní.

zoidberg
Extra třída :D 13545 příspěvků 12.08.19 09:13

Nebojuj proti přirozenému koloběhu života, takhle to prostě má být. Ale budiž ti útěchou, že ženy opouštějí muže stále ještě častěji než naopak.

sobsobik
Povídálka 16 příspěvků 12.08.19 09:26

Milá zlatá, mohu ti napsat svou zkušenost: s mužem jsem od 19 let, je nám 39. Máme 3 děti, postavili jsme spolu dům a lepšího bych nenašla…Zkrátka už na začátku jsem si vybrala prorodinný typ jako jsem já…
Krizičky byly, občas i konfrontace okolí s tím, že jsme si neužili, ale my si to užili všechno a navíc spolu!!! V dlouhodobém vztahu, kde se o druhého můžeš opřít, je velká síla…
Taktéž mám v práci kolegyni stejně starou, bez trvalého vztahu, bez dětí. Občas ji závidím voné odpoledne, ale to je tak všechno…Rodinu bych za náhodný sex a prázdný byt měnit nechtěla…Je-li to ten pravý, čeká vás krásný život :kytka:

arinecka
Kelišová 6950 příspěvků 12.08.19 09:30

Nikdy nevíš, co se v životě stane. Neovlivníš to že by si tvůj chlap někoho našel, stejně tak on to že to uděláš ty. Hlavně se nenech ovlivnovat okolím a kamarádkou, každý žije jinak.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 12.08.19 09:35

Já jsem vdaná a mám dítě, obojí když mi bylo 27, a užila jsem si všechno - vztahy krátký i dlouhý, večírky, práci, cestování, nic mi neuteklo. A užívám si pořád, cestujeme i s dítětem, chodím do práce, buduju kariéru, večírky, všechno, akorát už ty vztahy teda nejsou co bejvaly, neb mám prej bejt věrná nebo co :mrgreen: Jestli se manžel sebere, až mu bude čtyřicet, tak se holt nedá nic dělat, mně bude 35, to si klidně ještě můžu najít jinýho :mrgreen: ale já nejsem typ že bych na manželovi nějak visela, samozřejmě se milujeme, ale nepovažuju ho za svou nedílnou součást :nevim: Určitě jsem mu nic neobětovala.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 12.08.19 09:36

To je fakt. Bojíš se, že tě snoubenec podvede, tak ho radši podvedeš ty už teď, abys nebyla ty ta hloupá a naivní.

Lalelale
Kelišová 5441 příspěvků 12.08.19 09:44

No máš dvě možnosti. Budeš celý život žít ve strachu a radši sama kvůli něčemu, co by možná nikdy nepřišlo, nebo to risknes. První možnost mi přijde horší, i kdybysis muže precejen vybrala špatně. Nechtěla bych žít sama, můj muž je nejbližší člověk, co mám ;)

Josef_t
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 12.08.19 09:46
@Anonymní píše:
Spousty chlapů opustily svy ženy či je podváděli s mladšími ženami. Měly vztah od 20let do 40cca třeba a padlo chlapovi 40 a našel si dvacítku. Ženy lituji, že jim vzal „mladí“ ony nepodvedly. Ale dnes lituji, že si ten život za mlada neužily.

A taky je spousta žen opustila své muže právě pro ten pocit, že si nic neužily :-)
Spíš je to opačně a ti co dohánějí mládí (muži i ženy) nějakým si užíváním posléze zjistí, že to byl jen ztracený čas.

Katy 7
Kelišová 5601 příspěvků 12.08.19 09:49

Tak to abych si šla pro jistotu najít nějakou větev :mrgreen: :lol: Táhne mi totiž na 44 a mám o 13 let mladšího muže.
Osobně jsem v klidu. Muž sám říká, že nepřistavěl půl baráku a bazén, aby se u něj se mnou válel nějakej mlaďas :mrgreen: :mrgreen: A když bude chtít jít o dům dál, já ho určitě držet nebudu. Beru život jaký je.

Vztah není pro sraby. ;)

Lainaire8
Závislačka 2981 příspěvků 4 inzeráty 12.08.19 10:08

Tak ale takhle to brát nejde, do nikoho hned nevidíš ;) to se rovnou můžeš bát, že tvůj milovanej jednou umře a radši teda být sama?? :nevim: :lol:

Proto se mi vždy líbili starší chlapi, mám doma právě toho čtyřicátníka - 42, já jsem o 15 let mladší a rozhodně se nebojím že by si našel nějakou mladší :mrgreen: už je vyklidnenej, unavenej, máme tři děti, barák v rekonstrukci… Nějaká čerstvá dvacítka by ho nejspíš zabila :lol: když chlapa zaměstnáš a dobře ho nakrmis, dovolíš mu pivko a občas chvíli o samotě, nebude mít roupy a bude spokojenej :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama