Postinor a krvácení při pohlavním styku

1
26.5.20 22:35

Postinor a krvácení při pohlavním styku

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na krvácení po požití Postinoru. 5 dní po požití jsem měla klasické třídenní krvácení, které je běžné. Teď po 10 dnech mám velmi slabé krvácení, které je silnější při pohlavním styku a trvá už 8 dní, je to všechno v pořádku? Mám to brát jako menstruaci? Ikdyz je to 8 dní? Nebo je to jen čištění toho těla?

Předem děkuji za odpověď!
Pěkný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3316
26.5.20 23:19

Co takhle si zajít na gyndu? Pokud do sebe nacpeš něco tak drastického jako postinor, měla by sis dojít na gynekologii na kontrolu, zvláště za předpokladu, že dlouho krvacíš po užití. Tady ti stejně nikdo neřekne, zda to je nebo není v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
27.5.20 00:10

Postinor obsahuje velké množství hormonů. Ty mohou způsobit krvácení a posun menstruace, které popisuješ. Každá žena na Postinor reaguje jinak a zřejmě také záleží na tom, ve které části menstruačního cyklu ho užila. Bylo by vhodné, jestliže nebudeš krvácet jako při normální menstruaci, aby sis nejdříve po 14 dnech po rizikovém styku nebo o pár dní později udělala těhotenský test, abys měla jistotu, že nejsi těhotná a nepromeškala možnost miniinterrupce, kdyby to bylo potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 04:18

Ahoj. Já prášky na tenhle způsob měla Teda jen párkrát v životě ale co si pamatuji, i lekarnice říkala ať si dojdu k lékaři na kontrolu. Počkala bych jestli přestanu špinit a pokud bych špinila dyl jak 10 dnů, určitě bych zavolala a rovnou se objednala. Je to opravdu hormonální nálož jak blázen a byla jsem rozhozena ještě hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama