Postinor a menstruace, vaše zkušenosti

Ino
23
8.8.13 09:34

postinor a menstruace, vase zkusenosti

Zdravim. Mam takovi dotaz, 4.7. jsme se s pritelem mazlili nazi a po te do me vniknul… chvilku jsem tomu nevenovala pozornost, ale pak jsem ho rychle ze sebe vytahla. Zeptala jsem se ho zdali se do me udelal ale on nevedel, tak jsem si pro jistotu sla dalsi den pro postinor. Uzila jsem obe pilulky spravne prvni tak 24 hodin po a druhou 12. O tyden pozdeji jsem dostala menstruaci. Vubec jsem ji necekala jelikoz bych ji spravne mela dosta az za dva tydny. Dnes bych mela dostat znova menstruaci, ale neboli me bricho nic, jen mam citlive bradavky na dotek. Mam strasny strach :/, jelikoz tehotenstvi si nemohu dovolit. Mate nekdo zkusenosti s postinorem, mela jste to nejaka podobne jako ja? Prosim o odpovedi jsem strasne zoufala :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4069
8.8.13 09:38

Omlouvam se vi ze nechces slyset kazani ale aby byl v tobe a ty tomu nevenovala pozornost a on ani nevi zda byl kolik vam je?? AlE jinak postinor ti muze samozdrejme rozhodit cyklus pokud mas podezreni skoc si do lekarny pro test a mas 100% jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ino
23
8.8.13 09:40

Nevenovala pozornost, jakoze to bylo prijemne a zapomela jsem na to ze nemame kondom :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
8.8.13 09:41

Podle mě těhotná nebudeš, postiron dělá v těle hroznou paseku a takhle ti posunul menstruaci, fakt bych byla v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
8.8.13 10:15

Ještě 23 dní, ještě 23 dní… Amen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu