Postinor a sex

Napsat příspěvek
17.4.17 11:31

@Moniňoň poučili, to je samozřejme! Tak snad ta šance je opravdu malá, co všechno sem četl, tak některé ženy psaly, ze i po normálním sexu si vzaly Postinor a neotehotnely. Tak doufám, ze to budeme mit to same, když to bylo na špičce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
17.4.17 13:04

@HonzaPod Já neznám nikoho, kdo by s pilulí „po“ byl těhotný. Nějaká minimální šance tam asi bude, ostatně jako vždy a všude, příroda je někdy nevyzpytatelná, ale byla bych v klidu. Já Postinor měla taky, tenkrát nám rupl kondom, zjistili jsme po akci, doma bylo 9 měsíční mimino a nechtěla jsem to riskovat. Nic z toho samozřejmě nebylo. Ať si partnerka udělá za 14 dní test a budete mít jasno úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 13:12

@Fima Dekuji mockrát! Vážím si Vaší odpovědi i odpovědi všech tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 13:23

@Fima Ono se spíš uklidnuju tim, ze jsem tam nebyl celej, ale jenom špičku a poznal sem, kdy to na me jde.. Ze ta šance nemusí byt tak velka.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
17.4.17 13:27

@HonzaPod Hlavně jste krytí tím Postinorem. Já bych opravdu neplašila. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
17.4.17 13:36
@HonzaPod píše:
@Fima Ono se spíš uklidnuju tim, ze jsem tam nebyl celej, ale jenom špičku a poznal sem, kdy to na me jde.. Ze ta šance nemusí byt tak velka.. :?

Ta snace je mala, ale je. Ale použili jste postinor, takže bud klidný :mavam: Je opravdu mizivá šance, ze by těhotná byla. :kytka: Hlavně pro priste si usetrite tolik starostí, zvolite-li ochranu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 06:06

@Fima A mohl bych se ještě zeptat? Přítelkyně říká, ze to cítila jenom zvenku. Jde to cítit i vevnitř? Pokud to chlap neudrží a pustí to do ženy, jestli to jde cítit nebo ne? Přítelkyně právě říká, ze to cítila pouze zvenku, tak se ještě ptám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
18.4.17 11:50

@HonzaPod Pokud je to až do konce, tak to samozřejmě poznat je. Sperma vyteče potom ven. Ale nějakou malou plťku bych uvnitř asi nepoznala. Jistě to nevím, spíš se domnívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 11:53

@Fima všechno podle me skončilo venku, jenom si nejsem úplně jistej. Nejde přesně poznat, že všechno bylo ven.. Právě, ze nic jiného necítila, jenom venku.. Každopádně moc děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 22:13

@Fima Omlouvám se, ze ještě takhle píšu.. Mohu se jenom zeptat, jak dlouho muže být po tom Postinoru zle? Přítelkyni už je blbě druhy den, bolest hlavy a pocit na zvracení, mohu ze zeptat, jak dlouho to tak cca trvá? Muže si vzít třeba Paralen nebo Ibalgin? Aniž by to nějak snížilo účinek Postinoru? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.17 15:39

Zapomenutí

Dobrý den, zeptám se. V neděli jsem měla nechráněný pohlavní styk, ale udělal se ven. v uterý jsem si vzala postinor, bohužel jsem si to špatně přečetla a vzala jsem si druhý prášek až za 24hodin. Budu tedy těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
21.4.17 12:26

Přítelkyni začaly MS, máme zkoušet testy? Nebo nemáme? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama