Postinor, nachlazení, zpožděná menstruace

Anonymní
12.8.20 21:38

Postinor, nachlazení, zpožděná menstruace

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. S přítelem nám prasknul kondom, i když se neudělal, pro klid jsem si šla pro postinor. Po něm jsem dostala menstruaci o pět dní dříve než měla být. Po menstruaci jsme však měli opět pohlavní styk a kondom prasknul znova, i hned jsem si pochvu vypláchla vodou. Měla jsem zrovna nízkou šanci otěhotnění podle aplikace, bylo to asi 3 dny po MS. Ještě ten týden jsem onemocněla chřipkou. Nyní mám 2 dny zpožděnou MS. Chci se zeptat, zda si myslíte, že to může být oslabením po nemoci, postinorem či případným těhotenstvím. Děkuji předem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6921
12.8.20 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. S přítelem nám prasknul kondom, i když se neudělal, pro klid jsem si šla pro postinor. Po něm jsem dostala menstruaci o pět dní dříve než měla být. Po menstruaci jsme však měli opět pohlavní styk a kondom prasknul znova, i hned jsem si pochvu vypláchla vodou. Měla jsem zrovna nízkou šanci otěhotnění podle aplikace, bylo to asi 3 dny po MS. Ještě ten týden jsem onemocněla chřipkou. Nyní mám 2 dny zpožděnou MS. Chci se zeptat, zda si myslíte, že to může být oslabením po nemoci, postinorem či případným těhotenstvím. Děkuji předem
ukaaaaaaaž vydržžž podívám se do věštecké koule.
Ježíši.. když to neumíte dělat, tak to prostě nedělejte. Je to XXX důvodu. Může to být z Postinoru (což je nejvíc pravděpodobné ) a nebo prostě seš v tom.
Tak či onak ti to vyvrátí případný těhotenský test. A radím dobře zkus navštívit gynekologii a poptej se na nějakou vhodnou antikoncepci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
12.8.20 22:00

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
12.8.20 22:35

Udělej si test a používejte ještě spermicid, nebo úplně jinou antikoncepci. A ještě se naučte pořádně nasazovat kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama