Postinor-ucinky-mozne tehotenstvi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 09:00

Postinor-ucinky-mozne tehotenstvi

Muze mi byt blbe skoro 2 tydny po uziti postinoru, toceni hlavy a bolest bricha a jedno prso me trochu boli? Cyklus mam pravidelny. Vzala jsem ho v dobe menstruace prvni den, sance na otehotneni je nejaka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26364
29.9.21 09:07

Proč bereš postinor první den ms? To nemůžeš otěhotnět ani bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 17:37
@Kriss Tina píše:
Proč bereš postinor první den ms? To nemůžeš otěhotnět ani bez něj.

Tak to je slušná lež. Otěhotněla jsem první den menstruace. :) spermie se dostaly evidentně kam měly a počkaly si. Ovulace byla hned pak evidentně. Standardně po 7 dnech od ms, tehdy dřív.. Menzes mi přišla krásně v termínu a jasná krev. Nešiř bludy prosím… Já si tehdy Post nevzala a krásné děťátko. Určitě víš jaký má kdo cyklus ty brďo…

• Citovat
  • Nahlásit
26364
2.10.21 17:39
@Anonymní píše:
Tak to je slušná lež. Otěhotněla jsem první den menstruace. :) spermie se dostaly evidentně kam měly a počkaly si. Ovulace bývá hned po menzes. Menzes mi přišla krásně v termínu a jasná krev. Nešiř bludy prosím… Já si tehdy Post nevzala a krásné děťátko.

Tak to jsi dost rarita :D ovulace bývá tak 14 dní po začátku ms :D takovou dobu spermie nepřežijí. Jako může být dřív, ale otěhotnět první den ms je fakt prakticky nulová šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 17:40
@Anonymní píše:
Muze mi byt blbe skoro 2 tydny po uziti postinoru, toceni hlavy a bolest bricha a jedno prso me trochu boli? Cyklus mam pravidelny. Vzala jsem ho v dobe menstruace prvni den, sance na otehotneni je nejaka?

Blbě ti být může.. Je to velkej drijak. Bylo mi po něm kdysi blbě ještě měsíc. Bolesti prsa a strašně divný stavy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 17:41
@Kriss Tina píše:
Tak to jsi dost rarita :D ovulace bývá tak 14 dní po začátku ms :D takovou dobu spermie nepřežijí. Jako může být dřív, ale otěhotnět první den ms je fakt prakticky nulová šance.

Jo tak já mám krásnou už triletou holku. Nevzala jsem si ho přesně z důvodu že jsem si říkala že je kravina ho brát když mám krásně barevnou menzes :lol: jaké překvapení potom bylo…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat