Postinor, možné těhotenství x cysta, agolutin

Anonymní
30.5.18 22:42

postinor,možné těhotenství x cysta,agolutin

Hezký večer,
omlouvám se, že anonymně..
Je to citlivé téma, pro mě celkem zamotané :(
Poslední MS jsem měla 24.4. - 29.4. s manželem „nehoda“ - použila jsem Postinor(asi po 15letech)přesně dle návodu. Mám krátký MS cyklus - cca 21-24dnů, ovulaci mívám zřejmě také dřív, obě dcery se povedly těsně po skončení MS. Po cca 10dnech po Postinoru došlo krvácení, ale velmi slabé a za dva dny odeznělo. Od té doby nic. Dělala jsem si včera ráno těhotenský test, na tom byl slabý duch. Zašla jsem tedy ještě včera k Mudr. - dle jeho názoru, těhotná být v žádném případě nemůžu - pokud jsem vzala Postinor správně-a já ho opravdu vzala hned, protože jsem měla koupenou krabičku doma, už asi dva roky, kdyby se to někdy stalo-ale prošlý nebyl, byl do roku 2020. Dle UTZ těhotenství neviděl, jen jakousi bílou šmouhu, o čemž pochyboval, ale říkal, že kdyby hodně chtěl věřit, tak by v tom to těhotenství mohl vidět. Nicméně našel na vejcovodu 2cm velkou cystu. Duch na testu prý byl kvůlí té cystě. Dostala jsem agolutin, pokud MS do 14dnů nedorazí, mám dorazit já..
Chci se zeptat - je některá z vás, co vzala postinor přesně podle návodu bez odkladu a byla těhotná? A za jak dlouho po Agolutinu může MS dorazit? A měl někdo kvůli cystě pozitivní test-slabou čárku?
Achjo..těch 14dnů bude asi nekonečných. Už jsem myslela, že ve svém věku-téměř 39let a dvou dětech už nebudu nic takového řešit :roll:
děkuji za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.5.18 22:47

Ahoj no věřila bych doktorovi…spíš ta cysta

jinak ano mám kamarádku co přes postinor těhotná byla, ale to těhotenství tam zřejmě bylo dřív…

za mě osobně postinor už nikdy, taky sem si ho nedávno vzala a po tejdnu krvácení…pak zas nic..za cca 10 dní mám mít klasicky termín MS tak doufám, že dorazí…

mám zkušenost i s Nulsorou a ta je šetrnější..po tý sem nekrvácela..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 22:53

Anonymní: moc děkuji za reakci. budu věřit..

• Citovat
  • Nahlásit
2553
30.5.18 22:59

Postinor jsem užila v sedmnácti, to riziko otěhotnění tam bylo asi nula, ale v té chvíli jsem myslela že zešílím a pro svůj klid jsem si ho raději vzala, takhle zle mi snad nikdy nebylo. Křeče, krvácení, motání hlavy, MS se mi rovnala ještě hooodně dlouho potom. Nevěřím že by tenhle dryják dokázalo něco přežít 8o takže bych věřila doktorovi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 23:00
@Anonymní píše:
Anonymní: moc děkuji za reakci. budu věřit..

jj drž se :hug: já teda měla silný krvácení, ale jen jeden den a celkově mi bylo špatně už den předem… tak taky budu věřit, že vše o. k…počkám zda dorazí MS v termínu..těhotná bejt fakt nepotřebuju, byl to asi spíš úlet i když to vypadalo na vztah…no prostě nevim co si o tom mám myslet.. nejdřív jo jo všechno v cajku, div se ke mě nenastěhoval a pak z něj vypadne, že na tohle neni zvyklej a že si asi nezvykne změnit svůj současnej styl života…poslední dny se po něm slehla zem a nikdo neví kde je :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 23:09
@Anonymní píše:
jj drž se :hug: já teda měla silný krvácení, ale jen jeden den a celkově mi bylo špatně už den předem… tak taky budu věřit, že vše o. k…počkám zda dorazí MS v termínu..těhotná bejt fakt nepotřebuju, byl to asi spíš úlet i když to vypadalo na vztah…no prostě nevim co si o tom mám myslet.. nejdřív jo jo všechno v cajku, div se ke mě nenastěhoval a pak z něj vypadne, že na tohle neni zvyklej a že si asi nezvykne změnit svůj současnej styl života…poslední dny se po něm slehla zem a nikdo neví kde je :mrgreen:

Jeee, tak to máš taky zamotane. V tomto případu moc přeji, ať se brzy objevi někdo zodpovědnejsi a tobě ať to ted dobře dopadne :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 23:13
@Anonymní píše:
Jeee, tak to máš taky zamotane. V tomto případu moc přeji, ať se brzy objevi někdo zodpovědnejsi a tobě ať to ted dobře dopadne :jazyk:

díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 17:02

Holky, ještě někdo, kdo má nějakou zkušenost? Zatím pořád čekam na MS :think:

• Citovat
  • Nahlásit
11.6.18 14:17

Postinor při ovulaci

Zdravím.
Mám dotaz. Poslední ms 19.5.,nehoda s přítelem 5.6.dle kalkulačky sme se trefili ne jen do plodnych dnů ale přímo do ovulace.16 h po nehodě sem užila postinor, přesně dle návodu, úplně bez potíží, nevolnosti, krvácení a pod.je i přesto možné, ze sme zadelali? ms ma přijít až za týden, deset dní. na test je asi brzy že?
Jen dodám, ze když by byl test negativní oddychneme si-máme holku devět let a kluka osm měsíci, ale když bude pozitivní nebude to tragédie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama