Postkoitální test a lubrikační gel

Anonymní
26.11.20 14:09

Postkoitální test a lubrikační gel

Ahoj holky, jsem objednaná do CARu na postkoitální test, ale zarazilo mě, že nám gynekolog řekl, že soulož před tímto vyšetřením musí být bez lubrikačního gelu. Bylo mi trapně mu říct, že nám soulož bez lubrikantu nejde a používáme ho pokaždé (používáme speciální gel - Conceive Plus - vhodný při snažení o početí). Myslíte, že tento gel nevadí nebo nesmíme použít opravdu žádný? Pořád nad tím přemýšlím a trápí mě to… Bez gelu nam to opravdu nejde a je to pak neprijemne pro oba :think:
Omlouvám se za anonym, rodina neví, že navštěvujeme CAR..
Moc vám děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14730
26.11.20 14:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem objednaná do CARu na postkoitální test, ale zarazilo mě, že nám gynekolog řekl, že soulož před tímto vyšetřením musí být bez lubrikačního gelu. Bylo mi trapně mu říct, že nám soulož bez lubrikantu nejde a používáme ho pokaždé (používáme speciální gel - Conceive Plus - vhodný při snažení o početí). Myslíte, že tento gel nevadí nebo nesmíme použít opravdu žádný? Pořád nad tím přemýšlím a trápí mě to… Bez gelu nam to opravdu nejde a je to pak neprijemne pro oba :think:
Moc vám děkuji za rady :kytka:

Proc nezavolas do toho Caru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161
27.11.20 21:43
@Anonymní píše:
Moc vám děkuji za rady :kytka:

spravne byste pred timto vysetrenim nemely mit vubec sex muze to zkreslit vysledky proto vam taky rekl nepouzivat lubrikacni gel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10370
27.11.20 21:48
@naka1911 píše:
spravne byste pred timto vysetrenim nemely mit vubec sex muze to zkreslit vysledky proto vam taky rekl nepouzivat lubrikacni gel

Tak ale to by pak nebyl postkoitální test :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161
27.11.20 22:00

@ivašot. a sorry ja si to spletla :roll: ridila bych se rady doktora a urcite delsi predehru at neni sucho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
2.12.20 21:18

Ahoj, bohužel gel ti výsledky zkresli, zavolej do car a řekni ze vám to tak nejde. Normálně muzou v car ti odebrat hlen a u mamzela odebrat spermiky a zkusit ten test udělat v lab :) Ja jsem byla na takovém a i sama myslím ze výsledky jsou přesnější než výsledky po sexu doma ;) držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat