Zkušenosti s poštovným zdarma a vrácením zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineastoret
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 29.11.17 12:02
postovne zdarma - vraceni zbozi - zkusenosti?

Ahoj,

manžel objednal zboží u postovne zdarma, bohužel, kdybych to vedela, rekla bych mu at tam neobjednava, kvalita samozrejme hrozna, vratila jsem dle instrukci zboží na adresu Ateli v Plzni, je to jiz mesic a nikdo se ani neozval, na dotazy přes ticket neodpovidaji, dovolat se nejde, tusim nejaky podvod..

V sekci moje reklamace: je stav - čeká se na akci zákazníka, což nechápu..

mate někdo zkušenost, vracel jste někdo zboží, jak dlouho trvalo to vyridit?

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 29.11.17 12:07

V zivote bych odsud uz nic neobjednala. Objednala jsem za litra. Chodilo to na etapy buhvi jak dlouho a kvalita katastrofalni. Vracet jsem se neobtezovala, vse vyhodila. Poucena jsem ze odtud uz nikdy.. neporadim, ale jako prodejce pro me opravdu neduveryhodny..

magdickakocicka
Kecalka 474 příspěvků 29.11.17 12:12
@astoret píše:
Ahoj,

manžel objednal zboží u postovne zdarma, bohužel, kdybych to vedela, rekla bych mu at tam neobjednava, kvalita samozrejme hrozna, vratila jsem dle instrukci zboží na adresu Ateli v Plzni, je to jiz mesic a nikdo se ani neozval, na dotazy přes ticket neodpovidaji, dovolat se nejde, tusim nejaky podvod..

Vzdyt je to zbozi z Aliexpressu :roll: Dokonce to maji i v obchodnich podminkach. Takze se neni cemu divit. Objednavejte primo, mate tam i feedbacky a v pripade sporu jsou vam penize vraceny.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 29.11.17 12:16
@astoret píše:
Ahoj,

Objednávají to z aliexpressu, takže o vrácení pochybuju. Babi si tam objednala sukni za 400 čekala 2 měsíce a přišel jí hadr na podlahu. Tu samou jsem na Ali našla ani ne za 200. Navíc když objednaš přímo z Ali a zboží je špatné tak otevřeš spor a vrátí ti buďto část nebo celou sumu

Uživatel je onlineastoret
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 29.11.17 12:24
@magdickakocicka píše:
Vzdyt je to zbozi z Aliexpressu :roll: Dokonce to maji i v obchodnich podminkach. Takze se neni cemu divit. Objednavejte primo, mate tam i feedbacky a v pripade sporu jsou vam penize vraceny.

no mne to neříkejte, já bych ani neobjednávala z aliexpresu, tohle jsou pro me všechno eshopy, kterým se vyhýbám, ale manžel moc neví, objednal tam pár blbostí, ale říkala jsme si, že to zkusím vrátit, no tak se aspoň pro příště poučí a nebude nakupovat blbosti a navíc přes takovéhle eshopy.. :roll: :roll:

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 22.01.18 12:48

Taky napíši svou zkušenost - objednávala jsem na podzim, docela jsem se bála, aby to do vánoc dorazilo… pro sebe krásnou mikinu se zimním motivem, malýmu magnetickou kreslící destičku a ještě peněženku - ta jediná je super. Jinak destička přišla místo modré, růžová (upadaný čudlíky na mazání obrázků, atd.) ale to jsem nevracela - měl to pod stromeček. Mikina pro mě katastrofa hadr.. hrozný materiál a co víc, neseděla jak mírami, tak střihem, neodpovídala fotografii, tak jsem jí po vánocích vracela. Konečně mi poslali e-mail, že mi nabídly nějaký jejich kupon v hodnotě 115%, na který mohu objednat jiné zboží, nebo že mi vrátí peníze, ale jen tu částku za mikinu. Tak brouzdám a uvažuji, zda něco objednat, nebo se na to vykašlat.. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama