Postup žádosti o příspěvek na bydlení

Anonymní
4.5.21 14:54

Postup žádosti o příspěvek na bydlení

Ahoj holky. Je tu někdo, kdo by mi mohl napsat, jaký ne postup při žádosti o příspěvek na bydlení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1768
4.5.21 15:02

Pujdes na urad pro formulare, ty vyplnis, dolozis sve prijmy, odeslane platby, vzhledem k casti roku a rocni zuctovani, smlouvy s cezem, najemni smlouvu, pokud mas deti, tak je bude zajimat vyzivne..
A pak to vsechno odevzdas a budes cekat na vyjadreni. Prijde ti postou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7999
4.5.21 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je tu někdo, kdo by mi mohl napsat, jaký ne postup při žádosti o příspěvek na bydlení?

https://www.mpsv.cz/…k-na-bydleni nebo to mám za tebe i přečíst a udělat ti vycuc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 17:46

@Cenarius? Proč hned tak ostře?? Zajímalo mě, jestli s tím má někdo zkušenost, a napsal by mi, jak to chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
3843
4.5.21 18:20
@Anonymní píše: @Cenarius? Proč hned tak ostře?? Zajímalo mě, jestli s tím má někdo zkušenost, a napsal by mi, jak to chodí.

ale o zkušenosti jsi nic nepsala. Moc nevím jaký by měl mít někdo s tím zkušenosti.. Zažádáš, dodáš k tomu, co je potřeba a pak uvidíš, jestli ti něco přiznají nebo ne. Jiné zkušenosti asi těžko tady někdo bude mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7999
5.5.21 06:29
@Anonymní píše: @Cenarius? Proč hned tak ostře?? Zajímalo mě, jestli s tím má někdo zkušenost, a napsal by mi, jak to chodí.

Ale tak to musíš napsat, že nerozumíš psanému textu, nejsi schopna vyplnit formulář a doložit co je potřeba a ani dokonce zajít nebo zavolat na ten úřad a nechat si poradit. A potřebuješ někoho, kdo to za tebe výplní a za ruku tě na ten úřad dovede. (Teď je to teprve ostře)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
5.5.21 06:46

Potřebuješ výpis toho, co si vyděláš po měsících - dá ti v práci účetní. Nájemní smlouvu doklady na to že platíš nájem a sužby (voda, elektřina, odpadky úklid atd.) - výpis z účtu nebo složenka, smlouva s poskytovatelem energie/poslední výpis. Vyplníš žádost a dojdeš tam. Když něco bude chybět, nebo to bude špatně, tak ti poradí, co dodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 09:21

@marcela-matej Děkuji za ochotu, a za vysvětlení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 09:41

@Cenarius To snad není možný. Člověk se tady na něco slušně zeptá, a hned dostane takový kartáč? Když nejsi schopná napsat komentář slušně, a bez rýpavých řeči, tak raději nekomentuj vůbec. Já se o sociální dávky až do teď nezajímala, nebylo třeba, tak jsem se zeptala. Ale jak vidím, kvůli takovým blbkám, jako jsi Ty ( nezlob se, slušnější označení pro Tebe nemám ), se radši ptát nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
3843
5.5.21 09:54

@Cenarius prý blbkám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 10:02

@mamina2017 No nevím, ale jestli Vám tenhle způsob komunikace vyhovuje, tak prosím, mě ale ne. A nechápu, proč se tu nejde spousta holek, co dokáží komunikovat slušně, a potom jsou tady ty, a je jich většina, co v každém komentáři autorku zesměšňují, a rýpou. Proč?? Proč má většina žen tady pocit, že je něco víc? Tohle prostě nechápu. Mj, dala jsem si tu práci, a přečetla si další komentáře paní, a hodně jich bylo na podobné bázi, kdy se do autorky pustila, a to dost nevybíravě. Tak bych i řekla, že má paní nějaký problém, nebo je taková prostě v povaze. Ale já se tu slušně zeptala, tak smysl jejího komentáře nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
3843
5.5.21 10:30
@Anonymní píše:
@mamina2017 No nevím, ale jestli Vám tenhle způsob komunikace vyhovuje, tak prosím, mě ale ne. A nechápu, proč se tu nejde spousta holek, co dokáží komunikovat slušně, a potom jsou tady ty, a je jich většina, co v každém komentáři autorku zesměšňují, a rýpou. Proč?? Proč má většina žen tady pocit, že je něco víc? Tohle prostě nechápu. Mj, dala jsem si tu práci, a přečetla si další komentáře paní, a hodně jich bylo na podobné bázi, kdy se do autorky pustila, a to dost nevybíravě. Tak bych i řekla, že má paní nějaký problém, nebo je taková prostě v povaze. Ale já se tu slušně zeptala, tak smysl jejího komentáře nechápu.

ale tys to nepochopila, že @Cenarius není žena, ale muž?? Ani podle nicku tě to nenapadlo? A konkrétně on dost radí a věcně. A když je tady po 150té ten stejný dotaz a ty si neumíš na něj najít odpověď, tak co napsat. Jenže ono je jednodušší na to založit 151.diskuzi, aby ti to někdo tady napsal do jedné věty, protože proč číst toho víc, že? neber to jako urážku, ale bohužel to je nešvar dnešních lidí. Dřív nebyl internet a lidé museli trochu používat selský rozum a umět si poradit. Teď je internet a stejnak lidé jsou pohodlní si to vygooglit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat