Postýlka 140x70 máte někdo zkušenosti

126
12.11.19 16:28

postýlka 140x70 máte někdo zkušenosti

Nemáte některá zkušenosti s dětskýma postýlkama 140×70? nejprve pro mimčo, pak se odendá bočnice a používá jako postýlka. Zajímalo by mě do kolika tak let se dá reálně využít než je těch 140cm málo.. případně zkušenosti s nějakou značkou, že je kvalitní a nebude to až budeme sundavat bočnice někde už vyčvachtané a tak.. moc se mi líbí celá tato sestava do pokojíčku, ale bohužel není k vidění na živo nikde:( https://www.divanti.cz/…koj-4you-ltd
děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1468
12.11.19 16:39

So značkou skúsenosť nemám, ale do 140×70 sa 5-ročný ešte v pohode vlezie, má 110cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
12.11.19 16:44

Já ji měla pro syna, myslím, že to byla Scarlett, ale už si nepamatuju. Byla skvělá, od miminka do skoro 6 let, krásně se vešel, i matrace vydržela. Pak už se mu rovnou pořizovala normální velká postel. Takže za mě se to vyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
12.11.19 16:45

Měli jsme 50 let starou postýlku, vyndali přední díl (sešroubovaná byla pevně). Dítě se tam v pohodě vešlo do 4,5r.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
12.11.19 16:46

@makys13 Ahoj, já měla tuhle velkou postýlku na obě děti a byla super :palec:. Na miminka jsem jim tam dávala takové to hnízdo (jinak by se v ní to mimčo skoro ztratilo :mrgreen: ), ale postupem času bylo naopak to místo úplně parádní. Vždycky když spali na cestách v té cestovní (tj. běžné velikosti), přišli mi v tom hrozně na těsno, že nemůžou ani pořádně při spaní rozhodit ruce. Po přestavění na postel v ní spali tak odhadem do 5-6ti let. Pokud máš na ní místo, šla bych do ní - navíc ta na odkazu se mi hrozně líbí, přesně můj styl :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
12.11.19 16:57

Kamarádi mají pro dcerku, je jí 5 a půl a ještě se v pohodě vejde. Ale oni jsou všichni drobní (Táta 170, máma 150 a holka nedávno pokořila metr). Když si u nich do postýlky zalezl můj syn (4r, 110cm) tak tam vypadal dost nepatřičně. My koupili dětskou postýlku 120×60 ale my věděli že chceme děti blízko sebe takže bychom museli postýlky kupovat dvě. Takže synovi jsme ve dvou letech koupili normální postel (200×90, firma Gazel s možností přestavby na palandu), ze začátku v ní byl takový ztracený, ale rychle si v ní zvykl. V létě už budeme postel předělávat na palandu protože dcerka pomalu odrůstá postýlce a místo navíc v pokojíčku se taky bude hodit. Jo a kamarádi mají tu postýlku domácí výroby, mají šikovného dědečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
12.11.19 17:19

Taky ji mam, syn v ni byl od narozeni (bez hnizdecka), bocnici jsme zatim nesundai, v noci strasne cestuje a urcite by nekolikrat vypadnul, tak ma jen vyndane sprusle a leze si do ni dirou, v lednu bude mit tri roky.
Planovali jsme mu ji nechat nez pujde do skoly, ale v lete cekame druhe, tak resime novou postel pro starsiho s mimco dostane tuto.
Kupovali jsme v xxxlutz a velka spokojenost, i s matraci a nebesy stala okolo 4 tisic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
12.11.19 22:40

:srdce: :kytka: Vsem moc dekuji za zkusenosti:) misto na postylku mame, tak ji asi vememe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22964
13.11.19 09:49

My jsme pořídily z důvodu dočasného málo místa, ale kdyby to šlo, chtěla bych ze 120×60 šla rovnou do klasické postele.
Nám tam občas spí i 8 letá, která má právě těch 140 cm :D Ale ideálně tak to těch 6 let počítat.
Na miminko to může být fajn, kdyby se přirazila k manželské posteli - takové rozšíření, aby miminko bylo přímo u maminky a ne přes mříže. Měla jsem to tak i u té klasické miminkovské postýlky. Ale za mě než 140×70 tak rovnou klasickou velkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
14.11.19 12:07

Máme celkem malé pokoje, ložnici extra malou, tam se mi nevejde postýlka ani těch 120×60, takže bude rovnou v dětském pokoji, tak si právě říkám, jestli není praktičtější těch 140×70 a mam tak do 6 let nebo podle potřeby vyřešeno a pak až velkou postel.. protože v nějakcýh 2-3 letech nebo kdy vyroste z té menší, dát rovnou velkou mi přijde, že se v tý posteli ztratí a ubere to herní prostor a kupovat nějakou mezipostel než doroste do větší zase zbytečné… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat