Postýlka kupovaná přes internetový obchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 14:46
Postýlka kupovaná přes internetový obchod?

Ahoj :), chci se zeptat na jakých e-shopech jste kupovali dětské postýlky, a jaké snimi máte zkušenosti prosím? :think:

Reakce:
Anonymste
Stálice 72 příspěvků 13.03.19 14:48

Já plánuji koupit taky přes net.. Ale chci jen jednu a tu vyrábí jen jedna společnost takže výběr webu nemám než distributor.. Ale určitě bych četla recenze třeba na heurece :D

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 13.03.19 15:27

postýlka je furt postýlka, většinou je různý jen obrázek na ní nebo je bez obrázku, a co je na tom proboha tak intimního, že musíš být anonym :nevim:

PHV
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 13.03.19 15:37

Kupovala jsem přes net skoro všechno na mimi, z různých stránek. Prostě do guglu nápis název stránky kterou si vyhlédneš a za to napiš recenze :nevim: intimní dotaz, fakt :roll:

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 13.03.19 16:14

Protoze je z Teplic. Tak aby to nikdo nevedel :lol:  :lol:

Káťa19
Extra třída :D 11027 příspěvků 18 inzerátů 14.03.19 17:13
@stinga píše:
postýlka je furt postýlka, většinou je různý jen obrázek na ní nebo je bez obrázku, a co je na tom proboha tak intimního, že musíš být anonym :nevim:

taky nechápu… proč je potřeba ptát se na kočárek a postýlku anonymně :nevim:

postýlka je postýlka, žádnou vědu v tom nehledej, záleží spíš jestli chceš obyč nebo s nějakým motivem, jakou barvu dřeva apod., na kolečkách nebo stojící.
můžeš mrknout i tady ;)

já mám obyč z Ikey a jsem spokojená

Káťa19
Extra třída :D 11027 příspěvků 18 inzerátů 14.03.19 17:14
Váš příspěvek
Reklama