Postýlka v ložnici nebo v dětském?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 20:41
Postýlka v ložnici nebo v dětském?

Ahoj holky, zajímalo by mě, zda to tak některá má. Máme opravdu malou ložnici, nudle, vleze nám tam postel a skříň a nic víc nějak ne :roll:. Nevíme, kde dát postylku, zda vedle do obývaku, jelikož je větší a nebo rovnou do dětského, je hned vedle ložnice a dveře máme většinou otevřené. Připadám si hrozně, z jedné strany nechci mít dítě na krku a nebudu nic moct udělat během dne, ale zase nevím, zda dělám dobře :roll:. Mamka mi nadala, že miminko musí být hned po ruce a že mi každý zatuka na čelo :,(. Jak jste to měli vy? Moc díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tamtama
Extra třída :D 11791 příspěvků 02.11.18 20:43

jednoduše, z porodnice rovnou ke mně do postele :lol:

Muminek2019
Povídálka 38 příspěvků 02.11.18 20:43

Rozhodne loznice, radsi prestavim pul baraku nez abych dala mimco jinam :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43123 příspěvků 02.11.18 20:47

Taky máme miniaturní ložnici a budeme to řešit úzkou přístavnou postýlkou, minimálně na půl roku to vydrží, snad i dýl. Pamatuju, jaký to bylo, když dítko kňourlo a já jen natáhla ruku a v polospánku ho uklidnila nebo si přitáhla k sobě a nakojila. Popř. aspoń hnízdečko do postele, ale prostě v noci chci mít mimčo u sebe. Do obýváku dám půjčenej košík. Do větší postýlky v dětském pokoji půjde později dle situace, u prvního to bylo cca v 15 měsících, ale to fakt záleží na rodiči i dítěti. Ale ke kojenci, co se budí co 2-3 hodiny, by se mi fakt do jiný místnosti přecházet nechtělo.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 20:48

Máme postýlku v dětském pokojíku. Koupili jsme zrovna i válendu, kde jsem spala do cca 5 měsíců dcerky, takže jsem jí byla v noci nablízku. Válendu pak jednou dostane ona :D Teď spím v ložnici a máme chuvičku, když by malá plakala, jsem hned u ní.

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 02.11.18 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě, zda to tak některá má. Máme opravdu malou ložnici, nudle, vleze nám tam postel a skříň a nic víc nějak ne :roll:. Nevíme, kde dát postylku, zda vedle do obývaku, jelikož je větší a nebo rovnou do dětského, je hned vedle ložnice a dveře máme většinou otevřené. Připadám si hrozně, z jedné strany nechci mít dítě na krku a nebudu nic moct udělat během dne, ale zase nevím, zda dělám dobře :roll:. Mamka mi nadala, že miminko musí být hned po ruce a že mi každý zatuka na čelo :,(. Jak jste to měli vy? Moc díky.

Jak to souvisí s umístěním postýlky?
Jinak co nejblíž posteli - fakt by se mi nechtělo na kojení lítat do vedlejšího pokoje.

z92
Kecalka 175 příspěvků 02.11.18 20:52

Ložnice, rozhodně, prostě co nejblíž k tobě, až budeš několikrát v noci k prckovi vstávat, tu „krátkou“ vzdálenost oceníš, maminka ví o čem mluví, dala bych na její radu :)

Janakatabara
Kecalka 137 příspěvků 2 inzeráty 02.11.18 20:52

První byla od prvního dne v pokojíčku a super…v době růstu zubů jsem se naběhala, ale jinak jsme ji nerušili a teď ve 22 měsících krásně sama usíná a se samotnou v pokojíčku nemá problém…nikdy neměla. Druhá (5 měsíců) spí v ložnici, máme jeden pokojíček a nechtěli jsme rušit starší. Už měsíc se budí od doby, co večer přijdeme do ložnice (je jedno, zda je to ve 21 nebo až po půlnoci), takže se my pomalu stěhujeme do obýváku a ložnici má pro sebe.

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 20:52

Já bych postýlku mimo ložnici nedala. Děti se budily hodně často a nestále vstávat, tak se uchodím a vždy se moc probudím. Jestli musí být mimo, tak bych si tam dala postel a spala tam taky.

Limi123
Závislačka 3561 příspěvků 02.11.18 20:54

Jednu postylku do kuchyne a dite davat v loznici do manzelske postele nebo koupit druhoh uzkou pridavnou postylku vedle vasi postele (napr. kolebka Scarlett) - vydrzi tak pul roku. Nebo tu druhou postylku do pokojicka a k ni matraci s tim, ze budes cast noci spat v pokojicku. Behat v noci mezi loznici a pokojickem, to by me kleplo. Oba kluci spali od narozeni na matraci vedle me (rozsirena postel).

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 20:58

Jinde než v ložnici bych mimino neměla, protože na to mám svůj spánek (který byl vzácnost s miminkem) až moc ráda a trajdat v noci někam vedle do pokoje.. Ne. Buď do postele nebo zkusit přestavět :nevim:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 21:00
@Anonymní píše:
Připadám si hrozně, z jedné strany nechci mít dítě na krku a nebudu nic moct udělat během dne… :roll:.

A tohle je úplně mimo.. Ale na to přijdeš :kytka:

pikola
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 02.11.18 21:00

Záleží na ženské. U mě byla v ložnici půl metru od postele, po porodu jsem ji občas v noci s hrůzou poslouchala zda dýchá (i když měla monitor), vstávali se v noci hodně často na kojení a jen jsem dítě přehodila v kómatu a byl klid. Do svého pokoje šla později někdy po půl roce. Někdo to zvládne i s dítětem v pokoji vedle, já ne :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 02.11.18 21:02

Taky se v loznici mackame, ale nedokazu si predstavit dat miminko do jineho pokoje :nevim: To nase uz ma 20 mesicu a spi stale s nami. Kdyz jsem jeste kojila, tak to vubec a i ted, kdyz treba zacne knourat ze spatneho snu, staci udelat psst a spi dal. Nez by me to v jine mistnosti vzbudilo, tak uz bude rvat jak tur…

Ja bych mela dotaz na vas, co jste prestehovali dite kolem druhyho roku do velke postele do vlastniho pokojicku. To se nebojite, ze v noci bude chodit po byte nebo se rano vzbudi driv nez vy a neco vyvede, nekde spadne apod? :nevim:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 21:05

@Pajka89 stěhoval se ve 2 letech a ne, nikde nebloudi a ani mě to nenapadlo, vstává stabilně v 5 rano ale to o sobě dá vědět :mrgreen: většinou tak od 3 je už u nás… a já stejně polehavam az do normalnejsi ranní hodiny než se vyhrabu a on má pohádky a auta, vlaky… Je schopný vylézt na strop, ale je otrkany a já už po dvou letech s ním taky :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.11.18 v 21:06

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >