Reklama

Posudek o zdravotní způsobilost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 16:46
Posudek o zdravotní způsobilost

Nazdárek. Chtěla bych se zeptat na posudek o zdravotní způsobilosti, který mám předložit na pohovor. Vypíše mi ho doktor okamžitě? Bohužel o pohovoru jsem se dozvěděla včera večer, dneska měla doktorka školení a zítra tam je od 6, pohovor mám v 9 :( Jaksi mi google nebyl schopný odpovědět :p

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MissBIG
Kecalka 367 příspěvků 16.02.17 16:57

Naše teda na posudky objednává. Zabere jí to téměř tři čtvrtě hodiny. A platí se. Takže těžko říct jestli si na tebe udělá čas. Nezbyde asi nic jiného než tam zajit a zkusit to.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 16.02.17 16:59

U nás také na objednání a odpoledne, protože dopoledne jsou tam nemocní a nevezme mne

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 16.02.17 17:03

No nezbyde nic jiného než tam zajít a zkusit to, třeba si udělá čas :)

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 16.02.17 17:06

Zdravím. Nejde o akutní, neodkladnou péči o zdraví, tzn doktorka to nemusí udělat okamžitě, nevím jaký máte systém, ale lepší než ráno do plné čekárny chřipek vyvolávat, je tam prostě přijít, počkat si a normálně poprosit že máte časovou tísen.

Nemocní mají přednost, ale zrovna to třebas bude o. k. Je třeba tam osobně zajít.

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 17:27

@MissBIG božínku tak dlouho? Co tam tak zkoumá? Jsem čekala, že to vytiskne, vyplní a hotovo :D Nejdu na žádný pohovor na těžkou práci, jen na administrativu na úřad sakra :D

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 17:29

@Borrealis sakra:( já tam právě byla dneska odpoledne, říkám si, že nápor nebude. No nebyl. Lísteček na dveřích, že školení :((( Mám takový pocit, že ten pohovor daly tak narychlo proto, že mají už nějakého jedince vybraného a toto je jen formalita a lidi musí na ten pohovor pozvat :(

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 17:34

A nemůžeš na pohovoru říct, že bys to dodala co nejdříve ale později? Co kdyby dr nebyla ani zítra. Pokud je to tak jak říkáš (že už někoho mají) tak bys akorát zbytečně chodila k dr, a pokud tě budou chtít tak si myslím že nebudou mít problém s tím počkat třeba do pondělí. Zvlášť když nejde o žádnou specifickou práci…I když jestli je to na úřad tak e vsadím mají nějaké „předpisy“ co vše při pohovoru požadovat…

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 17:44

@kazda.m no právě měli i v inzerátu napsáno, že chtějí poslat životopis, rejstřík, prohlášenío zdravotní způsobilosti (originál má být dodáno do pohovoru) atd.. ale kdo mohl čekat, že po 3 týdnech se ozvou, že je pohovor za den a půl :(

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 17:49
@Glumka píše:
@kazda.m no právě měli i v inzerátu napsáno, že chtějí poslat životopis, rejstřík, prohlášenío zdravotní způsobilosti (originál má být dodáno do pohovoru) atd.. ale kdo mohl čekat, že po 3 týdnech se ozvou, že je pohovor za den a půl :(

Tak mohli by to pochopit. Zvlášť když se jim budeš líbit. Jeste tam mužes zkusit rano před pohovorem zavolat pokud tam byl nějaký kontakt a vysvětlit situaci, a že pokud je to opravdu životně důležité že k dr ještě před pohovorem zkusíš zaběhnout.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31645 příspěvků 16.02.17 17:50
@Glumka píše:
@kazda.m no právě měli i v inzerátu napsáno, že chtějí poslat životopis, rejstřík, prohlášenío zdravotní způsobilosti (originál má být dodáno do pohovoru) atd.. ale kdo mohl čekat, že po 3 týdnech se ozvou, že je pohovor za den a půl :(

No takže už jsi to dávno měla mít. Takhle to je na vůli lékaře. Moje na to chtěla 2 dny a to jsem ji hodně přemlouvala.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 17:54
@lucenka píše:
No takže už jsi to dávno měla mít. Takhle to je na vůli lékaře. Moje na to chtěla 2 dny a to jsem ji hodně přemlouvala.

Ty jo dva dny. Já to nikdy nepotřebovala tak nevím co se tam všechno píše a proč je to pro zaměstnavatele tak důležité. Po mě to třeba nikde nechtěli na žádnou pozici. Není to nějaká nová záležitost, myslím předpisově, že se to teď vyžaduje…

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 17:55

@kazda.m no zajdu tam zítra ráno, ale ordinuje jen akutně hodinu :( sakra :( A už mi je blbé to zrušit, tak narychlo :(

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 18:04
@Glumka píše:
@kazda.m no zajdu tam zítra ráno, ale ordinuje jen akutně hodinu :( sakra :( A už mi je blbé to zrušit, tak narychlo :(

Jestli jsi na ten inzerát odpovídala již před třemi týdny a měli to tam v požadavcích tak ti nezbývá nic jiného než ráno k dr a zkusit to no. Tam už by výmluvy vypadaly trapně, nebo by to vypadalo že jsi s tím místem nepočítala nebo ho nechtěla že jsi nesháněla potřebné věci. Jinak ta třítýdenní lhůta je dost v normě. Někdo si zve uchazeče průběžně, někdo čeká celou dobu kterou si na to výběrko vyhradí a pak teprve zvou. A ten úřad tam zas můžou mít nějaký ty svoje echtovni normy že ty tři týdny může být fakt doba trvání přijímání nabídek od uchazečů.

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 16.02.17 18:18

@kazda.m njn ale tak kdo mohl tušit, že se mi vůbec ozvou :( přihlášky se odevzdávaly do 22.1. Už jsem žádný mail nebo odezvu ani nečekala a ono bum, přijďte za den a půl :p

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama