Posunulo vám očkování na Covid menstruaci?

Anonymní
6.7.21 12:48

Posunulo Vak očkování na Covid menstruaci?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat očkovaných, jestli mají v pořádku menstruační cyklus. Vždy jsem ho měla pravidelný jak hodinky, čtyřdenní menstruace se dostavovala po 30 dnech. Jenomže, dneska je to 8 den zpoždění a po MS ani památka. Test jsem zkoušela včera odpoledne a nebylo na něm ani ťuk :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.7.21 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat očkovaných, jestli mají v pořádku menstruační cyklus. Vždy jsem ho měla pravidelný jak hodinky, čtyřdenní menstruace se dostavovala po 30 dnech. Jenomže, dneska je to 8 den zpoždění a po MS ani památka. Test jsem zkoušela včera odpoledne a nebylo na něm ani ťuk :think:

Jo, posunulo. Asi o deset dní. A po letech byla slabší než normálně. Bylo to fajn. :lol:

Taky jsem furt přemýšlela, co se sakra mohlo stát. MS mám jako hodinky. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
604
6.7.21 12:54

Zadna zmena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24519
6.7.21 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat očkovaných, jestli mají v pořádku menstruační cyklus. Vždy jsem ho měla pravidelný jak hodinky, čtyřdenní menstruace se dostavovala po 30 dnech. Jenomže, dneska je to 8 den zpoždění a po MS ani památka. Test jsem zkoušela včera odpoledne a nebylo na něm ani ťuk :think:

rozhození menstruačního cyklu je vcelku běžný a známý nežádoucí účinek očkování, je o tom spousta článků na internetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
6.7.21 13:01

U mne přišla menstruace o dvanáct dní dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 13:11
@Anonymní píše:
Jo, posunulo. Asi o deset dní. A po letech byla slabší než normálně. Bylo to fajn. :lol:Taky jsem furt přemýšlela, co se sakra mohlo stát. MS mám jako hodinky. :mrgreen:

Super, tak jsem v klidu :)

@stinga Já četla, jen jeden. Zmiňovali 4 tis. žen, což mi z toho množství očkovaných nepřišlo moc. S manželem provozujeme pouze přerušovanou. Tzn. druhé dítě by nám nevadilo, ale nesnažíme se…

• Citovat
  • Nahlásit
404
6.7.21 13:15

Očkováni na covid tedy ne, přišla mi MS asi 4 dny po očkováni a docela jsem ji očekávala…ale po jiných očkováni se mi vždy posunula, takže bych se ani nedivila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 13:20
@stinga píše:
rozhození menstruačního cyklu je vcelku běžný a známý nežádoucí účinek očkování, je o tom spousta článků na internetu

Já bych si to teda nechala líbit i na dýl. Po X letech, kdy krvácím jako Wehrmacht před Stalingradem, jsem konečně prožila normální mentruaci jako ve dvaceti. Tak uvidíme, co udělá druhá dávka.

• Citovat
  • Nahlásit
145
6.7.21 13:22

Ano, přesně o 7 dni 😂 už jsem dělala i test a negativní.. a po 2 dnech od testu MS prisla 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24519
6.7.21 13:22
@Anonymní píše:
Super, tak jsem v klidu :)@stinga Já četla, jen jeden. Zmiňovali 4 tis. žen, což mi z toho množství očkovaných nepřišlo moc. S manželem provozujeme pouze přerušovanou. Tzn. druhé dítě by nám nevadilo, ale nesnažíme se…

já už jsem to četla fakt mockrát, čtu o covidu dost, myslím, že to máš rozhozené tím očkováním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 13:28
@Malaika1234 píše:
Očkováni na covid tedy ne, přišla mi MS asi 4 dny po očkováni a docela jsem ji očekávala…ale po jiných očkováni se mi vždy posunula, takže bych se ani nedivila

Ono je to celkem běžný i u nemocí. Tělo prostě vyhodnocuje i aktuální stav.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 13:30
@Anonymní píše:
Super, tak jsem v klidu :)@stinga Já četla, jen jeden. Zmiňovali 4 tis. žen, což mi z toho množství očkovaných nepřišlo moc. S manželem provozujeme pouze přerušovanou. Tzn. druhé dítě by nám nevadilo, ale nesnažíme se…

Asi si udělej pro jistotu test. Ale já jsem měla první MS po očkování posunutou právě o těch dní. A slabší než nornálně. Furt silnou, na normální poměry. Ale na moje slabší. :mrgreen:

Kéž by to chtělo chvíli vydržet, nezlobila bych se za delší a slabší cyklus.

• Citovat
  • Nahlásit
635
6.7.21 14:46

Taky jsem si myslela že mi očkování posunulo menses, žila sem v tom asi týden po termínu kdy měla přijít… No, jsem v 8 týdnu :D :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
6.7.21 15:58
@Anonymní píše:
Já bych si to teda nechala líbit i na dýl. Po X letech, kdy krvácím jako Wehrmacht před Stalingradem, jsem konečně prožila normální mentruaci jako ve dvaceti. Tak uvidíme, co udělá druhá dávka.

Já klidně taky, navíc to po očkování přišlo dřív, tak jsem zvědavá jak to bude teď po druhé dávce😭jestli zas budu vycpaná ještě víc než obvykle, to bylo snad jediný co mě v životě nezklamalo, a jak hodinky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 16:18

No posunolo :lol:. Od očkování v první dávce nemám MS vůbec. Těhotná nejsem to spíš v přechodu (45let), ale gynekolog tvrdí že ne a že toho rozhození cyklu po očkování je mraky. Je teda fakt, že i dřív jakákoliv nemoc mi cyklus rozhodila. Co mi ale zůstává je PMS a to zcela pravidelně a je to čím dál horší, takže fakt výhra :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat