Posunutá ovulace, menstruace a těhotenství?

Anonymní
15.5.20 19:24

Posunuta ovulace, menstruace a tehotenstvi?

Dobré odpoledne, mám takový dotaz. :roll: Četla jsem spoustu diskuzi ale nenašla jsem nikde žádný odpovědi. Můj problém je v tom že předpokládaná ms měla dorazit 3.5 místo toho 4.5. u mne proběhla ovulace a následná ms dorazila 8.5. což absolutně nechápu jsk je to možné :nevim: trvala klasicky stejnou dobu do 13.5 ale poslední dva dny jsem lehce spinila jen takové růžové… takže by mě zajímalo jestli je možné ze bych mohla byt těhotná i přes to ze jsem menstruovala.. Vím ze se spis musím asi přiklonit k nějakému zánětu nebo tak něčemu ale taková myšlenka mě uklidňuje aspoň trošičku.. k dr jdu v úterý tak ať mi v nervech neuleví hlava do té doby :zed: Mate nějaká takové zkušenosti? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1442
15.5.20 19:41

Noo, pokud jsi mela 2 ovulace, tak by to asi bylo mozne i kdyz ta sance je minimalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54020
15.5.20 20:01

Podle čeho víš, žes měla ovulaci? Jinak já když měla ovulaci o několik týdnů posunutou (potvrzeno u dr. ultrazvukem, kam jsem zašla pro dlouho meškající MS), tak MS taky dorazila jen pár dní po ní. Prostě je cyklus hormonálně celkově rozhozený. Pokud tam bylo normální krvácení, je těhotenství hodně nepravděpodobné. Ale jinak bych z toho drama nedělala, pokud se to stalo jednorázově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 20:14

@ugluk snažíme se delší dobu takže používám ovulacni testy… :roll: A v den kdy měla přijít ms mi vyšly dálnice A těhotenským test negativní :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
382
15.5.20 21:55

Tak ja mela treba loni v prosinci cekala jsem ovulaci nic, letela jsem k dr, zda je normální, že nemám tento měsíc ovulaci (dělali jsme ovulacni testy). Každopádně když byly cca 2 dny do termínu MS dosla ovulace (měla jsem to rozhozene po biochemickem) akurat, pak již ms nedorazila za 10 dni jsme testovali a teď jsme 25 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
15.5.20 22:02

Mně se taky stalo že místo MS teprve přišla ovulace v neskutečně rozhozeném cyklu… očekávala jsem pak MS s odpovídající luteální fází 11-12DPO, a místo toho byly //. Pokud krvácení přišlo, tak bych tomu moc šanci nedávala, nicméně těch 12DPO už bych případně očekávala //, takže za provedení testu „nic“ nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54020
15.5.20 22:08

A normálně v termínu, kdys ovulaci očekávala, tak byly testy negatiní? Protože ovulační test ukazuje jen a pouze zvýšenou hladinu LH, která může být z různých příčin, ale o ovulaci se jednat nemusí. Každopádně pokud myslíš, že to byla fakt ovulace a modlíš se v těhotenství, zkus 14 dní po ní těhotenský test. Předpokládala bych ho negativní, ale už by měl být vypovídající. Pokud bude negativní, shrnula bych to jako cyklus, co výjimečně zahaproval, a dál neřešila, to se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 15:13

Tak dnes je to 10.dc kdy spinim a ráno na testu se objevil duch včera tam nebyl.. :roll: tak jsem z toho jelen co to teda muže byt.. mám strach aby to nebylo mimodelozni :,( uvidíme co pani doktorka :nevim: nějaké nápady či zkušenosti? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
42
22.5.20 15:56

Ahojte holky..
Chtěla bych se zeptat koncem dubna jsem vysadila antikoncepci. Menstruaci jsem dostala normálně akorát jsem ji měla o den déle což je od 22.4. do 27.4. Pak už jsem ale prášky nebrala. Párkrát jsme s přítelem měli přerušovaný styk, jinak s ochranou. Před dvěma dny což je 20.5. jsem měla dostat menstruaci, ale zatím jsem žádnou nedostala a ani necítím žádné bolesti v podbřišku. Jediné co mě bolí jsou bradavky. Je možné že bych mohla být těhotná i přesto že jsme si dávali pozor. Přerušovaný sex jsme měli tak 3× jinak s ochranou. ( Prášky jsem brala 7 let)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 09:36

@Toka po takové dlouhé době kdy člověk bere prášky se cyklus muže rozhodit… já brala pilulky asi 2 roky a trvalo mi pak skoro rok než se mi cyklus dal dohromady :roll: ale kdo ví možné je všechno odpověď najdeš na testu :nevim: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
54020
23.5.20 09:48
  1. Po vysazení HA ůže být cyklus hodně dlouho hodně rozházený,
  2. Přerušovaný styk není etra spolehlivá antikoncepce
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu