Posunutá ovulace po postinoru

Anonymní
5.7.21 07:57

Posunutá ovulace po postinoru

Hezký den všem 🙂
Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti s postinorem? 1 den po skončení menstruace jsme měli s partnerem nechráněný styk. Užila jsem pro jistotu druhý den postinor a po pěti dnech jsem začala opět krvácet, stejně jako při menstruaci. Myslíte, že se mi tím pádem posunula i ovulace v tomto cyklu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1274
5.7.21 08:11
@Anonymní píše:
Hezký den všem 🙂
Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti s postinorem? 1 den po skončení menstruace jsme měli s partnerem nechráněný styk. Užila jsem pro jistotu druhý den postinor a po pěti dnech jsem začala opět krvácet, stejně jako při menstruaci. Myslíte, že se mi tím pádem posunula i ovulace v tomto cyklu?

Tak já jsem měla Postinor minulý měsíc a asi mi to totálně rozhodilo hormony, mám už měsíc naprosto neustálou chuť na sex, je to extrémně otravný, manžel už je vyšťavený a já bych soulo… dál a dál. Nemyslím v podstatě na nic jinýho. Už za ním jezdím i v obědové pauze. Je to strašný, doufám, že to brzo přejde, takhle se nedá fungovat. Normálně jsem to mívala jen při ovulaci takovýhle chutě, teď to mám měsíc v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
5.7.21 08:38

Možná by neškodilo si přečíst pribalovy leták a celkově jak postupně funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.7.21 13:18

@LennyL1 V první řadě si pořiď spolehlivou antikoncepci, třeba nitroděložní tělísko, abys nemusela používat Postinor, nebo žít ve strachu, že se stane nehoda. Potom se nebudeš muset starat o to, jestli to manžel pustí do Tebe a požitek z orgazmů si budeš moci užívat naplno a bez zábran. Opakovaný sex Ti už nebude na obtíž, ale pro radost, a i manželovi se bude líbit, že se nemusí v ničem omezovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat