Posunutí menstruace bez antikoncepce a prášků

126
27.2.21 01:00

Posunutí menstruace bez antikoncepce a prášků

Ahoj holky, prosím zase o radu :D Příští týden nastupuju do nové práce a bohužel pravděpodobně mi v tu dobu začne menstruace. Nemám úplně pravidelný cyklus, někdy se mi to hýbe i třeba o 5 dnů oproti minulému měsíci. No a to se stane i teď :roll: Už mě pobolívá břicho a trošku jsem začala špinit. To se mi stává většinou 2-3 dny před samotným nástupem krvácení, což vychází bohužel časově hrozně blbě. Mám první den menstruace strašné bolesti a křeče, jsem fyzicky šíleně unavená, nevýkonná, nedokážu se soustředit, někdy je mi i na zvracení. Druhý den je tenhle stav tak o půlku lepší a od třetího dne dál už jsem v pohodě. Mám taky ten první a druhý den hodně silné krvácení. Předpokládám, že ten první den bude probíhat nějaké školení a zaučování se, čili nebude možnost co hodinu nebo dvě odbíhat na záchod. Prostě celkově je to pro mě strašná komplikace, proto jsem se rozhodla se vás tu zeptat, jestli máte nějaké opravdu osvědčené (ozkoušené na sobě ideálně, ne něco, co píšou na netu, ty babské rady jsem si taky přečetla, ale nevím, co z toho funguje a na nějaké testování teď není čas :mrgreen: ) návody, jak menstruaci aspoň o pár dní oddálit. Antikoncepci neberu ani do sebe nechci cpát žádné prášky předepsané doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2996
27.2.21 09:27

@Nattally3 ahoj, jestli už si začala špinit tak moc neoddálíš.. to už možná lepší uspíšit.. no minimálně na uspíšení se doporučuje a zkoušela jsem horké koupele a sport.. tak jestli chceš oddalovat, tak se tomu vyhnout, ale jestli už špiníš… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
28.2.21 23:04

S tím fakt nic neuděláš, až to přijde, tak to přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
1.3.21 00:23

Co chceš oddalovat, když už špiníš, to už nezastavíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat