Posunutí menstruace s Leidenskou mutací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markétka09
Povídálka 43 příspěvků 02.08.18 12:20
Posunutí menstruace s leidenskou mutací?

Zdravím holky, v září letíme s manželem na dovolenou a přesně na datum odletu mi vychází MS :zed: Antikoncepci neberu, mám nitroděložní tělísko. Vím, že existují léky na oddálení, ale je to jeden problém-mám leidenskou mutaci, tedy poruchu srážlivosti krve (měla jsem trombózu), kvůli které vlastně ani nemůžu brát HA. Myslíte, že budou pro mě prášky na posunutí MS tedy vhodné? Budu je moci brát? Určitě se poradím i s gynekologem, ale chtěla jsem si napřed zjisti nějaké informace :-) Díky za radu a pěkný den :kytka:

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 02.08.18 12:27

Nemuzes hormony a ty prasky na oddaleni jsou hormonalni koktejl,takze bohuzel :( a doktor Ti je dle meho nazoru nenapise,kdyz vi,ze mas leidena :nevim:

Markétka09
Povídálka 43 příspěvků 02.08.18 12:32

@Twixinka to jsem si bohužel myslela :-( asi mi nezbyde, než si to tam odbýt

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 02.08.18 12:34

@Markétka09 jj,taky se mi to jednou stalo a stejne jako Ty mam leidena a telisko,ale ja tu MS dostavam tak jednou za pul roku a trva max tri dny,tak se to dalo prezit :)

Markétka09
Povídálka 43 příspěvků 02.08.18 12:41

@Twixinka jj, 3 dny by se to dalo, ale já mám 7 dní a hodně krvácivou :-D Jaktože jen jednou za půl roku? :-D

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 02.08.18 13:18

@Markétka09 nevim,proste to tak od doby co si telisko sedlo mam :)

pupa99
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 14:01

@Markétka09 Ahoj, jsem na tom podobně jako ty. Taky mám leidena a v červnu jsem na 10 dní brala prášky na oddálení. Bylo mi řečeno, že jednou se nic nestane. A taky nestalo, takže bych se toho nebála, ale určitě bych se poradila ještě. Užijte si dovolenou ;)

Markétka09
Povídálka 43 příspěvků 02.08.18 14:06

@pupa99 Ahoj, moc děkuji. Vychází to bohužel přesně na termín odletu, takže bych je brala cca 15 dní v kuse, tak snad to nebude moc dlouho. Děkujeme a přeji pěkné léto :-)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49151 příspěvků 02.08.18 14:12
@Markétka09 píše:
Zdravím holky, v září letíme s manželem na dovolenou a přesně na datum odletu mi vychází MS :zed: Antikoncepci neberu, mám nitroděložní tělísko. Vím, že existují léky na oddálení, ale je to jeden problém-mám leidenskou mutaci, tedy poruchu srážlivosti krve (měla jsem trombózu), kvůli které vlastně ani nemůžu brát HA. Myslíte, že budou pro mě prášky na posunutí MS tedy vhodné? Budu je moci brát? Určitě se poradím i s gynekologem, ale chtěla jsem si napřed zjisti nějaké informace :-) Díky za radu a pěkný den :kytka:

Mozne to je, riziko tam kazdopadne je. A bud ti za to stoji nebo ne. Jejak to dopadne, to ti nikdo nezaruci

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >