Posunutí MS antikoncepcí se nezdařilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anys
Závislačka 4733 příspěvků 23.11.17 08:02
Posunutí MS antikoncepcí se nezdařilo

Dobrý den, ráda bych se zeptala na zkušenosti a jak mám dále postupovat. Minulý týden v pondělí jsme měla mít pauzu antikoncepce, ale začala jsem brát další platíčko, protože se mi hodilo nemít MS, ve čtvrtek minulého týdne by přišla MS, ta nepřišla, ale od pátku minulého týdne silně špiním, některé dny až slabě krvácím :?. Dnes bych měla brát 11 prášek. Já bych ráda věděla, jak mám dál postupovat, vyhodit ty prášky a čekat, až se MS teda rozjede, nebo dobrat těch 11 prášku, s tím, že budu pravděpodobně celou dobu slabě krvácet? Co je lepší varianta? Děkuji.

Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 23.11.17 08:07

Ja bych dobrala plato klasicky a pak normalne zase vynechala at si nerozhasis cyklus jeste vic :palec:

Anys
Závislačka 4733 příspěvků 23.11.17 08:15

@hapolda Děkuji za odpověď. Jako čekala jsem, že to zabere a MS to posune, už jednou, kdysi, jsem to udělala, že jsme vzala dvě platíčka, a v pohodě to MS oddálilo. Ale teď teda :zed:.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 23.11.17 08:18

Nene, dober plato a pak udělej pauzu. Tím, že bys to nějak přerušovala uděláš akorát ještě větší zmatek ;)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 23.11.17 08:19

@Anys ja to tak delala bezne. Gynekolog me tenkrat rekl ze to nicemu nevadi :nevim: MS me to teda udrzelo bezproblemu. Vim ale od zname ze ji to nezadrzelo vubec nic :cert:

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 23.11.17 08:38

Měla jsem to taky tak, posunování MS antikoncepcí na mě vůbec nefungovalo.
Já pak raději plato ani nedobírala a udělala 7 denní pauzu dřív, protože jinak bych opravdu celou dobu braní 2. platíčka špinila. Po pauze a odmenstruování to bylo zase v pořádku.

Anys
Závislačka 4733 příspěvků 23.11.17 08:51

@ivašot. Já to asi raději doberu, příští týdne nastupuju se synem do nemocnice a je mi jasný, že když přestanu prášky brát, tak se mi rozjede MS v plné míře… a další měsíc by mi to vyšlo akorát na Vánoce :?, tak hold přežiju ještě ten týden slabé MS a špinění…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >