Posunuti menstruace, další měsíc menstruace nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikolka98
Povídálka 14 příspěvků 26.02.17 22:07
Posunuti ms, dalsi mesic ms nedorazila

Dobry den, mam dotaz. Posledni ms jsem mela 24.12. Pote jsem to mela dostat 20.1. Ale pokracovala jsem v brani dalsiho platicka antikoncepce. Uz jsem to udelala hodnekrat a vzdy v pohode. Jenze po dobrani ms nedorazila. V pulce cyklu sem par dni spinila, ale strasne slabe. Kdyz mela ms dorazit bolelo me bricho takze sem s ms pocitala, jenze nic. Je mozny ze jsem si cyklus rozhodila? Muj lekar ma dovolenou proto se ptam zde. Nic jinyho mi neni, tedy krom neustalyho hladu a precitlivelosti. Dekuju za odpoved:)

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10857 příspěvků 27.02.17 01:07

Mozne to je. Taky mi jednou nedorazila ms behem brani HA, odpoved doktora byla, ze se to nekdy stava…(pro jistotu jsem si tehdy udelala tehotensky test) a to jsem ji brala vzdy stejne. Pri zmenach je podle me sance na zmateni hormonu jeste vetsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >