Posuzování příjmu současného partnera u svěření do péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiki28
Nováček 5 příspěvků 19.10.18 23:19
Posuzování příjmu současného partnera u svěření do pece

Chtěla jsem se zeptat. Soud chce po mě doložit příjem mého současného partnera i když s nim nemam žádné ditě. Jak to mám proboha udělat a oni jako budou současnému partnerovi volat do práce? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4137 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 23:37

@Kiki28 proč by tam volali? a uděláš to úplně normálně, tvůj současný partner zajde za svou mzdovou účetní, ta mu vystaví potvrzení a ty ho dodáš k soudu, co je na tom neproveditelného? A když chceš dítě do péče, tak současný partner s tím asi musí souhlasit, ne :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 36533 příspěvků 20.10.18 00:07

tohle je fakt hrozny , at resi rodice a nechaji ty partnery na pokoji .

Emimin7
Echt Kelišová 9214 příspěvků 20.10.18 00:15

Me by zajimalo, jak se partnerstvi prokaze. Co kdyz rekne, ze je jen spolubydlici?

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4137 příspěvků 6 inzerátů 20.10.18 00:18
@Venetia píše:
tohle je fakt hrozny , at resi rodice a nechaji ty partnery na pokoji .

no ale ten partner třeba s ní a dítětem bude žít dalších 15 let, ale třeba taky ne, třeba zdrhne, hned jak partnerka bude mít své dítě přiklepnuté na furt

Kiki28
Nováček 5 příspěvků 20.10.18 00:29

Nechtěla jsem ho tahat do minulosti on s ni nemá nic společného. Holky miluje jako vlastní a dává jim více lásky než jejich otec to ano ale proč při tom musí byt posuzovány on když se má posuzovat on a já to samé bude i u jeho strany s jeho novim miminkem a partnerkou

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 20.10.18 00:30

S tim svěřovaním dětí do pece opatrne! Naposledy se o neco podobneho pokousela jezibaba v pernikove chaloupce a vite, jak to s ni dopadlo!

Kiki28
Nováček 5 příspěvků 20.10.18 00:50

Cosmopol: jen jsem se zeptala na informace týkají čí se tohoto tématu. Hold ho do toho zapojil a příjmy dolozim za nej k soudu .

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 20.10.18 09:44

No bere se domacnost…pokud partner s tebou bydlí..soud chce i jeho příjmy…

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 20.10.18 09:51
@Kiki28 píše:
Nechtěla jsem ho tahat do minulosti on s ni nemá nic společného. Holky miluje jako vlastní a dává jim více lásky než jejich otec to ano ale proč při tom musí byt posuzovány on když se má posuzovat on a já to samé bude i u jeho strany s jeho novim miminkem a partnerkou

Netahas minulost, ale řeší se budoucnost což je život s tvým partnerem a dětma v jedné domácnosti.

Uživatel je onlineMart81
Závislačka 3167 příspěvků 20.10.18 10:12
@Cosmopol píše:
S tim svěřovaním dětí do pece opatrne! Naposledy se o neco podobneho pokousela jezibaba v pernikove chaloupce a vite, jak to s ni dopadlo!
:D

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48970 příspěvků 20.10.18 10:33
@Kiki28 píše:
Chtěla jsem se zeptat. Soud chce po mě doložit příjem mého současného partnera i když s nim nemam žádné ditě. Jak to mám proboha udělat a oni jako budou současnému partnerovi volat do práce? Dekuji

jsou dvě možnosti - bud partner dojde na mzdovku a nechá si vytvořit potvrzení a odevzdá. Já bych zaslala doporučeně odpověď, že příjmy partnera neznám, nemám jak doložit.

Kiki28
Nováček 5 příspěvků 20.10.18 15:23

@Lama Lama a oni si to sami zjisti?

Saulus
Kecalka 337 příspěvků 20.10.18 15:30
@Kiki28 píše:
@Lama Lama a oni si to sami zjisti?

Maji možnosti. Kdyz budou chtit, tak ho klidne i predvolaji.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48970 příspěvků 20.10.18 17:41
@Saulus píše:
Maji možnosti. Kdyz budou chtit, tak ho klidne i predvolaji.

KLidně. Nebránila bych jim, ani nemohla, ani nechtěla. Ale doložit zkrátka nemám čím, sdělit přesně nemohu, páč nevim. S čistým svědomím bych napsala čestné prohlášení a i tam uvedla, že se domnímám , že má cca tolik a tolik.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >