Posuzování příjmu současného partnera u svěření do péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiki28
Povídálka 15 příspěvků 19.10.18 23:19
Posuzování příjmu současného partnera u svěření do pece

Chtěla jsem se zeptat. Soud chce po mě doložit příjem mého současného partnera i když s nim nemam žádné ditě. Jak to mám proboha udělat a oni jako budou současnému partnerovi volat do práce? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4851 příspěvků 3 inzeráty 19.10.18 23:37

@Kiki28 proč by tam volali? a uděláš to úplně normálně, tvůj současný partner zajde za svou mzdovou účetní, ta mu vystaví potvrzení a ty ho dodáš k soudu, co je na tom neproveditelného? A když chceš dítě do péče, tak současný partner s tím asi musí souhlasit, ne :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 38713 příspěvků 20.10.18 00:07

tohle je fakt hrozny , at resi rodice a nechaji ty partnery na pokoji .

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 20.10.18 00:15

Me by zajimalo, jak se partnerstvi prokaze. Co kdyz rekne, ze je jen spolubydlici?

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4851 příspěvků 3 inzeráty 20.10.18 00:18
@Venetia píše:
tohle je fakt hrozny , at resi rodice a nechaji ty partnery na pokoji .

no ale ten partner třeba s ní a dítětem bude žít dalších 15 let, ale třeba taky ne, třeba zdrhne, hned jak partnerka bude mít své dítě přiklepnuté na furt

Kiki28
Povídálka 15 příspěvků 20.10.18 00:29

Nechtěla jsem ho tahat do minulosti on s ni nemá nic společného. Holky miluje jako vlastní a dává jim více lásky než jejich otec to ano ale proč při tom musí byt posuzovány on když se má posuzovat on a já to samé bude i u jeho strany s jeho novim miminkem a partnerkou

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 20.10.18 00:30

S tim svěřovaním dětí do pece opatrne! Naposledy se o neco podobneho pokousela jezibaba v pernikove chaloupce a vite, jak to s ni dopadlo!

Kiki28
Povídálka 15 příspěvků 20.10.18 00:50

Cosmopol: jen jsem se zeptala na informace týkají čí se tohoto tématu. Hold ho do toho zapojil a příjmy dolozim za nej k soudu .

brumdinka
Nadpozemská drbna 25394 příspěvků 20.10.18 09:44

No bere se domacnost…pokud partner s tebou bydlí..soud chce i jeho příjmy…

pikola
Neúnavná pisatelka 19680 příspěvků 20.10.18 09:51
@Kiki28 píše:
Nechtěla jsem ho tahat do minulosti on s ni nemá nic společného. Holky miluje jako vlastní a dává jim více lásky než jejich otec to ano ale proč při tom musí byt posuzovány on když se má posuzovat on a já to samé bude i u jeho strany s jeho novim miminkem a partnerkou

Netahas minulost, ale řeší se budoucnost což je život s tvým partnerem a dětma v jedné domácnosti.

Mart81
Závislačka 3632 příspěvků 20.10.18 10:12
@Cosmopol píše:
S tim svěřovaním dětí do pece opatrne! Naposledy se o neco podobneho pokousela jezibaba v pernikove chaloupce a vite, jak to s ni dopadlo!
:D
Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 20.10.18 10:33
@Kiki28 píše:
Chtěla jsem se zeptat. Soud chce po mě doložit příjem mého současného partnera i když s nim nemam žádné ditě. Jak to mám proboha udělat a oni jako budou současnému partnerovi volat do práce? Dekuji

jsou dvě možnosti - bud partner dojde na mzdovku a nechá si vytvořit potvrzení a odevzdá. Já bych zaslala doporučeně odpověď, že příjmy partnera neznám, nemám jak doložit.

Kiki28
Povídálka 15 příspěvků 20.10.18 15:23

@Lama Lama a oni si to sami zjisti?

Saulus
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 1 inzerát 20.10.18 15:30
@Kiki28 píše:
@Lama Lama a oni si to sami zjisti?

Maji možnosti. Kdyz budou chtit, tak ho klidne i predvolaji.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 20.10.18 17:41
@Saulus píše:
Maji možnosti. Kdyz budou chtit, tak ho klidne i predvolaji.

KLidně. Nebránila bych jim, ani nemohla, ani nechtěla. Ale doložit zkrátka nemám čím, sdělit přesně nemohu, páč nevim. S čistým svědomím bych napsala čestné prohlášení a i tam uvedla, že se domnímám , že má cca tolik a tolik.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >