Potah na volant, Vaše zkušenosti :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hinata
Kecalka 236 příspěvků 08.11.14 10:25
Potah na volant, Vaše zkušenosti :)

Zdravím vespolek, chci manželovi k Vánocům koupit potah na volant, ale..

• nechci žádný laciný šmejd, aby mu nesjížděl, aby se v létě moc nezahříval a aby se nepotil.. Ani žádný takový ten chlupatý :D

Kupovala jste některá takový dárek, popř. můžete doporučit?
Našla jsem kožený, který se vlastně obtáhne nití a tím se upevní, ten by se mi docela líbil ale nevím, nejsem řidič a zkušenosti nula nula prd :D
Díky všem :mavam:

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:28
@Hinata píše:
Zdravím vespolek, chci manželovi k Vánocům koupit potah na volant, ale..
  • nechci žádný laciný šmejd, aby mu nesjížděl, aby se v létě moc nezahříval a aby se nepotil.. Ani žádný takový ten chlupatý :D

Kupovala jste některá takový dárek, popř. můžete doporučit?
Našla jsem kožený, který se vlastně obtáhne nití a tím se upevní, ten by se mi docela líbil ale nevím, nejsem řidič a zkušenosti nula nula prd :D
Díky všem :mavam:

měli jsme ho jeden cas ale po chvili jsme to poslali dal pac to ani jednomu nevyhovovalo :nevim: dostali jsme to jako darek :roll: takze pokud vis, ze ho chce a bude s nim spokojenej a zvykne si na to tak asi fajn darek ale jinak bych ja tohle jako darek nedala resp at si když uz tak vybere sam :kytka:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:28

Všechny tady ty potahy na volant jsou zbytečná blbost. Mě to třeba nevyhovuje, co nevyhovuje, neskutečně mi to vadilo, při první příležitosti to na benzině letělo do popelnice. ;)
Pokud tam žádný potah nemá, tak si myslím, že si na to bude těžce zvykat :nevim: A pro delší jízdy je to absolutně nevyhovující. Takže za mě : nekupovat… Zbytečný…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 10:29

@Hinata měli jsme kožený a letěl.. strašně rychle se to ošmatalo a vypadalo to hnusně - a to byl značkový. Jenže my jezdíme fakt hodně.. :nevim:

iiiv
Extra třída :D 11270 příspěvků 08.11.14 10:35

Neznám nikoho kdo by ho hned nevyhodil :mrgreen:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 08.11.14 10:39

Ja ho kupovala asi pred 10ti lety tatovi a taky ho pocase vyhodil, vadilo mu to. A s manzelem jsem si kupovali potahy do auta a byl tam u toho potah i na volant ani jsme to tam nedavali, lezi nekde porad ve sklepe :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:42
@iiiv píše:
Neznám nikoho kdo by ho hned nevyhodil :mrgreen:
:lol: :lol: asi tak :mrgreen:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:45

@JayLee @iiiv Holky tak cca 10let zpět, to byl strašnej boom. Museli to mít všichni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale pak každej zjistil, že je to k ničemu. ¨

Já koupila auto, kde už ten nesmysl byl :roll: 10km a byl vyhozen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 11270 příspěvků 08.11.14 10:57

Hlavně musí být sranda, když má člověk nějaký špatný potah a místo s volantem točí s ním :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:02
@iiiv píše:
Hlavně musí být sranda, když má člověk nějaký špatný potah a místo s volantem točí s ním :lol:
:lol: :lol: no to minimalne na*ere :nevim: :D
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:03
@Krasavicaa píše:
@JayLee @iiiv Holky tak cca 10let zpět, to byl strašnej boom. Museli to mít všichni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale pak každej zjistil, že je to k ničemu. ¨Já koupila auto, kde už ten nesmysl byl :roll: 10km a byl vyhozen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jo jo to je pravda :mrgreen: kdo ho nemel, tak nebyl in hlavne ty chlupaty :lol: coz na leto byla fakt idealni věc :D

Hinata
Kecalka 236 příspěvků 09.11.14 09:39

Aha, všem děkuju. Koupím mu něco jiného a potah mu rozmluvím :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >