Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 27.08.18 14:58
Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Ahoj všem, mám sedačku Ektorp 3 místná, rozkládací. Jelikož potřebuji nové potahy, chci se vás zeptat, jestli jste někdo kupoval na tuto rozkládací sedačku nové potahy v Ikee a zda seděly? Ta má sedačka je koupena v roce 2012. Když jsem dala dotaz do Ikei, tak mi odpověděli, že od roku 2013 jsou potahy na 3 místnou Ektorp sedačku, ale nerokládací a že má jiné rozměry!
Zkoušel jste někdo od roku 2013 zakoupit potahy na rozkládací sedačku? Seděly? Díky moc za pomoc! Lenka

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >