Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 27.08.18 14:58
Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Ahoj všem, mám sedačku Ektorp 3 místná, rozkládací. Jelikož potřebuji nové potahy, chci se vás zeptat, jestli jste někdo kupoval na tuto rozkládací sedačku nové potahy v Ikee a zda seděly? Ta má sedačka je koupena v roce 2012. Když jsem dala dotaz do Ikei, tak mi odpověděli, že od roku 2013 jsou potahy na 3 místnou Ektorp sedačku, ale nerokládací a že má jiné rozměry!
Zkoušel jste někdo od roku 2013 zakoupit potahy na rozkládací sedačku? Seděly? Díky moc za pomoc! Lenka

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >