Reklama

Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka kh
Nováček 1 příspěvek 27.08.18 14:58
Potahy na Ektorp 3 místnou sedačku rozkládací

Ahoj všem, mám sedačku Ektorp 3 místná, rozkládací. Jelikož potřebuji nové potahy, chci se vás zeptat, jestli jste někdo kupoval na tuto rozkládací sedačku nové potahy v Ikee a zda seděly? Ta má sedačka je koupena v roce 2012. Když jsem dala dotaz do Ikei, tak mi odpověděli, že od roku 2013 jsou potahy na 3 místnou Ektorp sedačku, ale nerokládací a že má jiné rozměry!
Zkoušel jste někdo od roku 2013 zakoupit potahy na rozkládací sedačku? Seděly? Díky moc za pomoc! Lenka

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama