Potápění miminek na kurzu - jaký to má význam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emmicka106
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 21:48
Potapeni miminek k cemu je dobre?

Ahoj, netusite k cemu je dobre potapeni miminek na kurzu? Chodíme na kurz plavani a na 1,2,3 se mimco potopi. Kubicek z toho moc nadšený neni a kdyby to nekdo udělal me, tak jsem naštvaná;) Tak by mě zajimalo, jestli to ma nejaky smysl? Diky

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat - od kolika měsíců?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 07.11.18 21:50

@emmicka106 tak asi aby se naučil potopit a zadržet dech, ne? :think:

P4ja
Kelišová 7094 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 21:54

@emmicka106 Ty čekáš, že budou na konci umět plavat prsa ? :D

emmicka106
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 21:57
@P4ja píše:
@emmicka106 Ty čekáš, že budou na konci umět plavat prsa ? :D

Já se ptám k cemu je dobre, ze se dítě potopi. Jestli to ma nejaky smysl?

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 07.11.18 21:58

@emmicka106 no, syn z toho take nebyl moc nadseny. A pak se nekolik let bal vody a myslim, ze to bylo prave tim potapenim. Takze s druhym uz na plavani nechodim.

Dobre to potapeni neni vubec k nicemu, melo by je to naucit nebat se vody, ale jestli se mu to nelibi, muze to mit presne opacny efekt (jako u nas).

Ann-Sylvie
Stálice 62 příspěvků 07.11.18 21:59

Já bych řekla, aby se naučil zadržet dech a hned nezmatkovat, kdyby spadl někam do vody. Později pak udržet na hladině a dál dostat ke břehu..

milwinka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 16 inzerátů 07.11.18 21:59

No aby se naučil zadržet dech pod vodou. My chodíme na plavání už 2 roky a syn už skáče šipky a potápí se bez problémů, díky tomu že se to právě učil od miminka tak mu to připadá přirozené a hrozně rád chodí plavat.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 42 inzerátů 07.11.18 22:00

Naučí se zadržet dech když už nic, osvědčilo se to při mytí hlavy, nepotrebuju žádný kšilty ani ručník pres obličej, vemu ho sprchou pres hlavu a žádný problém. K čemu je to skutečně nevím. Ale co chodil plavat jako maličký, tak se vody nebojí.

zudina
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 07.11.18 22:00

Myslim ze je to uplne k hounu

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8964 příspěvků 07.11.18 22:01

Podle mě úplně k ničemu. Potápět se naučí i dýl až z toho bude mít rozum.

Lex1
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 22:06

Já vždycky myslela, že je to kvůli tomu, aby se cítily jako v břiše? Jsou zvyklý „plavat“. Nikdy jsem teda neabsolvovala, tak se zeptej toho, co kurz vede. Určitě Ti vše vysvětlí.

Veerr
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 07.11.18 22:17

@emmicka106 bylo mi řečeno, ze proto, aby kdyby třeba spadl do vody, věděl, ze má zadržet dech a ne se pod vodou zkusit nadechnout, což by byl průšvih :nevim:

tulipán
Závislačka 3474 příspěvků 07.11.18 22:23

Neboji se vody, automaticky zadrzi dech ve vode, pri myti hlavy super a hlavne je to dulezite pro dalsi vyuku plavani. Prvni kluk jako mimino furt strkal hlavu pod vodu, az jsem ho musela drzet o kousek vys, nez instruktorka domluvi. Chodili jsme s muzem na bazen a posilali jsme si ho pod vodou treba tri ctyri metry, to byl pro nej vrchol blaha. A druhy to prezil a byl rad, ze je od toho pokoj. Ale oba proste nevnimaji vodu v ocich a na obliceji jako zlo.

kryha
Kecalka 135 příspěvků 07.11.18 22:26

Aby uměl reagovat pokud se dostane pod vodu. Chodíme plavat už víc než dva roky. Malý nadšený, vody se nebojí. Za mě moc dobrá věc.

Aduš8
Závislačka 3000 příspěvků 07.11.18 22:27

Jedinou výhodu vidím v tom, že dítě automaticky zadrží dech pod vodou, když spadne do vody. Ale pro mě je kurs plavání zklamání, malému se tam nelíbí, začali jsme v deseti měsících a už se s ním docela nadřu, protože nespolupracuje. Už se těším, až dochodíme poslední tři lekce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >