Potápění miminek na kurzu - jaký to má význam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emmicka106
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 21:48
Potapeni miminek k cemu je dobre?

Ahoj, netusite k cemu je dobre potapeni miminek na kurzu? Chodíme na kurz plavani a na 1,2,3 se mimco potopi. Kubicek z toho moc nadšený neni a kdyby to nekdo udělal me, tak jsem naštvaná;) Tak by mě zajimalo, jestli to ma nejaky smysl? Diky

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat - od kolika měsíců?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.11.18 21:50

@emmicka106 tak asi aby se naučil potopit a zadržet dech, ne? :think:

P4ja
Kelišová 6306 příspěvků 07.11.18 21:54

@emmicka106 Ty čekáš, že budou na konci umět plavat prsa ? :D

emmicka106
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 21:57
@P4ja píše:
@emmicka106 Ty čekáš, že budou na konci umět plavat prsa ? :D

Já se ptám k cemu je dobre, ze se dítě potopi. Jestli to ma nejaky smysl?

Limi123
Závislačka 3511 příspěvků 07.11.18 21:58

@emmicka106 no, syn z toho take nebyl moc nadseny. A pak se nekolik let bal vody a myslim, ze to bylo prave tim potapenim. Takze s druhym uz na plavani nechodim.

Dobre to potapeni neni vubec k nicemu, melo by je to naucit nebat se vody, ale jestli se mu to nelibi, muze to mit presne opacny efekt (jako u nas).

Ann-Sylvie
Povídálka 29 příspěvků 07.11.18 21:59

Já bych řekla, aby se naučil zadržet dech a hned nezmatkovat, kdyby spadl někam do vody. Později pak udržet na hladině a dál dostat ke břehu..

milwinka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 13 inzerátů 07.11.18 21:59

No aby se naučil zadržet dech pod vodou. My chodíme na plavání už 2 roky a syn už skáče šipky a potápí se bez problémů, díky tomu že se to právě učil od miminka tak mu to připadá přirozené a hrozně rád chodí plavat.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 07.11.18 22:00

Naučí se zadržet dech když už nic, osvědčilo se to při mytí hlavy, nepotrebuju žádný kšilty ani ručník pres obličej, vemu ho sprchou pres hlavu a žádný problém. K čemu je to skutečně nevím. Ale co chodil plavat jako maličký, tak se vody nebojí.

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 07.11.18 22:00

Myslim ze je to uplne k hounu

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 07.11.18 22:01

Podle mě úplně k ničemu. Potápět se naučí i dýl až z toho bude mít rozum.

Lex1
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 22:06

Já vždycky myslela, že je to kvůli tomu, aby se cítily jako v břiše? Jsou zvyklý „plavat“. Nikdy jsem teda neabsolvovala, tak se zeptej toho, co kurz vede. Určitě Ti vše vysvětlí.

Veerr
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 07.11.18 22:17

@emmicka106 bylo mi řečeno, ze proto, aby kdyby třeba spadl do vody, věděl, ze má zadržet dech a ne se pod vodou zkusit nadechnout, což by byl průšvih :nevim:

tulipán
Závislačka 3156 příspěvků 07.11.18 22:23

Neboji se vody, automaticky zadrzi dech ve vode, pri myti hlavy super a hlavne je to dulezite pro dalsi vyuku plavani. Prvni kluk jako mimino furt strkal hlavu pod vodu, az jsem ho musela drzet o kousek vys, nez instruktorka domluvi. Chodili jsme s muzem na bazen a posilali jsme si ho pod vodou treba tri ctyri metry, to byl pro nej vrchol blaha. A druhy to prezil a byl rad, ze je od toho pokoj. Ale oba proste nevnimaji vodu v ocich a na obliceji jako zlo.

kryha
Kecalka 131 příspěvků 07.11.18 22:26

Aby uměl reagovat pokud se dostane pod vodu. Chodíme plavat už víc než dva roky. Malý nadšený, vody se nebojí. Za mě moc dobrá věc.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.11.18 22:27

Jedinou výhodu vidím v tom, že dítě automaticky zadrží dech pod vodou, když spadne do vody. Ale pro mě je kurs plavání zklamání, malému se tam nelíbí, začali jsme v deseti měsících a už se s ním docela nadřu, protože nespolupracuje. Už se těším, až dochodíme poslední tři lekce.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >