potici se rucicky a nozicky u 2mesicniho miminka

150
8.3.06 18:46

potici se rucicky a nozicky u 2mesicniho miminka

Ahoj, neporadite mi nekdo? Male se podle mne hodne poti rucicky a nozicky, jinde na tele je to ok. Nabalena rozhodne neni. Naopak je az moc otuzila, doma je jen v bodicku s kratkym rukavem. Klidne bych ji nechala i nahou, ale to uz drkota zuby, v tom body vypada spokojene, za krckem i na brisku ma prijemnou teplotu akorat. Teplotu nema, ani nepozoruju zadne jine priznaky choroby. Ja sama se nepotim vubec, manzelovi se poti ruce, takze ze jeho pot sezral nater na radici pace v aute. Nejspis to ma po nem, ale treba existuje nejaky figl ;).

Diky moc

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

880
8.3.06 19:48

Ahoj Ajo.Naší Elišce je teď 16 měsíců,ale nohy se jí potěj taky od mala.Málo kdo by věřil že i malému miminku můžou docela slušně jet nohy.Netuším čím to je,možná to má po mě.Někdo říká že je to nedostatečným příjmem tekutin,ale to u nás asi platit nebude,Ela nasává jak alkoholik.Zatím jí ty smradlavé nožičky,které ale zase rychle odsmrdí pokud jsou jen tak,bez oblečení,nevadí.Jen doufám že jí to nebude trápit až bude jednou chodit na rande :D
Binky+Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
8.3.06 21:08

Ahoj Ajo,

nasi Zdendulce se take hodne poteji nozicky a ruce. Nekde jsem cetla, ze to je normalni, ze se malym detem hodne poteji takze s tim asi moc nezmuzes a holt je treba vytrvat.
Tak my si s tim zatim zadne vrasky prozatim nedelame.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
8.3.06 21:17

Ahoj, tak my se také řadíme k potivkám nohou a to silným…punčošky nebo ponožky převlékám několikrát denně…a ten odér… :) fígl bohužel také nemám…Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.3.06 21:28

Mě včera připadalo, že Jájovi trošku „smrdí“ nožky - tak se mi to asi tedy nezdálo 8O . A měl na sobě overálek, který se mi zdá, že není na 100% jen z bavlny.
A v noci se mu nějak rozepli dupajdy mezi nožkama a jednu si vyvlíkl z nohavice, a jak jsem ho narovnávala, tak se mi taky zdálo že má nohu zpocenou.
Jinak ručičky má taky někdy vlhký - i když je má studený.
Asi je to i u miminek normální, že se potí. …

Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
3492
8.3.06 21:34

Ahoj,
náš Adámek když byl tak malý tak se mu hodně potily nožičky až měl mokré ponožky nebo dupačky. Taky mi to přišlo divné, ale dnes už je to mnohem lepší.
Mějtě se hezky a hlavně hodně zdravíčka:-)

Andrea a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
9.3.06 17:37

Ahoj, diky moc za odpovedi. Aspon, neni Sarka jedina ;). Myslim, ze nedostatkem tekutin taky netrpi, pokud nejsme na prochazce, tak by pila porad ;).

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
9.3.06 19:27

ahoj,

Nasemu Vojtikovi se taky dost poti rucky i nozky, nozky mu smrdi, jak dospelymu chlapovi :P . Ale casto vetrame, takze je to v norme.

Inka + Vojtik 2mesice+1tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama