Potíže po porodu s močovým měchýřem..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.08.03 18:38

Ahoj,

je mi 30 let a mám za sebou 2 císařské řezy.Od 2.porodu mám problémy s velmi častými záněty močového měchýře.Většinou to přejde i na vaječníky, a tak se od podzimu téměř stále na něco léčím.Jsem objednaná na urologii, na což se tedy vůbec netěším.

Není tu nějaká dobrá duše,která má podobnou zkušenost a může poradit.Vyzkoušela jsem ,co se dá.Chodím i v létě v ponožkách,nekoupu se,styk máme jen s prezervativem a já už jsem z toho docela dost na nervy.Mé okolí mě moc nechápe,myslí si ,že jsem moc opatrná.Nemohu chodit ani cvičit (což mě velmi bavilo),protože jakmile si lehnu na podložku,už je tu obvykle zase nějaký zánět.Zkusila jsem čaje,UROVAL (zázračný nový lék) a nemluvím o množství antibiotik a chemoterapeutik,co jsem vyzobala.

Budu vděčná za každou radu.

PS: V případě,že znáte nějaké velmi dobrého urologa,dejte mi vědět.Tohohle pana doktora já neznám a raději půjdu někam,který je už osvědčený.

Díky Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  06.08.03 10:48

Ahoj,

měla jsem také problémy s močovým měchýřem, a i když nesouvisely s porodem (zatím děti nemám), tak Ti třeba moje rada pomůže.

Absolutně mi nezabíraly žádná antibiotika (brala jsem asi troje). Urologický čaj jsem pila také ostošest, a asi sama dobře víš, že čím víc piješ, tím víc běháš a každé „odskočení“ se zánětem je peklo..

Zánět se prostě vracel pořád dokola.

Nakonec jsem skončila na urologii na Karlově náměstí v Praze (kachlíkárna). Jméno doktora si už nepamatuju. Po řadě antibiotik za vysoké ceny jsem tam dostala pilulky léku, který se jmenuje „Furantoin“. Je jenom na lékařský předpis, není to antibiotikum a stojí pár korun.

Ten mi zabral skoro hned a bylo po problémech. Za posledních pět let jsem měla lehký zánět už jen jednou. Takže to zkus na Karláku, nebo požádej svého doktora o tyhle (aspoň pro mě) zázračné tabletky.

Eva

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 12.08.03 06:31

Ahoj, můžu taky doporučit něco z lékárny. Není to sice za pár kaček, ale když jde o zdraví, na korunu se nehledí. I tak tě to nezruinuje, myslím do dvou stovek se s jedním nebo druhým vejdeš.

1. Cantharis - homeopatikum. Bere se - 3 granule 15 min před či po jídle nechat rozpustit v puse. Pozor na mentol ve žvýkačkách a zubní pastě. Kdyby to byla nějaká akutní záležitost, dá se brát co 15-30 minut. Při zlepšování stavu prodlužovat na 2-3× denně. Poradila mi to dětská lékařka.
  1. Citrogrep - 3× denně 10 kapek do nejlépe pomerančové šťávy. Neochutnávej, je to neuvěřitelně hořký. Poradila mi to moje gynekoložka, když jsem měla v těhotenství zánět močového měchýře a nic na to nešlo dát.

Před několika lety jsem měla angínu a asi týden na to se objevil zánět ledvin. po přeléčení několikerými antibiotiky se objevil vleklý zánět ženský. Moje gynekoložka mi vysvětlila, že antibiotika vybijou veškerou flóru a nejen tu střevní a nedělají rozdílu mezi škůdcem a pomahačem. Dále že u žen stoupá zánět nahoru, takže pozor, ty ledviny by tě taky mohly potkat. Ten citrogrep ji poradili urologové, kteří měli velké úspěchy s léčením vleklých mnohalet trvajících zánětů močových cest u žen. Po třech měsících vyléčení! Brala jsem ho skoro celé těhotenství, po dvou týdnech (byla jsem zdravá) raději preventivně. Příbalový leták je bohatý, skoro až bombastický, ale jak jsem postupně odzkoušela, nekecá. Hezký den a držím palce. Stefinka

Anonymni  13.08.03 20:26

Ahoj,

díky za rady.Zítra jdu na to vyšetření,nakonec jsem dostala doporučení do soukromé ordinace a slyšela jsem na ní moc dobré doporučení hned z několika stran.Rovnou to budu konzultovat,jsem ochotna zkusit cokoli,hlavně ať už mě to zbaví všech těch starostí.Ty záněty mám i gynekologic­ké,takže přesně -beru antibiotika a různé bobule prakticky už přes půl roku.Držte mi palce.

Petra

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama