Potíže s dýcháním a bolest zad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.11.21 00:26

Potíže s dýcháním a bolest zad

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli někdo neměl to stejné co já a neví co to je poslední dva dny se mi strašně těžko dýchá mám pocit jako kdyby mi někdo ležel na hrudi když jdu ven tak při chůzi se cítím jak kdybych behala maraton a musím se zastavit a do toho silná bolest zad podotýkám ze mi je 19 let a myslela sem i ze to muže být covid jenže sem si delala testy a sem negativní a docela se bojím už sem i přestala kouřit jelikož sem se lekla protože mám vysoký tlak a nevím jestli s tím k doktorovi kdyžtak předem děkuji za vaše odpovědi a omlouvám se jak sem to napsala nejsem expert na psaní diskuzí :roll: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54150
26.11.21 00:47

Může to být covid. Šla bych na Tvém místě k praktikovi, at Tě prohlídne, a ten Ti určitě vystaví žádanku na PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 00:52
@Pavlinka676767 píše:
Zdravím chtěla bych se zeptat jestli někdo neměl to stejné co já a neví co to je poslední dva dny se mi strašně těžko dýchá mám pocit jako kdyby mi někdo ležel na hrudi když jdu ven tak při chůzi se cítím jak kdybych behala maraton a musím se zastavit a do toho silná bolest zad podotýkám ze mi je 19 let a myslela sem i ze to muže být covid jenže sem si delala testy a sem negativní a docela se bojím už sem i přestala kouřit jelikož sem se lekla protože mám vysoký tlak a nevím jestli s tím k doktorovi kdyžtak předem děkuji za vaše odpovědi a omlouvám se jak sem to napsala nejsem expert na psaní diskuzí :roll: :srdce:

Myokarditida? Kdyz to prezenu.
Jsi ockovana…?
Radsi fofrem doktor, lepsi nez neco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
26.11.21 00:56

Já si myslím že to může být skříplý nerv v zádech. Od zad se bolest dostane i do hrudi, samozřejmě to vyčerpává a nemůžeš se z hluboka nadechnout. Nebyla jsi poslední dny v nějaké špatné pozici delší dobu? Neučila ses na gauči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
26.11.21 02:23

@Pavlinka676767 treba babicka mela takove priznaky u plicni embolie, ale to je v tvem veku malo pravdepodobne. Urcite si zajdi co nejdriv k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7251
26.11.21 07:18
@kateka.1 píše:
@Pavlinka676767 treba babicka mela takove priznaky u plicni embolie, ale to je v tvem veku malo pravdepodobne. Urcite si zajdi co nejdriv k doktorovi.

Ta me napadla taky. Manžel ji měl v 35 letech přičemž je štíhlý, sportuje, žádná špatná životospráva. Doktoři nenašli odkud to šlo a byla z toho masivní oboustranná. Vek nehraje roli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat