Potíže s otěhotněním a endometrioza

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.10.21 08:32

Potíže s otěhotnět a endometrioza

Dobrý den.

Měla bych prosbičku. S přítelem se snažíme o mimi 4 měsíce. Mám endometriozu tak i vím že toto dělá neplechu.
Beru listovku. Snažíme se vždy v plodnych dnech. Menstruaci mám celkem nepravidelnou. Každý měsíc je jiné spozdeni 3 dny i déle. Testiky pořád negativní. Jsem už z toho zoufalá. Zda se vubec zadari. Mimi si přejeme hodně. První těhotenství na první pokus úplně v pohodě. Po 4 letech zjištěna endometrioza. V červenci jsem měla operaci na odstranění endia vše bylo v pořádku. Od té doby se snažíme a furt nic. O doktor že snažit se otěhotnět ale nedaří se. Dnes mám dva dny spozdeni. Poslední 4 dny mě trápí pícháni na levé straně v podbřišku i skoro těsně nad ním. Sem tam Prsa ale pak to přestane. Toto mám vždy když mám zpoždění a pak dup po pár dnech to přijde a sklamani je na místě. Je tu nějaká maminka co ma nebo měla ten samy problém a jestli se povedlo otěhotnět. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18758
5.10.21 08:57

@leona12345 4mesice se snažíte a si zoufalá? Vždyť to jsou teprve 4mesice. Navic jak víš kdy mas ovulaci, kdyz mas nepravidelnou ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 09:11

@lachtanice86 ano jsem zoufalá protože vím že s endometriozou je otěhotnění někdy buď těžké nebo u někoho až nemožné. Takže ženy co to mají a ví rizika tak některé jsou zoufale jako třeba já že se to otěhotnění nezadari.
Snažím se hlídat přes kalendář cyklus i když mi každý měsíc přijde třeba o 3 dny později. Minulý měsíc třeba přišla jak měla podle kalendáře. A tento zase zpoždění. Nějak si to snažím hlídat ať cca vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18758
5.10.21 09:18

@leona12345 ja mam endo 15let a 4 mesice nejsou nic. Plodne dny podle aplikace jsou na nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 09:24

@lachtanice86 co takhle čtu některé otěhotneli normálně hned některym to trvalo a někteří museli s pomocí doktorů. Nevím na čem jsem já. Proto jsem z toho zoufalá. Že první těhotenství vyšlo krásně hned a teď to Teda trvá. Nic vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18758
5.10.21 10:13

@leona12345 ale 4mesice opravdu neznamená že to trvá. Zdravý pár ma 15% sanci na otěhotnění v jednom cyklu. Takze se udává rok na sanci na otěhotnění a potom se to řeší. Navic pises ze po operaci bylo vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 10:24

@lachtanice86 ano po operaci bylo všechno v pořádku. Endometriozu mám v jizve po císaři. Ale teď bohužel tam mám opět další kuličku a čeká mě další vyšetření. A to člověka moc nepotěší když operace proběhla v červenci. A teď zase vyšetření s novou bulkou. A hlavně mě zajímalo zda měli ostatní problém otěhotnět nebo ne.
Zda to bylo i přes endio v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18758
5.10.21 11:21

@leona12345 ja ve 34 pri endo 4.stupne, tedy cela dutina břišní, střeva, vejcovody, vaječníky, děloha napadeno endometriozou na prvni dobrou. Ve 32letech kdy byla endo zklidněna po operaci a léčbě pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat