Potkali jste někdo lásku i v pozdějším věku?

Anonymní
23.2.20 22:42

Potkali jste někdo lásku i v pozdějším věku?

Zdravím vás, otázka viz. název. Potkala vás láska i v pozdějším věku? Dejme tomu 50+?A kde jste se našli?
Moje mamka je rozvedená (po 25letech) teď ukončila i dlouho nefungujíci vztah. Bohuzel má asi smůlu na chlapi…Teď jí bude 58,je to pěkná ženská, myslím, že na svůj věk vůbec nevypadá, hodně o sebe pečuje, hezky se obléká a je to prostě bezvadný, společenský, obětavý člověk a já bych ji konečně přála, aby potkala ještě fajn chlapa.Ona si už moc nevěří…Kam na ně? :D (kvůli mamce raději Anonym, děkuji)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
23.2.20 22:54
@Anonymní píše:
Zdravím vás, otázka viz. název. Potkala vás láska i v pozdějším věku? Dejme tomu 50+?A kde jste se našli?
Moje mamka je rozvedená (po 25letech) teď ukončila i dlouho nefungujíci vztah. Bohuzel má asi smůlu na chlapi…Teď jí bude 58,je to pěkná ženská, myslím, že na svůj věk vůbec nevypadá, hodně o sebe pečuje, hezky se obléká a je to prostě bezvadný, společenský, obětavý člověk a já bych ji konečně přála, aby potkala ještě fajn chlapa.Ona si už moc nevěří…Kam na ně? :D (kvůli mamce raději Anonym, děkuji)

Můj táta, 60 let, paní potkal na seznamce, ale to byla už desáta se kterou šel randit přes seznamku. Nakonec se vyplatilo, je moc šťastnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57462
23.2.20 23:22

Ja to teda stihla jeste pred pade … ale funguje to urcite i dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.20 13:32
@Anonymní píše:

Ahoj já jsem potkala úžasného muže na seznamce, mám ho za odměnu za roky stresů. Za pár měsíců se bereme. Takže se najít dá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama