Potničky nebo akné nebo co to je?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
366
17.1.22 12:37

Potnicky nebo akne nebo co to je

Ahoj holky muzete mi poradit co by to mohlo byt? To cervene jsou skrabance mala se vzdy drapne nehtikama
Mamka mi rika ze potnicky nekdo zss tvrdi ze akne
Doktor mi rek k tomu prd jen at mazu olejickem coz sem vsude i v lekarne mi rikali ze hlavne nemazat okejickem
Ma i torchu na krku a na hrudnicku par
Na prvni fotce je docela poskrabana
Dekuju za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2518
17.1.22 12:43

Kdy se to objevilo? Moje děti měly podobnou „krupičku“ vždy hlavně v zimě. Doktorka nám doporučovala ovesné koupele a ovesné obklady, myli a mazali jsme speciální kosmetikou, tuším La Roche Posay. Zašla bych spíše na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
17.1.22 12:48

@PenelopaW maly je mesis a osm dni ma to tak 14dni
Tu la roche mam ale mazala sem jen jednou mam ji na krk jak to ma popraskany
Taky premyslim nad kozni ikdz doktor rek k to u mi prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
17.1.22 13:48

@30simca Zkusila bych objednat dítko na kožní, my už problémy s kůží řešíme jenom tam. Naše doktorka zpravidla konstatuje, že máme sklony k atopii, doporučí La Roche Posay a oves, kdežto na kožním na to mrkli, napsali spešl mastičku a bylo vyřešeno :). Tak držím palce, ať se toho malá brzy zbaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
19.1.22 18:24

@PenelopaW tak sem byla na kozni rikala ze se stoho muze stat exem zatim ze to neni soe muze se stoho stat napsala nam nakou soecialni masticku kterou nam vyrobi v lekarne a mam mazat a za 14dni bych mela videt roezdí ze pokud se to nezlepsi mame prijit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
19.1.22 18:53

@30simca Super, přeju, ať mastička zabere a pomůže. Pak bych asi jen dávala bacha, když jdete ven v chladu, aby citlivá kůže na obličeji moc netrpěla, moc nemáčet apod., prostě prevence, aby se to nevrátilo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
19.1.22 20:46

@PenelopaW jako myslis nez ozjdem ven namazat necim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
19.1.22 20:49

@30simca S oheldem na náběh na ekzém bych se raději na kožním taky zeptala, jestli mazat a co by bylo nejlepší. Určitě bych teď nemazala, dokud to nebude mít zahojené. Jinak my jsme používali welledu, byl to tuším nějaký vosk, taková malá kovová tubička. Poradila bych se, při jaké teplotě už raději mazat, pokud není nějak extremně mínus, tak bych to asi tolik nehrotila :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
19.1.22 21:23

@PenelopaW weleda nam nak nesedla mela sem telovy mliko i na zadecek a prd
Ale dekuju poradim se
Ale kdyz je munus ani ven nechodim jak je mala rak se bojim at nenastydne
Ale rvite se piradim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit