Reklama

Potos v Řecku - kde si půjčit skútr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maxule
Stálice 87 příspěvků 12.09.18 12:09
Potos (Řecko) - kde si pujcit skútr?

Prosim o konkretni radu - pujcoval jste si nekdo skútr v Řecku na ostrove Thassos v mestecku Potos? Je tam nejaka spolehliva pujcovna? Jde mi jen o tohle mestecko. A na co si pripadne dat pozor u smlouvy? Vsude mozne pisi, jak pujcovny podvadeji s pojistkami a spoluucasti a tak :zed: Diky :)

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 12.09.18 12:29

Moc to resis.

Maxule
Stálice 87 příspěvků 12.09.18 12:32
@Alkata píše:
Moc to resis.

Tak to je fakt konkrétní rada jako hrom :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama