Potrat 16tt největší bolest :(

11
15.5.17 12:42

Potrat 16tt největší bolest :(

Potřebuji ze sebe dostat můj příběh a poradit od někoho kdo zažil tak hroznou bolest jako já :,( :,( :,( 21.4 to vše začalo :,( bylo ráno, ze synem máme vstávat do školky.. chci vylézt s postele a syn začal strašně plakat a říká mi maminko ty jsi celá od krve…hned jsem běžela na záchod Všude za mnou spousta krve, začal velky strach pač miminko bylo vymodlene! Začnu čůrat a něco spadlo do záchodu z hrůzou v očích se kouknu a tam visí na pupeční šňůře naše vysněná holčička :,( :,( :,( Hned se odtrhla a spadala mi přímo do ruky :,( :,( v ten moment se mi zhroutil celý svět :,( jela jsem do nemocnice, psychicky jsem skolabovala :,( udělali mi revizi odjela jsem domů. Za pár dní jsem měla kontrolu u své doktorky. Doufala jsem že mi řekne proč se to stalo, neřekla pač z nemocnice neposlali výsledky!!Neměla jsem žádné náznaky ani bolesti že potratim! Všichni mi říkají si mladá budeš mit ještě další 2deti! Ale ten strach který zažívám jestli to ještě někdy zažiju takovou bolest. psychicky to vůbec nedávám nemůžu dostat z hlavy ten pohled na naši holčičku kterou držím v ruce :,( :,( :,( Jsem z toho otrávená a nic mě nebaví :,( Syn mi říká miminko o moji sestřičku se bude starat babička v nebicku..ale je mi po ní hrozně smutno moc jsem se na ni těšil :,( Holky zažili jste některá takový příběh jako já??? Pokud jste otěhotněli znova bylo už vše bez problémů? Za jak dlouho jste otěhotněli znovu? Jak jste se s touto situaci vyrovnali? Děkuji všem za odpověď :,( :,(

Příspěvek upraven 15.05.17 v 12:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1647
15.5.17 12:44

@kamenak je mi to moc líto :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 12:44

Anonym, nebo smazat… mám známou, musela na vyvolávačku v 8. měsíci pro mrtvý plod… je to cca rok a něco a za 2 měsíce rodí. ;) hodně sil. :kytka: :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
11
15.5.17 12:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 12:51

@kamenak
Je mi to moc líto! :( Přeji hodně sil a hodně zdravíčka v příštím těhu! Neztrácej naději. Mojí známé se stalo to, co tobě, akorát v posteli, se vším všudy, jak popisuješ. Do roka otěhotněla zase a má chlapečka, jsou zdraví! :)

Příspěvek upraven 15.05.17 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.5.17 12:52

Nechápu co znamená anonym nebo smazat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
15.5.17 12:57

Je to rok a půl co jsem potratila holčičku v 17.tydnu. Nebylo to až tak dramatické a rychlé. Rodila jsem téměř den a půl. Bolest neskutečná, jak fyzická, ale hlavně psychická. Dost dlouho trvalo než jsem se z toho dostala, i dnes to hodně zaboli když si vzpomenu…
V červenci se nám narodí chlapeček, ale na holčičku nikdy nezapomenu.
Drž se, posílám hodně sil a věř, že to zahojí jen a jen čas :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.5.17 13:00

@Destiny4974 po tom všem ve mě vyhasla ta troška naděje :,( :,( 3roky jsme se snažili a když se podařilo bum taková rána :,( hrozně jsme si přáli miminko byla to vymodlena a vysněná holčička :'(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
15.5.17 13:01

Posílám hodně sil :hug: :hug:, chce to všechno čas, jen a jen čas, myslím si, že by nebylo od věci navštívit psychologa a popovídat si o tom s nějakým nezaujatým, :), veř, ž že další dítě příjde, dcerka z nebíčka vám bude chránit určitě další miminko i vašeho syna, a jak řekl vás syn babička v nebíčku určité hlídá svoji vnučku,
přeji ještě jednou hodně sil, musíš být silná, už jen pro syna :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
15.5.17 13:04

@kamenak neboj, určitě se zadaří, opravdu zkus psychologa, ale je to jak říkám všechno čerstvé, jasně, že vzpomínky z hlavy nevymažeš, ale musíš se aspon pokusit na chvilku myslet na jiné věci, být tu pro syna, syn tě potřebuje, věř, že tak je to lepší, znám i daleko horší příběh, nebudu ti ho psát, protože by tě to položilo ještě více, ale věř, že jsou ještě horší situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
15.5.17 13:05

@kamenak ona to myslela tak, že nechce být odtajněna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.5.17 13:07

@berua13 děkuji moc :srdce: sílu teď budu potřebovat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 13:09

@kamenak Já ti to věřím. :( Ale nevzdávej to. I když ono se to lehce řekne po takové ráně. Sama čekám vymodlené miminko po 5 letech snahy. Teď ti tu radím a sama jsem už ničemu nevěřila a povedlo se! V dobu, kdy bych to nečekala! Já věřím, že se zadaří, budete zdraví a tvá dcerka na vás bude dohlížet! Uvidíš, že miminko přijde, aniž bys to čekala! :srdce: Přeji mnoho sil, budu držet palce. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.5.17 13:15

@tumpach snažím se myslet pořád na něco jiného.. ale bum přijde samota a ta hrozná úzkost hned​ se dostaví pláč který nejde zastavit :,( určitě jsou horší případy osud je někdy opravdu hodně bolestivý :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
15.5.17 13:17

Mam za sebou trosku podobny pribeh. Mam dvouletou dceru, otehotnela jsem, byl to nas vysneny chlapecek a ve 14tt na kontrole mu nebilo srdicko. Takze do nemocnice, vyvolavacka a odesel taky na zachode. Mozna budu vypadat jako blazen, ale ja jsem naopak byla stastna, ze jsem ho mohla drzet v ruce a mohla jsem se s nim rozloucit. Hned po prvni MS po revizi jsem otehotnela znovu, jsem ve 28tt a cekame dalsi holcicku. Manzel si moc pral kluka, ale nebylo nam dano, tak bude mit doma babinec. Vim, ze to tak proste asi melo byt, radeji takhle nez aby bylo miminko treba nemocne. V nekterych vecech verim, ze priroda vi co dela. No a beru to tak, ze mi bude ten nas kluk nekde tam ze zhora davat na ty nase dve holky pozor.
Vim, ze to moc boli, tady zadna utecha pres Emimino nepomuze. Musis se s tim vyrovnat jen ty sama! Kdybys chtela, klidne mi napis zpravu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama