Potrat a mimoděložní těhotenství

Anonymní
18.9.21 17:55

Potrat a mimoděložní těhotenství

Zdravím,

asi ani nevím, co od této diskuze očekávám, možná naději do budoucna. Aktuálně mám pocit, že se mi smůla lepí na paty. Na sedmý pokus se nám podařilo otěhotnět, potratila jsem však spontánně v šestém týdnu. V dalším cyklu jsem otěhotněla znovu - tentokráte mimoděložní těhotenství, kdy mi byl odstraněn vejcovod. Teď ležím doma, čerstvě zpátky z nemocnice, a přemýšlím jestli to bude do třetice všeho nejlepšího…?

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27359
18.9.21 17:57

Co s spí 7 potratech nechat konečně vyšetřit? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
18.9.21 18:08
@pikola píše:
Co s spí 7 potratech nechat konečně vyšetřit? 8o

na 7. pokus otěhotněla, potrat byl 1 a jedno mimoděložní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
18.9.21 18:10

Co bude dál ti nikdo neřekne. Může se mimodelozni opakovat, můžeš mít úplně bezproblémové těhotenství :nevim: jen dej tělu chvíli na regeneraci, nesnaz se hned jak se ti udělá dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54348
18.9.21 19:35

Jako žes to zkoušela půl roku, pak potrat v 6.tt a pak mimoděložní? Mrzí mě to, mimoděložní je pech, ale pokud bych to brala s odstupem - půl roku snahy není nic, potrat taky zažije každá druhá, zvlášť takhle brzo. Hlavu vzhůru, nevzdávat to, otěhotnět evidentně umíš, takže není důvod, proč by to příště nemělo klapnout :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
18.9.21 20:31

Nějak přesně podobně jsem to měla já… A teď mám doma kluka 4roky a holku 1,5roku takže hlavu vzhůru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 15:38

Ahoj,

tak já měla úplně to samé, potrat v 6 tt a pak hned mimoděložní. Potom jsem za půl roku znovu otěhotněla, ale bohužel ZT v 11 týdnu. Ale pořád věřím, že se to povede, držím palce ať máš víc štěstí ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat