Potrat a nové těhotenství. Mám mít strach?

Anonymní
2.4.21 06:34

Potrat a nové těhotentví. Mám mít strach?

Ahojky,

minulý měsíc jsem samovolně potratila. Vše odešlo samo. No a teď mám opět zpoždění MS a udělala jsem si test a druhá čárka je o dost silnější než při prvním. On asi nikdo nemůže říct jestli potrat přijde znovu ale chtěla bych alespoň trochu uklidnit. ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.4.21 06:38

Fotky

Přikládám fotky testů. Spoždění mám teprve 5 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
2.4.21 07:12

Tyhle zacatky jsou vzdy bohuzel bud a nebo. Nekomu to vyslo hned, nekomu ne. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
2.4.21 07:21
@Anonymní píše:
Ahojky,minulý měsíc jsem samovolně potratila. Vše odešlo samo. No a teď mám opět zpoždění MS a udělala jsem si test a druhá čárka je o dost silnější než při prvním. On asi nikdo nemůže říct jestli potrat přijde znovu ale chtěla bych alespoň trochu uklidnit. ????

Ahojky, ja napisu akorat tohle, treba te to povzbudi ;) 6× tehotna, 2 porody - 2 zdravi kluci, 4× zamlkle - z toho 2 spatne zalozena těhotenství, 2 geneticky spatna. Ashermanuv syndrom, milion problemu…a ty deti mam taky;) moc moc drzim palce, aby bylo vse ok. Muze to byt uplne v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
2.4.21 07:32

Držím palce ať to teď vyjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
2.4.21 07:38

@Gabca56666 pokud máš zpoždění 5 dní, tak je čárka hrozně slabá. V kterém tt jsi potratila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 07:44

@JOHNDENVER To nejsem schopná říct, ani gynekolog mi tohle nezodpověděl stím, že to mám hodit za hlavu. Nicméně to bylo v 15. den spožděné ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
2.4.21 07:48

Začátek je vždy hop nebo trop, každopádně test je pozitivní, o tom žádná. Držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
2.4.21 08:09

@Gabca56666 a jak douho to je? Můžeš mít ještě zbytkové hcg v těle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
2.4.21 08:10

Ne, to ti nikdo neřekne. Je to bud a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7227
2.4.21 08:11

Ten včerejší test je krásně pozitivní, nemyslím si, že je čárka slabá, měla jsem to +/- takto v každém těhotenství. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 08:17

@JOHNDENVER je to cca měsíc a zbytkový není. Brali na HCG krev a už se tam objevilo v den potratů jen malé množství. A těhotenský test byl bez jakéhokoliv náznaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
2.4.21 08:27

@Gabca56666 jde o to, co to je malé množství :nevim:
Hcg by mělo být úplně na nule, abys měla jistotu, pokud jsi potratila počítám tak kolem 5tt, tak jsi klidně mohla mít hcg třeba 800 každému klesá jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2912
2.4.21 08:49

@Gabca56666 Neboj, hned po potratu je dokonce vetsi sance na tehotenstvi (rady cekat 3-6 mesicu jsou hodne zastarale). A carka slaba zas tak neni a je jasne, ze pokud jsi mela kontrolni hCG nizke, tak tohle neni zbytek z minula. Hrozne zalezi na tom, kdy jsi mela ovulaci. Kdyz jsi po potratu (jestli to bylo 5tt, tak se tomu vlastne ani potrat nerika), tak ten dalsi cyklus mohl byt nepravidelny, takze vubec nevis, kdy jsi otehotnela. Takze staci udelat test dalsi den a uvidis, jestli se drzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
2.4.21 09:35

Ještě zakladatelko - jestli muzu poradit zkus si příští tyden treba zajit na krev jako samoplatce, idealne z odstupem 2-3 dnu. Kdyz bude hcg stoupat, je jasný, ze jde o nove těhotenství. Nebo takhle - to bych udelala ja. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat