Potrat bez revize

12.4.20 21:46

Potrat bez revize

Ahoj holky..mám takový dotaz. V šestém týdnu jsem začala silně krvácet. Jela jsem okamžitě do nemocnice. Tam si mě samozřejmě nechali na pozorování. Ten večer jsem měla neskutečné bolesti. Bylo mi hned jasné, že potrácím.
Sestřička mi dala jen prášek proti bolesti a ráno mě čekala vizita. Bohužel už nešlo vidět srdíčko, krvácení bylo silnější. Doktor mi řekl, že bych měla podstoupit revizi..já to ale odmítla s tím, že chci nechat vše přirozeně a další den mě pustili domů. Řekli mi, že ms budu mít 2-4 týdny. Bohužel trvala jen čtyři dny. Dnes je to přesně měsíc a ms stále nikde. Je to normální? Jaké mohu mít dopady, když jsem na revizi nešla? Dva týdny zpátky jsem měla nechráněný pohlavní styk. Je možné, že jsem znovu těhu? Děkuju za odpověď..je to opravdu těžké období po psychické stránce a tak snad bude už vše probíhat v rámci možností dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7620
12.4.20 21:51

A proč jsi nešla na kontrolu ke svému gynekologovi? To ti v nemocnici neřekli? Dost divný přístup…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
12.4.20 21:51

@BestForever a dělala si test? A na kontrolu si nešla proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
12.4.20 21:59

@BestForever
Já měla po potratu ms 6 dní a vpohodě. Také bez revize, také v 6. tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.20 22:01

@mackA159 Můj gynekolog bohužel momentálně neordinuje. Do nemocnice to mám celkem dost daleko a díky situaci, která teď je, se hromadnou dopravou cestovat bojím. Mám z toho celkem respekt. Jelikož jsem se přestěhovala do města, kde téměř nikoho neznám, nemá mě ani kdo odvést. Je to složitější. A na první kontrolu jsem nešla proto, že jsem se první den co jsem přijela z nemocnice, psychicky zhroutila..rodiče si mě vzali na chvíli k sobě a tam jsem poblíž lékaře k dispozici neměla.
@lachtanice86 Test jsem si nedělala. Od středy do pátku jsem měla bolesti v podbříšku, byla jsem si téměř jistá, že ms přijdou. Bohužel nepřišly a lékárnu o víkendu otevřenou nemám. Zítra si tam ale určitě zajdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.20 22:02

@Maja199 A další ms přišly kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
12.4.20 22:05

@BestForever
Tak jsem ted koukla do Kalendáře a trvala jen 5 dní. (24.7-28.7.) a další (26.8-29.8.).
Cyklus mi to nijak nerozhodilo, jen o 2 dny a další cykly už normálně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 22:08

Mne nechala doktorka týden na rozjetí potratu. Pokud by to nešlo samo, pak tabletka a až potom revize. Začlo to samo hned druhý den. Byla jsem 8+4, ale srdíčko už nebilo a embryo se nevyvíjelo tak 2 týdny. Odpovídalo 6+5. Měsíc bez utz mi přijde riskantní z hlediska zánětu nebo otravy krve.

• Citovat
  • Nahlásit
64601
12.4.20 22:26

@BestForever zažila jsem opakovaně, vždy jen silná má, max týden.. Další cyklus rozházeny.. Alr lepší se objednat k dr vždy na kontrolní utz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 22:32

@BestForever, těhotenství je určitě možné, stejně tak je možné, že se cyklus trochu protáhne a MS dorazí až kolem konce šstinedělí, asi záleží, jak rychle si tělo srovná hladiny hormonů? Moje dr. mě třaba chtěla vidět až po šestinedělí..Potratila jsem samovolně na konci prvního trimestru, po potratu jsem se čistila ještě 6dní (takže se vším všudy týden), ovulace, dle BT potvrzena, proběhla prakticky v termínu, stejně jako 1. (i další) menstruace, cyklus mi to prostě taky nerozhodilo (nicméně těhotná znovu nejsem).
PS. zítra je svátek, tak asi budeš muset počkat do úterý ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat