Potrat Breclav jak to dělají? Chirurgicky a nebo pilulka?

237
13.6.15 07:45

potrat breclav jak to delaji chirurgicky a nebo pilulka

Ahoj maminky mam před sebou těžké rozhodnutí a zjišťuji informace. Mám už tři děťi dvě poslední císařem, posledni císař, před 9 měsíci včera jsem zjistila že jsem asi těhu, což moc nadšená s toho nejsem bojím se dalšího těhotenství kuli těm císařům a taky že by to bylo brzo a že bych nezvladla se o tolik dětí asi starat, proto přemýšlím, že sice nerada ale že bych šla radši na potrat..nedokážu si představit jak by to jinak bylo. Proto se chci zeptat jestli má někdo zkušenost z potratem v břeclavi. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

verinka13
13.6.15 07:53

Mně říkal doktor, že po císaři čekat minimálně půl roku s otěhotněním- po osmi měsících říkal, že už klidně můžu..porad se s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
17524
13.6.15 08:07

Nedelej nic, ceho by jsi porom litovala. Treti ditko bych si nechala a pak bych se uz naporad chranila poradne aby se takova vec neopakovala. Ten prcek uz tu je. Sice malinky ale je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
13.6.15 08:12

Ale já už tři děti mám právě a toto by bylo čtvrté ale jsem po dvou císaří a toto by byl třetí a bojím se aby nerupla děloha a nebo nebyla delší dobu v nemocnici kuli těm třem mím dětem, to že je to mimi vimnejradši bych kdyby tam nebylo vůbec je to těžké, ale myslím si že by to bylo lepší teď už další nemít i když to píšu a mám slzy v očích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
13.6.15 08:12

Pokud jsi si jistá, že další dítě nechceš, co takhle ho dát k adopci? Nebylo by to lepší řešení, než ho zabíjet? Možná bys byla překvapená kolik je tady bezdětných párů, co by si s tebou rádi vyměnili dělohu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
13.6.15 08:31

Možná bych i čtvrté dítě chtěla, ale jsem po dvou cisařích, navíc ten druhý byl před 9 měsíci takže bych musela mít další plánovaný císař a je tam už velké riziko ruptury, už při druhém těhotenství po císaři jsme byla dost hlídaná a taky jsem měla to rizikové. Takže toto by bylo asi ještě víc rizikovější a nemůžu se dívat jen na sebe ale i na děti které mám a o které se musím starat, bylo by něco jiného kdyby nebyli ty císaře tak bych to viděla jinak, ale díky těm císařům se už dost bojím, chápu že jsou maminky co by dali vše za to kdyby měli mimi ale zdruhé strany je to třetí císař dva řezy už tam jsou a nikdo neví jak děloha na další těhu bude reagovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30887
13.6.15 08:35
@danw píše:
Možná bych i čtvrté dítě chtěla, ale jsem po dvou cisařích, navíc ten druhý byl před 9 měsíci takže bych musela mít další plánovaný císař a je tam už velké riziko ruptury, už při druhém těhotenství po císaři jsme byla dost hlídaná a taky jsem měla to rizikové. Takže toto by bylo asi ještě víc rizikovější a nemůžu se dívat jen na sebe ale i na děti které mám a o které se musím starat, bylo by něco jiného kdyby nebyli ty císaře tak bych to viděla jinak, ale díky těm císařům se už dost bojím, chápu že jsou maminky co by dali vše za to kdyby měli mimi ale zdruhé strany je to třetí císař dva řezy už tam jsou a nikdo neví jak děloha na další těhu bude reagovat

to snad posoudí lékaři, odborníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25340
13.6.15 09:09

@danw Musíš kousnout do kyselého jablka a prostě se poradit s doktorem. Ten ti řekne, jak se dělají interrupce v které nemocnici a co se hodí pro tebe. Ono ne každá může „pilulku“ mít.

Další věc je, že to dítě má otce. Musíte se dohodnout spolu. Pokud si nejseš jistá, možná by nebyl marný pokec s psychologem, je to velké rozhodnutí. Ale nechoď do poraden křesťanských organizací, tam tě budou logicky talčit dítě si nechat. Důležité je zjistit, co chceš a potřebuješ ty a tvoje rodina. Moje babička říkávala, kde se nají tři, nají se i čtyři. Ale… Nikdo to za tebe nerozhodne.

Znám ženy, co byly na potratu a jsou s tím rozhodnutím spokojené, i takové, co si dítě nechaly a jsou šťastné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30887
13.6.15 09:24

Po 3 dětech by snad už ženská měla něco vědět o antikoncepci, včetně té „po“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
13.6.15 09:52

Ja mela pristroj ktery pozna plodne a neplodne dny byla jsem s nim spokojena az ted selhal a muselo se to nejak stat pri neplodnem dnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
13.6.15 09:52

A znam par kamaradek ktery i pres brani antikoncepce byli tehotne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30887
13.6.15 09:54
@danw píše:

tak on každý mele o selhání bez podílu uživatelky, ale pravda bývá někde jinde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
13.6.15 09:58
@danw píše:

Sestra měla tři císaře, z toho po prvním otěhotněla do půl roku (což byl taky asi důvod dalšího císaře, že to bylo brzy). Neboj se, oni tě ohlídaj, zvlášť když to vědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
13.6.15 11:07
@danw píše:

Prosim tě tohle si nech od cesty :roll: Musíš se sama rozhodnout, co chceš. Pokud 4. chceš (podle mě holé šílenství) tak si promluv s doktorem jak velké to riziko je nebo není. Jestli ho nechceš, jdi na potrat. Tohle za tebe nikdo nevyřeší, ty si to musíš srovnat v hlavě. Tady ti kupa holek napíše nech si to, je to dar, ale to ti dítě nenakrmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
13.6.15 14:42
@Burj Chalifa píše:
Po 3 dětech by snad už ženská měla něco vědět o antikoncepci, včetně té „po“.

ty jsi taková rypna, to je neuvěřitelný. Vždycky, když vidím příspěvek od tebe a hanka.br už tuším, co asi bude jeho obsahem :roll: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama