Potrat - kdy vymizí těhu příznaky?

Anonymní
21.8.19 19:36

Potrat kdy vymizí těhu příznaky?

Dobrý večer, jsem po spontalnim potratu vše šlo sama cca 6-7 tt. Ale stále mě ničí psychicky tehu příznaky, nevolnost, prsa, pláč bez důvodu, jak dlouho se tělo srovná do netěhu? :( tři děti už jsem porodila ok, a asi nejhorší je že se mi pustilo i mlezivo. O miminko sr snažíme už víc jak půl roku a tohle mě dost rozhodilo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2961
21.8.19 19:57

Ahoj, mě až za cca 3.-4.týdny :? Já byla v 10tt
Vím jak tě to ničí, ja jen ležela a brecela :? :,(
Hodně sil přeji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.19 20:11

@petula.bir tak dlouho.. achju :(,vůbec to nezvládám, taky sr mi chce furt brečet, tak dlouho nic a když konečně, tak tohle…Moc děkuji za podporu

• Citovat
  • Nahlásit
5060
21.8.19 20:22

Já byla v tomto týdnu 2× na revizi a příznaky bezprostředně po zákroku již žádné. Mlezivo? 8o To snad není možné, ani že to trvá tak dlouho :nevim: 8o Jako věřím, že trvá, ale je to pro mě neuvěřitelné :nevim: Tak držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3171
21.8.19 20:26

Ahoj já potratila taky 6-7 týden, je n mě pálily bradavky asi hodinu po potratu a jinak nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3171
21.8.19 20:27

Neboj bolest duševní přejde a jistě brzy otěhotníš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9517
21.8.19 20:39
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jsem po spontalnim potratu vše šlo sama cca 6-7 tt. Ale stále mě ničí psychicky tehu příznaky, nevolnost, prsa, pláč bez důvodu, jak dlouho se tělo srovná do netěhu? :( tři děti už jsem porodila ok, a asi nejhorší je že se mi pustilo i mlezivo. O miminko sr snažíme už víc jak půl roku a tohle mě dost rozhodilo

až klesne hodnota HCG. já potratila ve třetím měsíci a HcG klesalo dva měsíce. Nejhorší to bylo ten první měsíc, to jsem měla klasické nevolnosti, nateklá prsa, jak se to pak dostalo pod určitou hodnotu tak to pomalu odeznívalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.19 20:45

U mě pár dní před tím, než jsem zacala krvacet. Pri krvácení jsem mela třes a zimnici, ale už ne tehu příznaky. Obrecela jsem to o pár týdnů pozdeji, možná tomu napomohl čas Vánoc. Otěhotněla jsem asi 4 měsíce po potratu, 6 menstruačních cyklů, mám krátké. To už dopadlo dobře. Taky jsem mela SP po více detech počatych na první dobrou. Drž se. Určitě se to povede :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.19 21:31

Já potratila v 10tt…taky jsem stále jen brečela, bylo to pro mě těžké. ale překvapilo mě, že ty příznaky odezněly okamžitě. každý to má asi ji ak. :,( přeji ti hodně sil :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.19 08:02

Potrat v 8tt příznaky 4 týdny, snažíme se rok a čtvrt od té doby nic, už se smiruju

• Citovat
  • Nahlásit
22.8.19 13:12

Ja jsem potratila 7.7 v 7tt a priznaky silne az do dalsi MS. A ted v dobe ovulace je mi zase zle, citlive prsa, predtim jsem to tak nemela, tak doufam, ze dalai mesic, uz to bude ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.19 13:36

Teda to tělo je vážně zrádné, dnes jsem byla zase na ko. Hcg už mizivé, prý to brzo přejde, a ještě mi napsal utrogestan když pocit dokážu ale né udržet, tak uvidíme. Mám d9st cyst na obou vajecnich a diky tomu můžu mít prý i dál ty příznaky jelikož taky mají v sobě dost hormonů, ale těhotenství to prý vůbec nevadí potvrdila primářka i :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.19 10:19

Ahojky. Moje zkušenost s prvním tehu :(
Bohužel nedopadlo. Maminky které na začátku špini a je vše v pořádku mohou být stastne :srdce:
Já bohužel takové štěstí neměla. Opravdu jsem pouze světle spinila ( ale prý je to normální ) u mě opak pravdou ale :(
Spinila jsem tak týden světle hnede to bylo… Pak mi začalo klesat hcg a zmizela mi druhá čárka z tt :( je to těžké období.
My ženy jsme silné a zvládneme to :roll:
Je to strašně těžké ale… doufam ze se brzy zadari a bude vše v pořádku uz :srdce:
I vám holky držím palce :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama