Potrat - kdy vymizí těhu příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 19:36
Potrat kdy vymizí těhu příznaky?

Dobrý večer, jsem po spontalnim potratu vše šlo sama cca 6-7 tt. Ale stále mě ničí psychicky tehu příznaky, nevolnost, prsa, pláč bez důvodu, jak dlouho se tělo srovná do netěhu? :( tři děti už jsem porodila ok, a asi nejhorší je že se mi pustilo i mlezivo. O miminko sr snažíme už víc jak půl roku a tohle mě dost rozhodilo

Přečtěte si článek: Šestinedělí po potratu: Jak se rychle zotavit?

Reakce:
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 21.08.19 19:57

Ahoj, mě až za cca 3.-4.týdny :? Já byla v 10tt
Vím jak tě to ničí, ja jen ležela a brecela :? :,(
Hodně sil přeji :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 20:11

@petula.bir tak dlouho.. achju :(,vůbec to nezvládám, taky sr mi chce furt brečet, tak dlouho nic a když konečně, tak tohle…Moc děkuji za podporu

mau-mau
Závislačka 4337 příspěvků 21.08.19 20:22

Já byla v tomto týdnu 2× na revizi a příznaky bezprostředně po zákroku již žádné. Mlezivo? 8o To snad není možné, ani že to trvá tak dlouho :nevim: 8o Jako věřím, že trvá, ale je to pro mě neuvěřitelné :nevim: Tak držím palce.

Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 21.08.19 20:26

Ahoj já potratila taky 6-7 týden, je n mě pálily bradavky asi hodinu po potratu a jinak nic

Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 21.08.19 20:27

Neboj bolest duševní přejde a jistě brzy otěhotníš

Pam12
Echt Kelišová 9024 příspěvků 21.08.19 20:39
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jsem po spontalnim potratu vše šlo sama cca 6-7 tt. Ale stále mě ničí psychicky tehu příznaky, nevolnost, prsa, pláč bez důvodu, jak dlouho se tělo srovná do netěhu? :( tři děti už jsem porodila ok, a asi nejhorší je že se mi pustilo i mlezivo. O miminko sr snažíme už víc jak půl roku a tohle mě dost rozhodilo

až klesne hodnota HCG. já potratila ve třetím měsíci a HcG klesalo dva měsíce. Nejhorší to bylo ten první měsíc, to jsem měla klasické nevolnosti, nateklá prsa, jak se to pak dostalo pod určitou hodnotu tak to pomalu odeznívalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 20:45

U mě pár dní před tím, než jsem zacala krvacet. Pri krvácení jsem mela třes a zimnici, ale už ne tehu příznaky. Obrecela jsem to o pár týdnů pozdeji, možná tomu napomohl čas Vánoc. Otěhotněla jsem asi 4 měsíce po potratu, 6 menstruačních cyklů, mám krátké. To už dopadlo dobře. Taky jsem mela SP po více detech počatych na první dobrou. Drž se. Určitě se to povede :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:31

Já potratila v 10tt…taky jsem stále jen brečela, bylo to pro mě těžké. ale překvapilo mě, že ty příznaky odezněly okamžitě. každý to má asi ji ak. :,( přeji ti hodně sil :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 08:02

Potrat v 8tt příznaky 4 týdny, snažíme se rok a čtvrt od té doby nic, už se smiruju

Anonymka999
Nováček 8 příspěvků 22.08.19 13:12

Ja jsem potratila 7.7 v 7tt a priznaky silne az do dalsi MS. A ted v dobe ovulace je mi zase zle, citlive prsa, predtim jsem to tak nemela, tak doufam, ze dalai mesic, uz to bude ok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:36

Teda to tělo je vážně zrádné, dnes jsem byla zase na ko. Hcg už mizivé, prý to brzo přejde, a ještě mi napsal utrogestan když pocit dokážu ale né udržet, tak uvidíme. Mám d9st cyst na obou vajecnich a diky tomu můžu mít prý i dál ty příznaky jelikož taky mají v sobě dost hormonů, ale těhotenství to prý vůbec nevadí potvrdila primářka i :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 10:19

Ahojky. Moje zkušenost s prvním tehu :(
Bohužel nedopadlo. Maminky které na začátku špini a je vše v pořádku mohou být stastne :srdce:
Já bohužel takové štěstí neměla. Opravdu jsem pouze světle spinila ( ale prý je to normální ) u mě opak pravdou ale :(
Spinila jsem tak týden světle hnede to bylo… Pak mi začalo klesat hcg a zmizela mi druhá čárka z tt :( je to těžké období.
My ženy jsme silné a zvládneme to :roll:
Je to strašně těžké ale… doufam ze se brzy zadari a bude vše v pořádku uz :srdce:
I vám holky držím palce :palec:

Váš příspěvek
Reklama