Přítel chtěl dítě a teď mě posílá na potrat

Napsat příspěvek
8234
23.11.19 07:31

Jak tě donutil abys nebrala HA? Píšeš že další dítě jsi už nechtěla 8o Sama tři děti neuživíš, asi nemáš moc na výběr. Jeho bych už ale nechtěla ani vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
23.11.19 07:36

Uf. On tě nenutil. Jen žádal absurdní důkaz tvé lásky a tebe nenapadlo nic lepšího, než mu ho poskytnout… :zed:
Je to blb, ale vy dva si nemáte co vyčítat :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
23.11.19 10:24

A je aspon slusne vydelavajici? Kdyz ti bude platit alimenty, taky nevyjdete?
Ja uz bych dneska byla se 3.ditetem velmi pragmaticka. Taky mam uz deti a prave i kvuli nim bych novemu chlapovi rekla, ze jestli chce dite, uzavreme písemnou dohodu o kompenzaci. Zni to blbe, ale ja bych do dalsiho jinak nesla. Musela bych vedet, ze mam jisty prijem, abych to zvladla i sama. Pripadne bydleni zdarma (napr. jen energie), protoze zustat na 3 deti sama, by mohlo byt pro nas vsechny destruktivni. Ne proto, ze bych byla zlatokopka :).
Na potrat bych asi jit nedokazala.
Co mas za praci? A jak stare deti? Co bydleni?
Jestli mas mizerny prijem ted, materskou a pak rodicakem si o moc nepohorsis. Jestli dobre placenou, materska bude s alimenty slusna a u rodicaku holt budes muset aspon na castecny do prace. Starsi deti maji nejake specificke potreby nebo zajmy? Jak si zijete ted?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj.. prosím co by jste delali v tomhle pripade? Pritel me v cervenci doslova donutil abych prestala brat HA a chtel dite…ted v listopadu jsem zjistila ze jsu tehotna a on najednou je uplne jiny..a v podstate me nuti jit na potrat..nechapu to..byli by jste s takovym člověkem? :?

Ja bych ho zas předtím doslova donutila ke svatbě… Ne vážně, byla si fakt slepá. Je to ale předpokládám strašně hodný partner, takže s ním hádám zůstaň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3867
23.11.19 11:10
@Bubla Bůčková píše:
Ja bych ho zas předtím doslova donutila ke svatbě… Ne vážně, byla si fakt slepá. Je to ale předpokládám strašně hodný partner, takže s ním hádám zůstaň.

Přesně tak. Antikoncepce se vysazuje až po svatbě. To by zas byl na oplátku můj požadavek :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 11:12
@truelly píše:
Přesně tak. Antikoncepce se vysazuje až po svatbě. To by zas byl na oplátku můj požadavek :pankac:

Jo jo dokaz mi že mě miluješ, vysad prášky… Tak hochu, ty mi dokážeš lásku před padesáti lidma a pak se uvidí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
23.11.19 12:34

Dost dobře nechápu, proč jsou tady skoro všichni tak zlí… Udělala prostě chybu, teď už to ví, tak jí ještě dupněte za krk a vymáchejte ji v tom pořádně. Asi ještě pořád není dost nešťastná, že? :,(

Řešení to má bohužel jen jedno - jít na potrat. Ale po „panu otci“ bych tedy tvrdě vymáhala, že platit ho bude on. Křivák jeden.

Asi jsi nečetla Plzákovy knížky, že? Pár si jich přečti, je to moc užitečné čtení do života. Např. tam píše, že stejně, jako nelze dokázat věrnost, tak ani lásku. Opak jo, ale tohle prokázat prostě nejde…

Pozitivní je, že teď už víš, že jakmile nějakej chlap začne o dokazování lásky, je načase sbalit mu kufry. ;)

Drž se. Časem to bude lepší, uvidíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama