Potrat nebo uhnizďování vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 17:55
Potrat nebo uhnizďování vajíčka

Ahoj, holky. V pátek jsem zjistila, že jsem těhotná. Brečela jsem radostí, protože se dlouho snažíme s přítelem…MS tedy měla přijít už ve čtvrtek( ani bych test nezkoušela, ale přítel mi z ničeho nic řekl, že jsem jiná. Ale nedokáže to popsat..proto jsem si i udělala test a tam byly //! ) jenže…v pondělí mi pobolívalo břicho a odpo takový světle hnědý výtok(hodně malinko). Ráno v to pondělí jsem se objednávala na gynekologii (kam mam jít až 27.5)..dnes mě hodně začalo bolet břicho, párkrát se mi i zamotala hlava..a začala jsem krvácet. Myslím, že hodně. Nikdy ani takto první den nekrvácím. Krev je světlá, hodně tekutá, sednu na záchod a teče..prostě hodně tekutá (pardon za ten popis :lol: )…bylo mi na brečení, když jsem to zjistila. Co myslíte? Jedná se o potrat? Nebo mam být naivní a doufat, že to nic neni :(?… Mam raději zajít k doktoru už zítra, kdyby náhodou to byl potrat, aby mne prohlédla? Tím, že krvácím se mi tam ani nechce, protože jak to bolí..nějak nechci, aby se ve mne ještě “vrtala”..přes ultrazvuk asi nic vidět nepůjde, že?… Děkuju :oops:

Reakce:
Barry1997
Kecalka 273 příspěvků 21.05.19 17:56
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. V pátek jsem zjistila, že jsem těhotná. Brečela jsem radostí, protože se dlouho snažíme s přítelem…MS tedy měla přijít už ve čtvrtek( ani bych test nezkoušela, ale přítel mi z ničeho nic řekl, že jsem jiná. Ale nedokáže to popsat..proto jsem si i udělala test a tam byly //! ) jenže…v pondělí mi pobolívalo břicho a odpo takový světle hnědý výtok(hodně malinko). Ráno v to pondělí jsem se objednávala na gynekologii (kam mam jít až 27.5)..dnes mě hodně začalo bolet břicho, párkrát se mi i zamotala hlava..a začala jsem krvácet. Myslím, že hodně. Nikdy ani takto první den nekrvácím. Krev je světlá, hodně tekutá, sednu na záchod a teče..prostě hodně tekutá (pardon za ten popis :lol: )…bylo mi na brečení, když jsem to zjistila. Co myslíte? Jedná se o potrat? Nebo mam být naivní a doufat, že to nic neni :(?… Mam raději zajít k doktoru už zítra, kdyby náhodou to byl potrat, aby mne prohlédla? Tím, že krvácím se mi tam ani nechce, protože jak to bolí..nějak nechci, aby se ve mne ještě “vrtala”..přes ultrazvuk asi nic vidět nepůjde, že?… Děkuju :oops:

Jeď na pohotovost. Tady ti nikdo nepomuze. Chce to gynekologa.

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 21.05.19 17:57

Zřejmě se těhotenství neudrzelo. K dr jít můžeš pro svůj klid, zes to nezanedbala, ale ještě by ani nebylo nic vidět

ugluk
Hvězda diskuse 46715 příspěvků 21.05.19 17:59

Jestli máš pár dní pozitivní test, žádný doktor s tebou nic nevykoumá. Počkej pár dní a zkus znovu test, pokud by byl pozitivní, ještě je naděje. Spíš teda nebude, tohle je bohužel velmi běžná záležitost, ale naděje umírá poslední.

karkarka
Závislačka 3788 příspěvků 21.05.19 18:37

Uhnizdovani vajíčko to určitě není. Udělej test po skončení krvácení a budeš mít hned jasno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 18:38
@ugluk píše:
Jestli máš pár dní pozitivní test, žádný doktor s tebou nic nevykoumá. Počkej pár dní a zkus znovu test, pokud by byl pozitivní, ještě je naděje. Spíš teda nebude, tohle je bohužel velmi běžná záležitost, ale naděje umírá poslední.

Tak jsem u doktorky byla. Prohlédla mě, poslala na krev a ukázalo se, že mam nízkou hladinu HCG..takže z toho doopravdy nic není, no co…budem zkoušet dál. V pondělí jdu k ní znova, aby jsme vše probraly a řešily naše zkoušení, které stále nedopadá dobře…

Váš příspěvek
Reklama