Potrat po radosti ze dvou čárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 02.04.18 05:48
Potrat po radosti ze dvou carek

Zdravim vas, jsem zpet a mam bohuzel spatne zpravy.. Konecne se mi podarilo otehotnet, ale v 5+4tt jsem zacala krvacet jako pri hodne silne ms, a s dost silnymi bolestmi, jela jsem tedy hned do nemocnice a tam mi potvrdili samovolny potrat.. A ja se chci zeptat, jak to je, kdyz chci hned zase otehotnet, to krvaceni, mam tedy brat jako ms, a muzu mit uz ovulaci a dalsi ms uz treba nedostat? Na podporu ovulace beru clostilbegyt od 5.dne cyklu, a nevim jestli to krvaceni je tedy menstruace a od 5.dne muzu brat clostik a treba s nim znovu otehotnet.. Nebo je nutne cekat az na dalsi ms? :think:

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 02.04.18 07:06

@Majdalenka952 zavolej si doktorovi jestli clostik brat ja osobne bych tento mesic hormony vynechala a snazila se prirozene urcite clostit finguje i dalsi mesic, tak st je pohnojeno :palec: snazit se muzete normalne kdyz neprobehla revize :hug:

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 02.04.18 07:07

S leky bych pockala az na další MS, tento mikropotrat může být silnější a krvácení delší. Co se týče snažení, je možno hned.

histep
Závislačka 2770 příspěvků 02.04.18 07:58

Otehotnet prirozene muses hned v tomto cyklu, ale s Clostilem bych pockala az na dalsi. Jednak nelze urcit 1DC, diky zbytkovemu hCG by hormonalni start cyklu mohl byt posunut od zacatku krvaceni a jednak prodelavas docela hormonalni houpacku a do toho jeste michat leky, tak si zadelas akorat na poradne rozhozeni cyklu

Qadra
Povídálka 38 příspěvků 02.04.18 07:58

@Majdalenka952 teď bys měla dodržet šestinedělí a počkat na první ms a pak se snažit. Pokud jsi potratila, měl by ti dr udělat kontrolní UZ zda vše odešlo…hodně štěstí já už to mám za sebou dvakrát

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 02.04.18 08:29

@Majdalenka952 ja mela takto jedno biochemicke tehotenstvi, kdy jsem dostala MS o tyden pozdeji (takze cca v 5+0)… Byla jsem i v nemocnici a rekli mi, ze se muzeme snazit hned. Kdyz neni revize, neni treba cekat zadne sestinedeli ;) normalne to ber jako MS a muzete se snazit. Kdyz telo nebude pripravene, stejne neotehotnis ;) drzim palce :kytka:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 02.04.18 08:44

Moc vam vsem dekuju, jsem z toho smutna, pres rok nam to neslo, pak jsem dostala clostik a hned prvni mesic se povedlo, no a kdyz to dopadlo takhle, nejvetsi stesti by pro nas bylo znovu otehotnet, vim ze bez clostiku neotehotnim, mam anovulacni cykly, a jeste tak moc dlouhy, nevydrzim cekat do ms, moc si to miminko prejeme :,( :srdce: jo a na revizi snad nepujdu, ale uvidim ve stredu, to jdu na kontrolu :think:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 02.04.18 08:48

Já si myslím, že dodržet šestinedělí, když to bylo teprvé v 6. týdnu a nebyla revize, tak určitě nemusíš! Brala bych to za normální MS a snažila se hned, teď je tělo nabuzené, je velká šance, že to vyjde, držím palce :hug:

Anonymní  02.04.18 08:53

Dobre rano, trosku vas musim povzbudit. Jestli nechcete cekat ani na prvni MS, tak necekejte. Ja jsem mela potrat v 6tt (bez revize a i bez kontrolniho ultrazvuku…nikoho nezajimalo, jestli opravdu odeslo vsechno) a nechtela jsem cekat ani minutu. No a otehotnela jsem hned za 14 dnu po potratu. Takze to jde, pokud je telo a psychika pripravena. Nyni jsem ve 23tt a vse je v poradku. Budu vam drzet palce :hug:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 02.04.18 08:54
@Pety2 píše:
Já si myslím, že dodržet šestinedělí, když to bylo teprvé v 6. týdnu a nebyla revize, tak určitě nemusíš! Brala bych to za normální MS a snažila se hned, teď je tělo nabuzené, je velká šance, že to vyjde, držím palce :hug:

Dekuju za podporu, taky si myslim ze sestinedeli je nesmysl kdyz neni revize, ale chtela jsem se proste poradit, takze dekuji, zacinam byt zase trochu optimisticka :srdce:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 02.04.18 08:56
@Anonymní píše:
Dobre rano, trosku vas musim povzbudit. Jestli nechcete cekat ani na prvni MS, tak necekejte. Ja jsem mela potrat v 6tt (bez revize a i bez kontrolniho ultrazvuku…nikoho nezajimalo, jestli opravdu odeslo vsechno) a nechtela jsem cekat ani minutu. No a otehotnela jsem hned za 14 dnu po potratu. Takze to jde, pokud je telo a psychika pripravena. Nyni jsem ve 23tt a vse je v poradku. Budu vam drzet palce :hug:

Moc dekuju! A vam preju do konce tehu jen pohodu a klid :srdce:

iwa83
Kelišová 5645 příspěvků 02.04.18 09:57

Kdyby si nedělala test, tak ani nevíš, že jsi těhotná. Za mě 6ti nedělí není potřeba. Ale je moc důležitá hlava a když se na to člověk moc upíná, většinou to nevyjde. Tak spíš srovnat hlavu a případně se zamyslet co v případě že se to nebude dařit.
Nám se první dcera povedla po víc než půl roce. Po porodu jsem nic nebrala, nekojila, měsíc po 6ti nedělí naskočila MS, nechávali jsme tomu volný průběh a přes rok nic :( Už jsem z toho byla nervní. Pak jsem otěhotněla, radost veliká - myslela jsem že bude vše už je ok. A v 8tt jsem skončila na pohotovosti s verdiktem zamlklé těhotenství a následně revize. Takže obrečeno všechno, do toho otázky „kdy bude druhé?“ a podobně. Já už se smiřovala s myšlenkou, že bude jedináčik, já zase do práce (to mi nijak nevadí). A prostě hold nebude. Před Vánocemi zase // a po 14 dnech MS = biochemické. A pak v únoru se MS neobjevila, vydržela jsem čekat 14 dní než jsem dělala test. Teď momentálně 12tt a zatím vše ok. Prostě už hlava byla smířená a nějak jsem to neřešila a nečekala nervozní zda dorazí nebo nedorazí MS. Fakt na tom něco bude ;) Držím moc palce, ať se brzy zadaří.

šajtarka
Kecalka 113 příspěvků 27.04.18 14:47

Taky jsem,,potratila,, v 5.týdnu. Nedá se ještě asi mluvit úplně o potratu, jedná se o biochemicke těh. Není třeba čekat s dalším snížením. My jsme se začali snažit hned, hned to vyšlo a máme zdravého syna. Teď jsme se snažili o druhé a ve 13.týdnu revize…Srdíčko přestalo být 11+6.To je teprve šrám na duši.
Dr. řekla, že po první ms se můžeme snažit znova tak snad už bude vše v pořádku.
Tobě držím taky palce…ničeho se neboj a do toho…Po biochem. bývá pohnojeno

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama