Potrat? Pozor - naturalistický popis

Anonymní
12.12.19 16:15

Potrat? Pozor - naturalistický popis

Ahoj, jdu se zeptat na vaše názory. A vlastně i vypsat… Je mi jasné, že nemáte křišťálovou kouli, ale dost mi pomůže, když uvedete své zkušenosti atd. Slabší povahy, ať prosím dál nečtou.
Jsem po kryoembryotransferu necelé tři týdny. V den termínu menstruace jsem slabě zaspinila, poté klid az do predvcejerska. Začalo to slabým špiněním na intimku, barva ruzovohneda. Špinění k večeru změnilo barvu na hnědou, s příměsí hlenu. Druhý den jsem šla na gynekologii, nález odpovídá konci pátého týdne (zvýšená sliznice, náznak gestacniho váčku), což je ok, hcg necelých 1500. Jsem na kontrolu objednaná na příští týden. Dle lékaře je to buď a nebo (to mi je jasné). Včera odpoledne se špinění zhoršilo. Není to čistá krev, ale jakoby naředěná, spolu s čirým hlenem a jasně krvavými nitkami. Zarazila mě i konzistence jedné „várky“ hlenu, ktera mi konzistencí připomínala hlenovou zátku z pokročilého těhotenství, akorát toho nebylo tolik? Je to možné, takhle v začátku? Včera mě bolelo břicho jako na menstruaci, dnes je to lepší. Spinim stále stejně. Mám za sebou jeden potrat pred několika měsíci. Rozběhl se velmi podobně, jako tentokrát, ale teď je vše o poznání mírnější. Tak si říkám, jestli je naděje… Minule mě hned poslali na revizi, takže nevím, jak by se situace vyvíjela přirozeně. Hodně se v souvislosti s krvácením zmiňují i hematomy, ale předpokládám, že ten by byl vidět na ultrazvuku. Trvalo by špinění několik dní, byl by tam i hojný hlen?
Vím, že se vše rozlouskne příští týden. Přesto prosím o názor. Myslíte si, že je to opět potrat, i když nemám velké bolesti a nekrvacim ani silou menstruace? Nebo tak vypadá začátek konce a jen se to zatím nerozbehlo? Děkuju za přečtení a vaše odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17718
12.12.19 16:23

Ja myslim, ze dokud to neni cista krev tak to muze byt porad v poradku. V zacatku tehotenstvi spini spousta zenskych. Mne kdyz se rozjel potrat, tak to byla jatka. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
12.12.19 16:32

Dokud to nebude jasná krev, je to nejspíš v pořádku. Bereš utrogestan? Šla bych zítra na odběr hcg. Mělo by být kolem 3000.jestli bude, je těhotenství v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 16:33

@viky23 Děkuju! Taky si říkám, že je to takové mírné… Ale jsem zatím málo - 5+0.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 16:34

@karkarka Zítra na krev určitě půjdu.. Utrogestan beru už od transferu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:04

Nevím, jetli ti to pomůže, ale já na začátku obou mých těhotenství (obě naprosto v pořádku) musela nosit vložky kvůli hlenovitému výtoku. A sestra i slabě špinila a hematom na UTZ vidět nebyl. A taky to dobře dopadlo. Tak držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
6327
12.12.19 17:17
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se zeptat na vaše názory. A vlastně i vypsat… Je mi jasné, že nemáte křišťálovou kouli, ale dost mi pomůže, když uvedete své zkušenosti atd. Slabší povahy, ať prosím dál nečtou.
Jsem po kryoembryotransferu necelé tři týdny. V den termínu menstruace jsem slabě zaspinila, poté klid az do predvcejerska. Začalo to slabým špiněním na intimku, barva ruzovohneda. Špinění k večeru změnilo barvu na hnědou, s příměsí hlenu. Druhý den jsem šla na gynekologii, nález odpovídá konci pátého týdne (zvýšená sliznice, náznak gestacniho váčku), což je ok, hcg necelých 1500. Jsem na kontrolu objednaná na příští týden. Dle lékaře je to buď a nebo (to mi je jasné). Včera odpoledne se špinění zhoršilo. Není to čistá krev, ale jakoby naředěná, spolu s čirým hlenem a jasně krvavými nitkami. Zarazila mě i konzistence jedné „várky“ hlenu, ktera mi konzistencí připomínala hlenovou zátku z pokročilého těhotenství, akorát toho nebylo tolik? Je to možné, takhle v začátku? Včera mě bolelo břicho jako na menstruaci, dnes je to lepší. Spinim stále stejně. Mám za sebou jeden potrat pred několika měsíci. Rozběhl se velmi podobně, jako tentokrát, ale teď je vše o poznání mírnější. Tak si říkám, jestli je naděje… Minule mě hned poslali na revizi, takže nevím, jak by se situace vyvíjela přirozeně. Hodně se v souvislosti s krvácením zmiňují i hematomy, ale předpokládám, že ten by byl vidět na ultrazvuku. Trvalo by špinění několik dní, byl by tam i hojný hlen?
Vím, že se vše rozlouskne příští týden. Přesto prosím o názor. Myslíte si, že je to opět potrat, i když nemám velké bolesti a nekrvacim ani silou menstruace? Nebo tak vypadá začátek konce a jen se to zatím nerozbehlo? Děkuju za přečtení a vaše odpovědi :kytka:

Já na začátku taky krvácela hodně a miminko bylo v pořádku ze začátku mi příčinu neřekli byla jsem několikrát na pohotovosti a potom u mojí doktorky tam viděla hematom a ten pak s krví odešel a od té doby klid teď jsem na konci 25 tt a zase mám jiné problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
12.12.19 17:27

Mela jsem hematom a syndrom mizejiciho dvojcete, vse dobre dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:31
@Anonymní píše:
Nevím, jetli ti to pomůže, ale já na začátku obou mých těhotenství (obě naprosto v pořádku) musela nosit vložky kvůli hlenovitému výtoku. A sestra i slabě špinila a hematom na UTZ vidět nebyl. A taky to dobře dopadlo. Tak držím palce!

Děkuju za zkušenost :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:34

@lovean Děkuju! Můžu se zeptat, jak krvácení z hematomu vypadalo? Bylo to najednou „hrc“, nebo krev odcházela postupně? Přeju Ti pohodový zbytek těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:35

@scentini Děkuju za zkušenost :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
6327
12.12.19 17:38
@Anonymní píše:
@lovean Děkuju! Můžu se zeptat, jak krvácení z hematomu vypadalo? Bylo to najednou „hrc“, nebo krev odcházela postupně? Přeju Ti pohodový zbytek těhotenství :kytka:

Děkuji no bylo to postupně krvácela jsem z přestávkami několik týdnů ale na konci ze mě odcházel ten hematom po malých kousickach a pak až to vše odešlo tak už se krvácení myslím nevrátilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 17:48

@lovean Aha, díky za odpověď. Zas mě začíná bolet víc břicho, tak se nechám překvapit, co z toho bude…

• Citovat
  • Nahlásit
6327
12.12.19 18:13
@Anonymní píše:
@lovean Aha, díky za odpověď. Zas mě začíná bolet víc břicho, tak se nechám překvapit, co z toho bude…

Jj držím palce ať to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 12:35

Tak hlásím definitivní konec. Silně krvácím i s kusy sliznice. Snad to zvládnu v klidu domova. Díky všem za podporu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat