Potrat, protože ON s tím nesouhlasí? Jak to vyřešit?

Anonymní
2.12.19 17:39

Potrat, protože ON s tím nesouhlasí? Jak to vyřešit?

Ahoj všem, chci to nějak shrnout, jinak by to byla 1000listová kniha s několika části..
Před rokem aj čtvrť jsem odešla od manžela, s kterým mám 3 děti, pro mě ze závažných partnerských důvodů. S dětmi ale ok, domluvili jsme se na střídavé péči po týdnu, děti jsou se vším smířené, spokojené a ví, že je to takto lepší. Nyní už jsem podala i návrh na rozvod, vše rozumně domluvou. Před rokem jsem odešla do jediného volného pronájmu, který zde na vesnici byl, platím tady za 1+1 14tisíc. Můj plat je 22000 + si přivydělávám trenerstvím, z kterého mám 10000/měsičně. Každý už žijeme dávno svůj život. Rok aj půl mám tajně milence, s kterým mám jasně nastavene pravidla, že mě miluje, ale neví si představit, že by měl odpovědnost za tolik dětí, že bych tam tedy vlastně asi nemohla nikdy bydlet - u něho, má velkej dům, je sám a i velmi dobrý peníz. Já na to přistala, nakonec jsem docela pyšná samostatná jednotka, na vše včetně toho nájmu si vydělám sama, nepobírám žádné dávky a v týdnu, kdy děti nemám já, jsem u milence a žijeme jak manželé v utajení (on na tom trvá, aby o nás nikdo nevěděl, i když na vesnici je to spíš už teď takové veřejné tajemství)… Teď se mi poštěstilo a zažádala jsem si tadyna vesnici o sociální nové bydlení, krásne nové a velké pro mě i děti. A vypadá to, že mám velkou šanci od března bydlet líp a za míň. Jenže já jsem teď s milencem otěhotněla. Trochu nezodpovědně z obou stran, ale zas je to člověk, kterého orpavdu miluju… Proto bych si mimčo nejraději nechala… On ale s tím nesouhlasí. Že mne moc miluje, ale nemůžeme mít spolu dítě. A vím, že jediné co za tím stojí, je to, že mám ty tři děti už. Několikrát mi řekl, že nebýt to tak tak, už u něho dávno bydlím a máme mimi.. JÁ se s tímto jeho postojem srovnala a nakonec mi i vyhovuje, že žiju takto a mám své soukromí a neprudí mne žádný chlap v domácnosti.. Ale co teď? Já si nakonec nedovedu představit, že jdu na potrat. Vystudovala jsem VŠ s troma dětma(všechno teď školní věk, jsou po sobě, pěkně samostatné), zvládla jsme toho už dost včetně sportovní i profesní kariéry a nyní to zvládám i ve střídavce, kde si s exmužem vzájemně nic neplatíme. Nemůžu jít na potrat jen proto, že on si to nepřeje, kvůli tomu, že mám ještě jiné děti. Nevím co navrhnout, aby tato situace dopadla co nejlíp a i on se s tím smířil (peněz má dost, takže by asi bez problémů platil). Vykašlat se na něho a jít si úplně sama? Chtít po něm ať platí a je zapsaný v rodným listě s tím, že budeme fungovat ale budu s 4 děckami v sociálním (i když krásném)bytě? Nechci, nechci si to nechat vzít. Jsou mnohem horší důvody, proč by miminka tady raději neměli být. Toto mne tak nepřijde :-(. Vůbec nevím, jak dál :-/. Jsem nazlobená, zároveň vím, že to vždy takto měl. Budeme spolu, ale žádny spolubydlení s mojimi tromi dětmi, i když ve střídavce. Nic nejde vrátit zpátky, spíš jak odsouzení za nezodpovědnost a pod. potřebuji radu, jak by třeba šel zpracovat, možná ať jsme všichni relativně šťastní… A nemusím na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

348
2.12.19 17:50

Jestli mimčo chceš, tak si ho nech, nenech se do ničeho nutit. Popravdě jestli mu vadí to že máš tři děti, tak ti za to nestojí a doopravdy tě nechce. Chlap si najde vždy nějakou výmluvu proč si ženu nenavštěvovat domu, kdyby to nebyly ty děti mohlo by to být něco jiného. Buď do toho půjde s tebou nebo uteče, možná jste něco takového potřebovali, aby se to rozseklo. Hlavně si teda spočítej jestli budeš mít na to uživit 4děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 17:50

Myslim, ze si ho strasne malujes :( on te miluje, ale bez deti a ty mas stridavou peci u nej v bataku, kdyz haranti zmizi. A ted nechce dite. Ja bych rekla (i kdyz sama jsem to ted mela jinak), ze je to vase spolecna zodpovednost, ale tve zdravi. Takze se rozhodni, jak to chces ty a je spravedlive, aby on platil. Kazdopadne s nim bych do budoucna nepocitala, ty deti jsou jen zaminka, vas vztah vubec legalizovat nechce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 17:52

Jo, presne takhle se chova chlap, ktery strasne moc miluje. Otevri oci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3494
2.12.19 17:57

No promiň, ale to je přece tak ponižující, jak se k tobě chová 8o Takovýho chlapa bych si nechala maximálně na pěkné chvilky bez záruky. Zvládneš sama čtyři děti? Protože sama na to s největší pravděpodobností budeš. Přece bys nechtěla, aby tvoje děti žily s někým, kdo je v nejlepším případě bude tiše trpět? To by stejně dlouhodobě nefungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 18:01

Já to holky tak nějak vím.. Vždy jsem milovala víc já jeho, jak on mě :-(. Udělal toho pro mne mnoho, nejvíc a nikdy mi s nikým nebylo tak super.. Ale v týdnu, kdy děti nemám… Vím, že to bylo prostě zle, já jsem si akorát zvykla. Právě si říkám, teď se může zachovat jako chlap, který mne teda opravdu miluje, ale on couvá :-(. Nějak se mne ale nezeptal, jaký mám na to názor já. Bere to jako automatiku, že pudu..Já mlčím, zatím.. Chová se teď extremne hezky, mám pocit že si jenom chystá půdu, abych neoponovala. Ale to má smůlu :-(… Snažím si to vše spočítat. Já bych mohla nadále pracovat pro naši firmu, je to permanent homeoffice, a trenovat mužu taky dál, i má trenerka to kdysi zvládla s detma. ale to mela teda po boku chlapa co ji pohlídal nalé deti. Ještě bych ráda dodala, že i přes tři děti, o mně co žiju sama byl zájem, a bylo těch můžu víc..ja jsem ale byla, a jsem tak nejak zamilovaná pořád do toho, co mne neprijal se vším, co ke mne patří… Ted dojde na lámaní chleba.. Tak bych si přála, aby se kluk vzpamatoval… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1052
2.12.19 18:01

A navíc to dítě bude psané na manžela, když nejsi rozvedená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11149
2.12.19 18:02

No tak ono hlavně jako otec v RL bude stejně zapsanej manžel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

On tě jako životní partnerku nechce. Nechce tvé děti a u něj jsi tajně. Žádný vztah nemáte, max. milenecký. Když mě jednou chtěl bývalý tajit, tak byl okamžitý konec. Do postele bych mu byla dobrá, ale na vztah ne? :roll: Ty si musíš spočítat, jestli s rodičákem, alimenty od obou otců a příspěvkem na sebe od otce dítěte zvládneš uživit 4 děti, nikdo jiný to za tebe neudělá. Pokud nechceš na potrat, tak co adopce?

• Nahlásit
  • Citovat
4920

Šla bych na potrat a chlapa poslala do zadele. Miminko fakt vztah neslepi, spíš naopak. A 3 děti už máš, to jim jako privedes dalšího do party aniž by věděli o tatinkovi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
2.12.19 18:03

4deti a sama tak holka zlatá nezávidím. Ten milenec nechce děti ani Tvoje ani vlastne. Jak pride miminko už výdělek bude menší ale to Ty víš. Na trenérství asi čas nebude. Ale je vidět že jsi matka a miluješ svoje děti. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 18:05

@vertunka ano z toho mám taky hrůzu… S tím manželem vím, ale to bych pořešila, záleží, zda by byl zapsaný milenec v RL nebo ne. muselo by se to pak dodatečně soudem změnit. Ale to mi v tom všem přijde jako formalita… Adopce- na to bych neměla, když už to vynosím. Jenže já potrat asi taky nezvládnu :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
826
2.12.19 18:08
@Anonymní píše:
@vertunka ano z toho mám taky hrůzu… S tím manželem vím, ale to bych pořešila, záleží, zda by byl zapsaný milenec v RL nebo ne. muselo by se to pak dodatečně soudem změnit. Ale to mi v tom všem přijde jako formalita… Adopce- na to bych neměla, když už to vynosím. Jenže já potrat asi taky nezvládnu :-(.

V RL bude manžel, to formalita není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 18:09

Ano bude, ale vím jak pak postupovat, aby nebyl. S manželem bych se domluvila. Jenže, kdo ví jak toto dopadne celé :-/

• Nahlásit
  • Citovat
426
2.12.19 18:12

Keď máte spolu fungovať a keď ťa tak veľmi miluje, tak predsa so všetkým všudy. A Deti sú predsa súčasťou teba. keď ich nedokáže rešpektovať, ako potom môže rešpektovať teba??? asi máš ešte ružové okuliare. To či si dieťa necháš je len na tebe. A keďže bývate na vesnici…ľudia veľmi rýchlo zistia s kým máš dieťa a že on má veľký dom a nedokázal sa o teba psostarať samu ťa nechal bývať v malom byte… ľudia su zlý a dajú mu to pekne vyžrať… ale to je druhoradé. Radiť ti je zaťažko, to sa musíš rozhodnúť sama. Možno po čase svoje rozhodnutie sám zmení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama